Şimdi Ara

The Long Dark (2017) [ANA KONU] #Türkçe (12. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.589
Cevap
35
Favori
120.506
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Ölü ozan

lazım olanlar gitsin alsın :)
    keşke böyle bişey olsa
    The Long Dark (2017) [ANA KONU] #Türkçe

oo açık büfe alırım bir dal.dediğiniz gibi keşke olsa o zaman herkes böyle yapsa eşyalarını paylaşsa ne güzel olur.co-op olsa kurta 2-3 kişi dalsak lootlamaları ortak yapsak falan çok güzel olurdu da ama hala oyun alphada.inşallah tam sürüme geçerse bunları görürüz.

• İki defa 8'er gün hayatta kaldım.

Şu Camp Office'i bulayım derken öldüm ikisinde de.

Oyunu korsan oynuyorum, satın almadan önce denemek istedim. Zira çok oyunu satın alıp, pişman olmuşluğum var. Açıkcası 30 TL civarında para verilecek bir oyun değil şu anlık.

İyi ki de almamışım dedim. Çok daha fazla içerik lazım oyuna, zenginleşmesi lazım.

Envanter ekranının geliştirilmesi lazım, acayip kullanışsız vaziyette şu an.

The Forest'la hemen hemen aynı hesap oyun. Sadece saçma yabaniler yok. Ama kurtlar var, mübarek canavar hepsi.

Dün gece baya bi zevkle oynadım, öldüm. Bugünde aynı şekilde. O kadar şey toplayıp ölünce bi daha giresi gelmiyor insanın. DayZ'de de bu çokça başıma geliyor

Oyun zenginleşirse satın alacağım. Ama DayZ'den sonra Pre-Alpha bi oyuna asla para vermem (The Forest'a verdim ama, %70 falan indirimdeydi )

Farklı öneriler varsa oyun içerisinde yapılacak, önerilerinizi beklerim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Clementha

İki defa 8'er gün hayatta kaldım.

Oyunu korsan oynuyorum, satın almadan önce denemek istedim. Zira çok oyunu satın alıp, pişman olmuşluğum var. Açıkcası 30 TL civarında para verilecek bir oyun değil şu anlık.

İyi ki de almamışım dedim. Çok daha fazla içerik lazım oyuna, zenginleşmesi lazım.

The Forest'la hemen hemen aynı hesap oyun. Sadece saçma yabaniler yok. Ama kurtlar var, mübarek canavar hepsi.

Dün gece baya bi zevkle oynadım, öldüm. Bugünde aynı şekilde. O kadar şey toplayıp ölünce bi daha giresi gelmiyor insanın. DayZ'de de bu çokça başıma geliyor

Oyun zenginleşirse satın alacağım. Ama DayZ'den sonra Pre-Alpha bi oyuna asla para vermem (The Forest'a verdim ama, %70 falan indirimdeydi )

dayz gibi yılan hikayesine dönmez inşallah...

• quote:

quote:

Hocam korkum ondan işte.

Yoksa 30 TL'sinde falan değilim. Ama işini iyi yapan bir ekibe benziyor.

Fakat dediğim gibi, oyunun zenginleşmesi lazım. Dolaş, başa dön - dolaş, başa dön halini alıp bi döngüye giriyor. Oynama süresi kısalıyor.

Farklı şeylerin gelmesi lazım, nasıl olur bilmiyorum.

Çok fazla loot yapınca çanta şişiyor, ama ölmüyoruz. Kısır döngü haline geliyor. Bir şekilde engellenmesi lazım bunun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Clementha -- 15 Aralık 2014; 15:53:22 >

• quote:

quote:

quote:

Hocam korkum ondan işte.

Yoksa 30 TL'sinde falan değilim. Ama işini iyi yapan bir ekibe benziyor.

Fakat dediğim gibi, oyunun zenginleşmesi lazım. Dolaş, başa dön - dolaş, başa dön halini alıp bi döngüye giriyor. Oynama süresi kısalıyor.

Farklı şeylerin gelmesi lazım, nasıl olur bilmiyorum.

Çok fazla loot yapınca çanta şişiyor, ama ölmüyoruz. Kısır döngü haline geliyor. Bir şekilde engellenmesi lazım bunun.

Oyunun tıkandığı noktada bu, yapılacak birşey yok, bu sorunu bakalım nasıl çözecekler? Ayrıca yine gezdiğin heryer aynı, ağaçlar, dağlar, evler, eşyalar vs. Karlı atmosfer ve belli bir alana sıkıştırılmış oyun yapımcı ekibe kolaylıklar sunsada oyuncuyu bir süre sonra sıkacaktır, bu tarz oyunlar kolay görünsede yapımı oldukça zor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Şimdi yine 2 saate yakın oynadım...Toplam 11 saat oynamışım...Aynı yerler ama,benim amaç farklı...Şu silahı bir bulayım daha bir tane bulamadım yahu

Bu arada dikiş nakışada başladık,terzi dükkanı açacağım,yemeklerden domuz eti yemiyorum çıkınca attım hepsini 4-5 defa zehirlendim Kurtla karşılaştım sağ sol geçirirsin nasıl kurt toz Tabi bizim kondisyon yerlerde...%20 falan kaldık,aynı yoldan gitmedim kurt tekrar saldırır diye ama,baktım iyice düştük devam ederken yine aynı kurt çıktı beni görünce kaçtı şerefsiz Bilseydim üstüne üstüne giderdim...Tabi kondisyon yetmedi öldük sonunda...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vollkan59 -- 16 Aralık 2014; 0:48:45 >

• quote:

Orijinalden alıntı: vollkan59

Şimdi yine 2 saate yakın oynadım...Toplam 11 saat oynamışım...Aynı yerler ama,benim amaç farklı...Şu silahı bir bulayım daha bir tane bulamadım yahu

Bu arada dikiş nakışada başladık,terzi dükkanı açacağım,yemeklerden domuz eti yemiyorum çıkınca attım hepsini 4-5 defa zehirlendim Kurtla karşılaştım sağ sol geçirirsin nasıl kurt toz Tabi bizim kondisyon yerlerde...%20 falan kaldık,aynı yoldan gitmedim kurt tekrar saldırır diye ama,baktım iyice düştük devam ederken yine aynı kurt çıktı beni görünce kaçtı şerefsiz Bilseydim üstüne üstüne giderdim...Tabi kondisyon yetmedi öldük sonunda...

Bu oyun beni acayip geriyor

• Clementha kullanıcısına yanıt
    Sen oynama Yunus bu oyunu. Git benim videolarımı izle.
  • Clementha kullanıcısına yanıt
  • yeter ulen dedim
    trainer buldum
    artık oraların kralı benim
  • hocam yetiş, big update gelmiş.
    http://hinterlandforums.com/viewtopic.php?f=90&t=2827
  • Almanca ve Rusça koymuşlar, Türkçe yine yok, pis herifler.
  • HOTFIX: v.182

We've just hotfixed The Long Dark's Sandbox Alpha to v.182, to address some bugs that appeared after this morning's update.

Changelist for v.182 Hotfix

* Fixed issue with loot being reset inside some structures (when playing from old save)
    * Fixed issue with wolves attacking player while sleeping outdoors in Pilgrim Mode
    * Fixed issue with incorrect time lapse popup sometimes appearing when harvesting items
    * Fixed issue with some trees not having correct collision shape
    * Fixed LOD popping issue on telephone poles
    * Fixed bug with male voice always being used when drinking
    * Performance improvement for outdoor scenes when ground foliage present

### END OF CHANGELIST ###

Şu oyuna bakalım ne zaman Türkçe dil desteği sunacaklar,yada sunacaklar mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vollkan59 -- 17 Aralık 2014; 2:28:43 >

• quote:

Orijinalden alıntı: FreX~

Sen oynama Yunus bu oyunu. Git benim videolarımı izle.

Senin ne işin var la burda

Olm 40 kere söyledim Yunus değil, Altay de yahu ahahaha

Seni DH'da bilmezdim, nicke bak. Değiştir olm şu nicki

• Oyun hakkında bazı sorularım var.

1- Bu kurtlar ile güreşme kısmını bir türlü anlamadım. Bıçağım var sağ tık yapıyorum fakat kurtlar sürekli öldürüyor beni.

2- Fazla eşyalarımı bir dolaba bıraksam, tekrar geldiğimde onları bulabilir miyim?

3- Oyundaki kaynaklar sınırlı mı? Her yeri lootlayınca ölümü mü bekliyoruz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nipps

Oyun hakkında bazı sorularım var.

1- Bu kurtlar ile güreşme kısmını bir türlü anlamadım. Bıçağım var sağ tık yapıyorum fakat kurtlar sürekli öldürüyor beni.

2- Fazla eşyalarımı bir dolaba bıraksam, tekrar geldiğimde onları bulabilir miyim?

3- Oyundaki kaynaklar sınırlı mı? Her yeri lootlayınca ölümü mü bekliyoruz?

1- sol fare tuşuna durmadan basarak alttaki güç barını doldurmanız ve sonra sağ tuşa basarak vurmanız gerekiyor. aksi taktirde sadece sağ tuşa basarak seri ancak güçsüz vuruşlar yaparsınız. sol tuşa durmadan basıp ardından sağ tuşa basarsanız daha güçlü bir vuruş yaparsınız ve hatta öldürebilirsiniz.

2- evet bulabilirsin.

3- evet sınırlı, her şeyi lootlayınca mermiler ile hayvanları avlayıp yaşamaya, o da bitince kurtların izini sürüp, öldürdükleri geyiklerin etlerini toplayarak yaşamaya çalışıyorsun. odun bulmak sınırsız olduğu için ateş yakabiliyorsun ve aynı şekilde karı kaynatarak su elde edebiliyorsun. yani bir kısma kadar rahat bir şekilde yaşıyorsun, ondan sonra asıl zorluk başlıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hunglasxx -- 17 Aralık 2014; 21:52:38 >

• 9. GÜNE girmek üzereydim...Baya dolaştım tren yolundan devam ettim gece oldu dışarıda kaldım... O santralin az ilerisinde kurt saldırdı,iki yumruk hiçbir zarar veremedi bu sefer Gece devam ettim fırtına çıktı... aç, susuz, uykusuz ve en sonunda umutsuz dolaşırken birden karşıma gecenin karanlığında bacası tüten ev tüm ihtişamıyla çıkmaz mı,gece bir güzel geldi gözüme turucu turuncu yanıyor...Son bir gayretle eve doğru gitmeye başladım fakat oda ne... Bir çift yeşil göz bana doğru koşarak geliyor,sağ sol iki tane yaraladı beni kaçtı sargı bezi ve şişeden içtim tam kurtuldum eve gireceğim derken bir saldırı daha....

• Yeni güncellemeden, ne bekledik ne geldi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir güncelleme daha...

HOTFIX: v.183 -- General Bug Fixing
    Community Announcements - Hinterland
    We've just updated The Long Dark Sandbox Alpha to v.183, to address a few bugs that popped up in the past 24 hours.

v.183 Changelist

* Fixed issue with tools providing a double bonus when crafting
    * Fix for incompatible tools in crafting/repair showing craft/repair times
    * Fix bug that allowed a free round of carcass harvest if you cancelled out of interface
    * Fix for overlapping UI when breaking ice or fishing
    * Stove in broken cabin near Trailers made functional
    * Fixed some pathfinding issues in Coastal (in ice areas)
    * High Quality tools now look different from Simple Tools
    * Added pain voice-over when player falls through ice
    * Fixed typo in Tomato Soup description
    * Updated Tomato Soup drinking sounds

### END OF CHANGELIST ###
  • 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.