Şimdi Ara

The Forest [ANA KONU] (47. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
1.027
Cevap
29
Favori
103.692
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4546474849
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Erken erişimde hala ama oynanabilecek şekilde şuan
  • karaniler kullanıcısına yanıt
    Bilgi için teşekkürler
  • Rica ederim
  • Arkadaşlar bende the forest 0.39 sürümü var ama oyuna girmeye çalıştığımda balta dönüp bir süre sonra donuyor ve oyun yanıt vermiyor çözümünü bilen varsa yazsın sevinirim
    (regediti denedim işe yaramadı)

ACİL :(

ÖZelLİKLER

i5 işlemci 2.6 ghz
    nvidia gt840 ekran kartı
    8 gb ram

Lütfen Yardım Arkadaşlar Çok Oynamak İstiyoruz
  • varmı oynamaya devam eden
  • oynayan yokmu arkadaşlar.oyun cok guzel.duzelttiler oyunu.
  • Bir buçuk yıl sonra bende bugün tekrar girdim. Çocuklar uyusun akşam biraz da oynayacağım. Bu arada geyikleri nasıl yakaliyorduk?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: synthesizer

Bir buçuk yıl sonra bende bugün tekrar girdim. Çocuklar uyusun akşam biraz da oynayacağım. Bu arada geyikleri nasıl yakaliyorduk?

aksam olunca gorme duyuları azalıyor.arkadan katanayla sallayinca gidi veriyorlar.bu arada benimde yaş 33 .beraber oynamak istersen takıla biliriz.
  • Şu oyunun atmosferi grafikleri çok güzel alırsam o yüzden alacağım. O karanlık mağaralara beni kimse sokamaz. O iğrenç 20 kollu, bacakları olan yaratıklarla veya zıplayan bebeklerle beni kimse savaştıramaz.

Ben oyunu bu yüzden hep almaktan son anda vazgeçtim crafting, building hoşuma gidiyor. Oyunu alırsam ormanı baştan sona keserim böyle bir üs yaparım zirvede bırakırım.

http://i.imgur.com/f8x89LN.jpg

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-BB2CECC18 -- 26 Haziran 2016; 6:11:20 >
  • the Forest oyun arkadaşı veya diğer survival oyunlarda oynanır tek sıkılıyorum yaş 36 steam nick:wearyman (akarsu resmi var profilde bilginize)
  • Hocam bendede 740m li lenovo z510 var the forest hangi ayarlarda oynuyorsunuz ve kaç fps alıyorsunuz yazarsanız sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shadowgun

Hocam bendede 740m li lenovo z510 var the forest hangi ayarlarda oynuyorsunuz ve kaç fps alıyorsunuz yazarsanız sevinirim.

Merhaba oyun girişinde Medium seçerseniz 15-20 fps alıyorsunuz.. Pek tat vermez. Ben fastest seçip öyle oynuyorum 30 fps civarıdır sanırım.. Akıcı oynanıyor..

ama oyun beni sarmıyor.. 7 gün hayatta kaldım.. ev falan hepsi var.. samuray kılıcını falan da buldum ama beni sarmadı.. oynamıyorum..
  • Dün tekrar deneme şansım oldu aylar sonra.
    Gelişme var hoşuma gitti. Bu oyun olacak gibi duruyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ustanak

Dün tekrar deneme şansım oldu aylar sonra.
    Gelişme var hoşuma gitti. Bu oyun olacak gibi duruyor

ne gibi gelişme olmuş hocam
  • Bu aralar çok çıktı bu türden oyunlar
  • En son böyle bir yere geldim uğraş didin.. Kapıya yaklaşılmıyor bile
    Ne ayak çözemedim + o kadar in cin ile tekrar depişemem dönüş yolu aşırı uzun. Sanırım benim için sona gelmiş bulunuyoruz
    The Forest [ANA KONU]
    Bilen varsa cevplasın diyeceğim de konu ölmüş çoktan..

• Hilal-i Ahmer kullanıcısına yanıt
    Fidan büyümesini bilemiyorum ama Log Sled ile 10-11 odunu taşıyabilirsin süre süre. Ben artık öyle yapıyorum eskiden yoktu bu özellik
    Resmin solunda da görebilirsin Log Sled'i. Ayrıca bayrak gibi mark yapabiliyorsun hani bir yerde unutursan vs diye
    The Forest [ANA KONU]

• Hilal-i Ahmer kullanıcısına yanıt
    O da doğru bir noktadan sonra takıldığın yerde ağaç kalmıyor
  • en son iki yıl önce girmiştim oyuna, dün gece arkadaşla tekrar oynayalım dedik ve sonuç olarak oyun baya geliştirilmiş. hala daha durmadan yeni update geliyor anladığım kadarıyla, yapımcıların böyle bir oyundan desteğini çekmemesi sevindirici. bunun gibi bir çok oyun vardı gelecek vaadeden ve neredeyse hepsi yapımcıların hışmına uğradı.

oyundaki atmosferi inanılmaz geliştirmişler, içinde hissediyorsun kendini oyunun.
  • Oyunun türkçe yaması yok sanırım değil mi?
  • 
Sayfa: önceki 4546474849
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.