Şimdi Ara

The Mummy: Tomb of the Dragon Emperor (2008) (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
131
Cevap
0
Favori
6.520
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Bu gün gittim 18+ olduğundan aladılar geri postaladılar,o kadar da küfür ettim kıza.

İyiki almamış.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Dave Mustaine

quote:

Orjinalden alıntı: .::HANDSOME::.

ben gittim ama hiç zevk almadım izlerken iyi olmamış bence.

Farklı film tarzları denemelisiniz.

serinin en kötüsü bu film
  • Demek vasat bir film oysa ilk 2 film eğlenceliydi.O zaman izlerim ama sinemada değil Jet lee için zaten gidilmez Adamın doğru dürüst bir filmi yok ki hep b sınıfı rapçi filmleri fransız abd ortak yapımı filmleri :D Ya adamın bütün filmlerinde dövüşlerinde uçması falan beni deli ediyor ya o kadar yapay duruyor ki.Effektsiz dövüş.İlla uçacak havada 10 takla atacak. Jackie Chan'i bu yüzden seviyorum bütün dövüşleri doğal askılı ipler falan kullanmıyor havada bir sağa bir sola dönmüyor.Bir dövüşçünün yapabileceği hareketleri yapıyor.Gerçekçi dövüşüyor.Jetlee ilk çıktığı sıralarda ümidim vardı fakat oynadığı filmler ben de hayal kırıklığına uğrattı.Belli zamandan sonra zaten gözümden düştü. Mesela Mark Dacascos'ta çok güzel dövüşür.Güçlülerin dünyası filmi de oldukça iyidir.Bir de Samurayın Gözyaşları vardı. O da mükemmel bir filmdi.Sahneler gerçekten güzel ağır çekimler falan. Dövüş sahneleri abartı değil işte bu filmlerin havalarda uçmuyorsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Formel -- 10 Ağustos 2008; 1:40:02 >

• o yapay dediğin adam(jet lee) 5 yıl art arda dünya şampiyonu oldu... bilmeden etmeden konuşma bence
  • Okuyup anlamadan yorum yapma bence Jetlinin gerçekten bir dövüş ustası olduğunu dünya alem biliyor zaten Ben filmlerinden bahsediyorum
  • quote:

Orjinalden alıntı: BaYDoGaN

quote:

Orjinalden alıntı: Fatih Sultan Mehmet

Tür :Aksiyon / Dram / Fantastik / Gerilim / Komedi / Korku / Macera

vayy be

Ne kalmış eklemedikleri.

• R5 versiyonu nete düşmüş izlenebilir.
  • geçen gün gittim eski filmler kadar güzel değildi ama o kadar berbatta değildi
    tabi sinemaya gidip boşuna para vermeyin bekleyin netten çekin

yakında 4u de çıkar bunun
  • filimi izledim eskiler daha güzeldi evet ama yenileride yabana atılmaz sinamaya gitmedim netten cektim hekez ceksin izlsin filim 10/ 7bence
    filimde bazı arkadaşlar jetli yok mok demişlerde baştan sonakadar jet li var mumya adam tapiki mumya olarak gözükücek ama coğunlukla insan olarak gözüküyor örn imothep gibidüşünün sadece korku unsurları cıkarılmış filimden onu fark ettim
  • The.Mummy.Tomb.Of.The.Dragon.Emperor.2008.720p.BluRay.x264-SiNNERS olarak torrenrtteki yerini aldı
  • 720p Sinner düştü ama daha düzgün bir sunumun çıkmasını beklemek lazım..
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.