Şimdi Ara

The Legend of Zelda: Breath of the Wild PC [Cemu&WiiU Helper] [ANA KONU] (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
606
Cevap
99
Favori
85.912
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
160 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • i5 4460 ve ya i5 6400 ile oynanır mı bu oyun acaba?
  • Bunu torrentten indirip cemuya ekleyemiyor muyuz?
    35-44 kb ile indiriyor 50 mbit sabit internetim var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Architecth

Bunu torrentten indirip cemuya ekleyemiyor muyuz?
    35-44 kb ile indiriyor 50 mbit sabit internetim var.
    hocam helper indirme yöneticisi ekranında iptal yapın bekleyin iptal olunca helperi kapatıp açın tekrar resume download yapın düzelmesi gerekir. ben rehberi hazırlarken işyerimdeki pc de öyle olmuştu yarısına kadar 25 mb/sn ile indirim 200 kb düşmüştü bi kaç kez kapatıp açtım düzelmişti. yeniden açarken dikkat edin soldaki download listte hem ana oyun hem update hem dlc olacak. bazen update veya dlc listeden siliniyor silinmişse tekrar ekleyin
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bilgisayar Virüsü

Cemu da gamepad tuş basma hassasiyetini düzelten bi ayar var mı acaba item menüsünde sağ sol yapınca çok hızlı kaydırıyor.
    cemu da options-input settings e girerek orada left ve right axis deki deadzonu kademeli artırıp deneyin hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: Krokz

Rehber harika olmuş eline koluna sağlık fakat bir sorunum var koşarken ve haraket ederken ekranda çizgi çizgi yırtılmalar oluyor 1080p6fps kilitle oynuyorum geeforce ayarlarıda yapılı

Sistem i7700k
    gtx 1080 16gb300mhz ram sebebi ne olabilir acaba.
    hocam sıkıntı olmaması gerekiyor aslında.
    cemu da oyunun graphics pack ayarlarına girip Mods->FPS++->Set FPS Limitin tikli olduğundan ve sağda active preset de 60 fps seçili olduğundan emin olun
    birde nvidia kontrol panelinde düşey senkronizasyon kapalı üçlü ara bellekleme nin açık olduğunu kontrol edin
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kartal Göz

O zaman emülatörden bakmak şart. 1080p'de 30 FPS alsam kâfi aslında. Akşam eve geçince sistem özelliklerine bakar yazarım buraya.

Edit: Sistemimin 3 bileşenini şöyle özetleyeyim.

Grafik Kartı: Sapphire Dual-X R9 280 OC with Boost - 3GB - GDDR5 - 384bit
    CPU: Intel Core i5 4590 - 4 çekirdek (Core) 4 izlek (Thread)
    RAM: 8 GB DDR3

Bu sistemle FHD olarak 30 FPS alabilir miyim acaba, bilmem ki.

Alıntıları Göster
    internetten baktım r9 280 ile 20-25 arası fps almışlar ama video 2 yıllık ve cemu çok yenilendi 2 yıldır ayrıca amd vulkan desteği geldi 30 fps alabilirsiniz deneyin

• Eline sağlık güzel bir derleme olmuş gerçekten oynanması gerkeen çok ayrıntılı ve güzel bir oyun. Yaklaşık 1 yıl önce cemu ile gtx 980 4690k ile 60 fps stabil olarak bitirdim. 60 fps almak için "cemu hook"'u mutlaka yükleyin çok daha akıcı ve hızlı oluyor. Ayrıca shaderları birkaç kere denemek gerekebilir farkl ıshaderlar bazen farklı bilgisayarlarda hatalı çalışabiliyor o yüzden birkaç versiyonu deneyerek en hızlı olanı kullanırsanız oyunda fps droplarını neredeyse hiç yaşamadan bitirebilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi withindarkness -- 17 Nisan 2020; 20:4:0 >
  • Architecth kullanıcısına yanıt
    Fitgirl-repacks'ın orijinal sitesidne eski versiyon cemu iel birlikte var oradan kolayca indirebilirsiniz
  • ryzen 5 2600 performansı nasıl
  • quote:

Orijinalden alıntı: Maestro725

ryzen 5 2600 performansı nasıl
    ilk mesajın altına arkadaşların aldıkları fps leri yazdım hocam bi bakın
  • Baya uzun olmuş. Arkadaşıma da yılbaşından önce kurmuştuk. İ7 2600 8 gb ram ve rx 570 ile 45-60 fps alıyorduk.

Bende kurmaya çalıştım ancak dosyalarda virüs çıkınca sildim attım hepsini.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Wii u helper de oyunları indir deyip sonra indirmeleri başlat diyorum ama herhangi inen bir şey olmuyor. 2 dakika sonra indirme tamamlandı title larınız hazır diyor ama inen bir şey yok sorun nedir acaba?
  • Hocam emeğinize sağlık. Bilgisayarda oynamak istediğim 2 oyundan birisi. Diğeri son çıkan God of War ama onu oynayamıcam sanırım
  • şahane bir rehber olmuş

ben de bir süre önce denedim oynadım ama 15-20fpsyi geçemedim o yüzden yarıda bıraktım.
  • Nvidia kullanıcıları neden OpenGL seçsin yahu? Vulkan hem AMD hem Nvidia tarafından desteklenen bir API ve OpenGL çöpüne 1000 basar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • sonunda çözdüm bakmadığım video, sayfa kalmamıştı.
    youtube'da adamlar daha kötü sistemle akıcı bir şekilde oynayabilyordu.

Bir yerde bir yorumda keşfettim, bir ayar ile 20FPS de yavaşçekim oyun 50-60FPS arası oynanır hâle geldi.

Grafik paketi -> Grafik -> Shadow Resolution Medium 100% den High 200% çıkarmak!!!

daha önce 720p ve 30fpd ayarlıydı ve yavaşçekim di, şimdi tek bu ayarla 1020p ve 60fps oynayabiliyorum.

AMD Phenom II x965 BE (3,4GHz), RX480 (8GB), 8GB RAM -> 50-60FPS

düşük FPS alanlar denesin bir... birde bu da çözüm olmaz ama biraz düzeltirse fps sayısını o zaman CPUsu 4core 4thread olanlar DualCore Recompiler'dan TripleCore Recompiler'a geçsinler o zaman DualCore ile 3core kullanmaktan Triple ile 4core kullanıma geçiyor yani 100% ama cpu'nun ömrünü kısaltırsa benden garanti yok.

not. haaa unutmadan bir ara Load BİAS mı ne bir ayarı değiştirmiştik ona da gerek kalmadı onuda standarda aldım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi turk0gamer -- 18 Nisan 2020; 1:19:20 >

• İndirme yapamıyorum defalarca denesem de silip silip tekrar kursam da programı, indirme sırasında resimdeki hatayı alıyorum.The Legend of Zelda: Breath of the Wild PC [Cemu&WiiU Helper] [ANA KONU]
  • asil_kan26 kullanıcısına yanıt
    hocam güvenlik duvarı engelliyor olabilir mi acaba ? wiiu helperin sunucularına bağlanamıyor.
    farklı bir internet şansınız varsa onunla deneyin olmadı söyleyin oyunun unpack halini upload yapmaya çalışayım biraz büyük gerçi 15 gb :)
  • 30 yaşındayım. 10 sene önceki ben uğraşırdı ama şimdi saçma geliyor...

Belki bir gün ucuza ikinci el switch alırsam oynarım.
  • LGatakan kullanıcısına yanıt
    wii u helper işkence, zipertodan çek. Ben ordan çekmiştim update-dlc dahil loadline olarak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Adol125 -- 18 Nisan 2020; 2:57:42 >
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.