Şimdi Ara

The Last of Us'ın Türkçe olmasını isteyenler içeri!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
1
Favori
1.260
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Düşündüm ve dedim ki "The Last of Us mükemmel bir oyun! Mutlaka Türkçe desteği gelmeli." Bunun üzerine bu konuda imza kampanyası başlatmalıyız diye karar verdim. Ancak ben pek dilekçe,vs. gibi resmi metinler yazamadığım için sizden yardım istiyorum.

Bana gereken bilgiler şunlar;

1- Kampanyayı hangi makama teslim edeceğimiz. (Sony mi? 23 Studios mu? Sony Playstation Ürün Müdürü Mustafa Yiğit mi ?)
    2- Bitiş tarihi (7 Mayıs 2013 oyunun resmi çıkış tarihi... Bilmiyorum, belki zaman aşımı oyunlarda da geçerlidir. Bu yüzden bunu da size soruyorum)
    3- Hedef imza sayısı. (10.000 uygun mudur sizce?)

4 (ve en önemlisi) - KAMPANYA METNİ (İsteklerinizi bir dilekçe gibi yazın. Örnek: ....talep ediyorum. Gereğinin yapılmasını arz ederim. Saygılarımla,)

* Bir de dikkat çekici bir kampanya resmi ve güzel bir başlık lazım. Ama bunları hallederiz, kolay bunlar :)

Yardımlarınızı bekliyorum arkadaşlar. Bu imza kampanyasının The Last of Us'ın Türkçe olmasında (dublaj veya altyazı) katkısı olabilir...

• evet hocam aslında çok iyi bir fikir tam bilgi veren bir arkadaş çıksada yapsak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • oyun zaten %99 turkce cikacaktir.
  • gta V için var böyle bir kampanya vardı onun için 10.000 imza toplanmadı hala 9000 civarında çok zor iş
  • quote:

Orijinalden alıntı: offbeat_ninja

oyun zaten %99 turkce cikacaktir.

İşi garantilemek lazım hocam, ha çıksa bile Türkçe oyunlara ne kadar destek gösterdiğimizi belgeleyen,yararlı bir imza olabilir. Arkadaşlar yardımlarınızı bekliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vito-Scaletta

gta V için var böyle bir kampanya vardı onun için 10.000 imza toplanmadı hala 9000 civarında çok zor iş

Ancak bu Sony'nin ve daha önce UNC3 ü TR çıkarmış Naughty Dog'un oyunu olduğu için daha kolay olabilir. Şu an Playstation Türkiye Facebook sayfasıyla iletişim kuruyorum. Gerekli girişimleri yaptıklarını söylüyorlar!

Playstation Türkiye adminiyle son mesajlarımız şunlar;

Denizhan Sevim
    Sony, The Last of Us Türkçe gelecek mi? Dublaj/altyazı farketmez. 5 aycık kaldı oyunun çıkmasına hala bir bilgi yok? Bu kadar önemli,değerli bir PS3 özel yapımın Türkçe çıkmasını isteyen o kadar çok Türk oyuncu var ki...

PlayStation Türkiye
    Merhaba Denizhan, oyunun Türkçe olmasını biz de çok istiyoruz. Gerekli girişimleri yaptık detaylar belli olduğunda tekrar paylaşacağız.

Denizhan Sevim
    Yani Naughty Dog ekibi kabul ederse oyun Türkçe gelecek mi demek bu?

Cevaplarını bekliyorum :)

• gelirse geir zaten dostum büyük ihtimal öyle olacak merak etme

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Türkçe altyazı olursa çok güzel olur.
  • Türkçe destek ile gelen oyunlardaki Türk oyuncularının tutumunu yavaş yavaş yapımcılara gösteriyoruz. Yukarıda offbeat_ninja 'nın da dediği gibi %99 Türkçe geleceğine inanıyorum.
  • Keske gow yerine buna türkçe dublaj yapsalardı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu oyun türkçe çıkmazsa zaten katliam çıkar
  • Özel multiplayer içeriğini barındıran kutular geldiği zaman gidip direk mağzadan ön siparişi verip alıcam.Bandrollü türkçe oyunlara bendende ufakta olsa bir destek olsun.İnşallah bu oyunda türkçe olurda doya doya oynarız en azından türkçe arayüz ve altyazı olsun the last of us böylesi bir oyun için kesinlikle şart.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RownikaL -- 5 Şubat 2013; 19:45:25 >
  • insallah türkce gelir türkce olursa gercekten muhtesem olur
  • Herhangi bir açıklama yapılmadı mı Türkçe ile ilgili. Şayet çıkmasına az bir zaman kaldığı için pek mümkün görünmüyor bana kalırsa.
  • Arkadaşlar Naughty Dog'ın resmi twitter adresi bu.Buraya da görüşlerimizi belirtebiliriz...

https://twitter.com/Naughty_Dog
  • Türkçe altyazı olsada fena olmaz aslında tabi yaparlarsa
  • Resmi satış noktalarından Ps3 oyunlarını almaya devam edilirse, Türkçe oyunların devamı gelir.
    Tek gerçek destek bu şekilde olur...
  • Türkçe dublaj olsa açıklanırdı bence çünkü oyunun çıkmasına az kaldı.
    Ama altyazı olabilir tabi.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Türkçe dublaj veya alt yazı olmazsa, İngilizcesi iyi olmayanların hikayeyi anlaması gerçekten zor. Ben böyle bir durumda almam, hikayesini anlayarak, sindirerek oynayamadığım bir oyunu ne yapayım.
    Mesela UC3 ü çok keyif alarak ve çok iyi anlayarak oynadım ama UC1 ve UC2 den hala eksik kalan bir şeyler var gibi, taşları tam oturtamadım.
  • bence last of us zaten turkce olucaktır ama altyazı , zaten alt yazı yeterlidir bence.

hıc turkce olamayacagını umdugunuz oyunlara yonelmelisiniz bence , gta5 mesela.

5 yıl oynayacagız en az multisi felan , turkce alt yazı olsa super olurdu.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.