Şimdi Ara

The Occupation oyunu Türkçe Yama İstek

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
1
Favori
1.038
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar The Occupation oyunu ile ilgili Türkçe yama yapabilecek arkadaşlarımız var mıdır? Oyun polisiye tarzında gizem dolu güzel bir oyuna benziyor. Dil desteği yapabilen olursa çok iyi olur.The Occupation oyunu Türkçe Yama İstek

• Oyunu geçen indirdim baktım ve dil dosyasını çıkarttım ama dil dosyasında altyazılar hariç kalan hepsi var.

Muhtemelen altyazılar başka bir dosyaya eklenmiş onu bulmak lazım.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Evet çok hoş bir oyuna benziyor..
  • Merhaba oyuna biraz baktım aslında çevrilmesi kolay bir oyuna benziyor biraz kurcaladım çevirmek isteyen arkadaşlara yardımcı olabilirim. yaklaşık olarak 6000 ara sahneleri sayarsak 7000 satır çeviri var.
    The Occupation oyunu Türkçe Yama İstekThe Occupation oyunu Türkçe Yama İstekThe Occupation oyunu Türkçe Yama İstekThe Occupation oyunu Türkçe Yama İstekThe Occupation oyunu Türkçe Yama İstek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gelas -- 8 Haziran 2019; 12:48:8 >

• gelas kullanıcısına yanıt
    Hocam dosyaları atabilir misiniz?

Elimizdeki çeviri bittikten sonra başlayabiliriz.

• Güzel duruyor umarım çevirisi tamamlanır. Çevirecek arkadaşlara şimdiden kolay gelsin.
  • ElysionHD kullanıcısına yanıt
    https://www.dosya.tc/server20/a2xz6a/TheOccupationEn.rar.html

Oyun içi yazılar ve video altyazıları var ayrı ayrı. Video altyazıları srt formatında TheOccupation\Content\Movies içinde de bulabilirsiniz, yine de ekledim rar dosyasına.

Şimdiden kolay gelsin yardımcı olabileceğim birşey olursa seve seve olurum iyi çalışmalar.
  • gelas kullanıcısına yanıt
    Tamamdır elimizde sürpriz bir oyun var. Onun çevirisi tamamlandığı an bunun çevirisine başlıyoruz.

• Selamun Aleyküm Arkadaşlar ben oyunun çevirlerinin hepsini yaptım size isterseniz yamaları atabilirim ?
  • bana maillerinizi atın onlara postalayım ya da başka yolu varsa internet yolundan o şekilde de atabilirim.Başka türlü atmayı bilmiyorum.
  • zbloodskinq Z kullanıcısına yanıt
    Sen bi' oyun içi birkaç resim at. Ve yayınlamak için o yollara gerek yok. DH de bir konu açarak da yayınlayabilirsin.
  • Tamam Reis benim bilgisayar özellikleri biraz kötü ondan şimdiden kusura bakmayın.!
  • Reis az önce ekran foto almaya çalıştım bilgisayar kaldırmadı o yüzden sen bana bi gmail ver ben de dosyayı rarlayıp sana atıyım herkese sen gönderirsin benim internette zaten o kadar iyi değil gidip geliyor kısacası mail at gönderiyim o kadar :D
  • Ama şöyle foto atarım sana ancak böyle oluyor :D |:DThe Occupation oyunu Türkçe Yama İstek
  • merhaba arkadaşlar oyunu indiriyorum
    oyunda srt dışında birde locres dosyası var galiba
    hepsini çevirmek gerekiyor heralde
    dediğim gibi oyun iner inmez başlıyorum
  • turkishgame07 T kullanıcısına yanıt
    Hocam üzülerek bildiriyorum ki, bir arkadaşım çeviriye başladı. Şuan çevirinin yarısı tamamlandı. Kendisi kim derseniz ismini söyleyemem ama daha önceden kitap, film, dizi falan çevirmişliği olan birisi.

• quote:

Orijinalden alıntı: ElysionHD

Hocam üzülerek bildiriyorum ki, bir arkadaşım çeviriye başladı. Şuan çevirinin yarısı tamamlandı. Kendisi kim derseniz ismini söyleyemem ama daha önceden kitap, film, dizi falan çevirmişliği olan birisi.
    Konu yok galiba forymda
  • quote:

Orijinalden alıntı: turkishgame07

Konu yok galiba forymda

Alıntıları Göster
    Ve ne kadar sürede tamamlamayı düşünüyor
  • turkishgame07 T kullanıcısına yanıt
    Her çevrilen oyunun konusunun açılmasına gerek yok ki. Biz Layers of Fear 2, Close to the Sun, Never Again ve Abc Murders yamasının konularını açmamıştık. Test aşaması bittikten sonra açacağız. 1-2 hafta içinde çeviriyi bitirir muhtemelen.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ElysionHD

Her çevrilen oyunun konusunun açılmasına gerek yok ki. Biz Layers of Fear 2, Close to the Sun, Never Again ve Abc Murders yamasının konularını açmamıştık. Test aşaması bittikten sonra açacağız. 1-2 hafta içinde çeviriyi bitirir muhtemelen.
    ok kardeşim sorun yok
    forumda 2 yama olsun
    kiminki kaliteli olursa millet onu oynar
    kolay gelsin
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.