Şimdi Ara

The Flash (2014 - ) - 7. Sezon Bitti (35. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.198
Cevap
110
Favori
274.184
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3334353637
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    IMDb notu da baya iyi. Umarım çok fazla düşmez. Olumlu yorumlar da okudum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İlk bölüm çok iyiydi. Ben takip ederim bu diziyi bozacağını sanmıyorum
  • İlk bölüm çok güzeldi ama diğer bölümlerden pek umutlu değilim.biraz değişik adamlar gelicek captain cold, ateşi yönetebilen kişiler, başka bir alemden gelmiş insanlardan daha zeki bir goril vb...
    Millet gerçekçilik arıyor bu da demek oluyor ki flashın başarısını sürdürmesi biraz zor.

Ama gotham en iyi polisiye dizi bile olabilir belli olmaz şuan baya iyi götürüyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wade T. Wilson -- 8 Ekim 2014; 17:58:41 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şimdi izliyorum bakalım nasıl
  • quote:

Orijinalden alıntı: SilentGuardianTr

İlk bölüm çok güzeldi ama diğer bölümlerden pek umutlu değilim.biraz değişik adamlar gelicek captain cold, ateşi yönetebilen kişiler, başka bir alemden gelmiş insanlardan daha zeki bir goril vb...
    Millet gerçekçilik arıyor bu da demek oluyor ki flashın başarısını sürdürmesi biraz zor.

Ama gotham en iyi polisiye dizi bile olabilir belli olmaz şuan baya iyi götürüyor.

Grodd'u o şekilde işleyeceklerini sanmıyorum.

Hatırlarsan ilk bölüm de Grodd'un kafesini gösteriyorlardı parçalanmış şekilde.

The Flash  (2014 - ) - 7. Sezon Bitti

Muhtemelen Gordd, Star Labs'de üzerinde deney yapılan bir gorildi ve o da patlamadan etkilendi.

• Arkadaşlar zoom için bir arkadaş 25. yüzyıldan gelmiş flashın düşmanı diyor.Bu ne demek oluyor çizgi romanı okuyanlar bir anlatabilir mi ? Benim anladığın ya flash uzun yaşıyor yada başka bir zaman dilimi var ve ters flash geri geliyor ?
  • daha önce izleyip tekrar izleyen var mı, fark var mı 2 bölüm arasında?
  • quote:

Orijinalden alıntı: -b0Ni

daha önce izleyip tekrar izleyen var mı, fark var mı 2 bölüm arasında?

Aynı bölüm.

• quote:

Orijinalden alıntı: sroad

arkadaşlar sondaki sahne dediğiniz şey tekerlekli sandalyedeki adamın dijital bir cihazdan gelecek tarihli bir gazete okuması mı ?

O adam gelecekten gelmiş o odayı da gelecekten getirmiş heralde teknolojisi baya değişikti.

• quote:

Orijinalden alıntı: bLackMumbLe

Çizgi Roman'dan spoiler

O adamın Professor Zoom olabileceği söyleniyor ancak Professor Zoom'un adı Eobard Thawne (tabii isim değiştirmiş olabilir) Bir de bu polis memurunun yeni ortağı var onun da adı Eddie Thawne, Eddie'nin Prof. Zoom olabileceği söyleniyor tonla iddia var. Üstünde biraz düşündüğüm zaman beynim yanıyor, en iyisi beklemek

Ayrıca Arrow ve The Flash'ın 8.bölümleri ortak olacak.

Öyleyse neden
    Star industries'te böyle bi hızlandırıcı yapıp şimşekler oluşturup Flash'ın var olmasına neden olsun ki?

• quote:

Orijinalden alıntı: PHI

quote:

Orijinalden alıntı: bLackMumbLe

Çizgi Roman'dan spoiler

O adamın Professor Zoom olabileceği söyleniyor ancak Professor Zoom'un adı Eobard Thawne (tabii isim değiştirmiş olabilir) Bir de bu polis memurunun yeni ortağı var onun da adı Eddie Thawne, Eddie'nin Prof. Zoom olabileceği söyleniyor tonla iddia var. Üstünde biraz düşündüğüm zaman beynim yanıyor, en iyisi beklemek

Ayrıca Arrow ve The Flash'ın 8.bölümleri ortak olacak.

Öyleyse neden
    Star industries'te böyle bi hızlandırıcı yapıp şimşekler oluşturup Flash'ın var olmasına neden olsun ki?

Eğer Flash olmazsa Professor Zoom da olmaz. Çünkü bu Professor Zoom 25. yy'da yaşayan Flash'a kafayı takmış bir tip. Flash'ın güçlerini kazandığı kazayı kopyalayıp kendi üzerinde uygulayarak Professor Zoom oluyor. Yani eğer geçmişte Flash olmazsa gelecekte de Eobard Thawne kafayı Flash'a takıp Professor Zoom olamaz. Geçmiş geleceği etkilediği için. Ama bana kalırsa bu adam Professor Zoom değil

• bunuda takibe aldım güzel diziler geliyor peş peşe :)
  • İlk bölüm iyiydi. Tutar
  • quote:

Orijinalden alıntı: SilentGuardianTr

İlk bölüm çok güzeldi ama diğer bölümlerden pek umutlu değilim.biraz değişik adamlar gelicek captain cold, ateşi yönetebilen kişiler, başka bir alemden gelmiş insanlardan daha zeki bir goril vb...

Gotham ve en iyi polisiye komik bi yorum olmus.batman,yani genel olarak gotham city konu alinmasaydi izlenmezdi o dizi

• Sonuçta gotham ve batman ele alınıyor
  • saatte 1100 km/saat koşmakla olmaz o iş..yiyosa ışık hızına çıksın da zamanda yolculuk yapsın
  • bcan402 kullanıcısına yanıt
    Yapıyor zaten

• izlemeden inanmam...
  • Arkadaşlar dizi Türkiye de resmi olarak yayınlanıyor mu?
    Daha doğrusu Digiturk ya da d smart hangisinde?

• quote:

Orijinalden alıntı: john mclane

Arkadaşlar dizi Türkiye de resmi olarak yayınlanıyor mu?
    Daha doğrusu Digiturk ya da d smart hangisinde?

Dizi daha çok yeni. İleride mutlaka yayınlanır Digiturk de.

• 
Sayfa: önceki 3334353637
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.