Şimdi Ara

The Flash (2014 - ) - 7. Sezon Bitti (320. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
10.198
Cevap
110
Favori
274.170
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 318319320321322
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Sedat.

quote:

Orijinalden alıntı: A.T.O.M.

12. bölümü izleyen yok mu Bugün bomboş buralar.

Altyazi çikmasini bekliyorum

Buyurun 12. bölüm:http://s3.dosya.tc/server7/7qaqnv/the_flash_s02e12.srt.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lümpen -- 3 Şubat 2016; 13:49:14 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• bölüm hiç bir numarası yoktu sıradan boş bir bölümdü zatgen aile meselisi olan yerleri izlemiyorum yani kötüydü
  • Saat 12'ye kadar yorum yoksa kötü bölüm oluyor diye izlemeyip, biri kendini feda eder diye bekledim
    Yorumlara da bakarsa pek güzel bölüm değil yine son dakika golüyle kurtulan bölüm sanırım.
  • Geçiş bölümü olmuş aksiyon yoktu çok.
    Bakalım e2'de neler yaşayacak bizimkiler

• bu bölümde yine değişik birşeyler göremedim, yine aynı 35 dakika barry ve meta insan,5 dakika joe west ve ailesi he zoom normalde 2-3 dakika gösteriliyordu bu sefer 1,5 dakikasını harrison wells'e ayrılmış,30 saniye felanda zoom'u gördük. Ayrıca yine belirtmek isterim ki zoom kostümünün altında yine bir dublör vakası var bilginize.Önceki bölümlerde bize gösterilen zoom ile bu zoom birbirini tutmuyor.

• Bu bölümde yine Jay yoktu ama zoom vardı.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • saimertug kullanıcısına yanıt
    Her bölüm geçiş bölümü dostum nereye geçiş yaptıklarını bi anlasak gerisi kolay

• Bu bölüm son bölümlerde olduğu gibi sıkıcıydı. Önümüzdeki bölüm güzel şeyler olcağa benziyor.

• Bize ilk gösterilen Zoom kahverengimsi bir kostümde ve daha iri değil miydi? Bu bölümde gördüğümüzün maskeden tutta kolların kalınlığına kadar herşey daha küçük. Ilk zoom ayıboğan gibi bişeydi, bu zoomun fiziği Barry'nin fizikle aynı

• bütün sezon earth 2 ye geçerler diye bekledim saçma bölümler doldu araya
  • quote:

Orijinalden alıntı: MrzcnDnzcn

Bize ilk gösterilen Zoom kahverengimsi bir kostümde ve daha iri değil miydi? Bu bölümde gördüğümüzün maskeden tutta kolların kalınlığına kadar herşey daha küçük. Ilk zoom ayıboğan gibi bişeydi, bu zoomun fiziği Barry'nin fizikle aynı

Koşmaktan kilo vermiş
  • Sıkıcı bir bölümdü ama haftaya baya güzel bir bölüm bizi bekliyor gibi.

Hunter Zolomon olayına biraz değinselerdi keşke. Bölüm boyunca onu bekledim.
    Bu bölüm Iris'i sevdim biraz. Gazetecilik olaylarına daha fazla değinilmeli bence. Şu aptal, uyuz karı modundan çıkmalı.
  • Yavaş bölümdü , en azından haftaya
    Earth 2'ye gidecekler. Daha iyi bi bölüm izleriz artık.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dizinin potansiyeli yüksek olmasına rağmen, bir türlü aynı çizgide devam edemiyor.

Clayi dondurmayı batman oyunundan öğrenmişler sanırım

• vasat bölümdü. Ama yinede sıkmadan izletti. Gelecek bölüm farklı olcagı icin güzel olmalı. Anlamadıgım zoom neden hic flashı korkutmaya gelmiyor? Neden hic karışmıyor? 2 3 ezse hırs yaptırsada bizde en azından bir şeyler izlemiş oluruz.

• çizgi romanı okumadan yorum yapması zor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Merc With a Mouth

biz forumca dokansak hala boş yer kalır o derece

• quote:

Orijinalden alıntı: Lord of Atlantis

Sıkıcı bir bölümdü ama haftaya baya güzel bir bölüm bizi bekliyor gibi.

Hunter Zolomon olayına biraz değinselerdi keşke. Bölüm boyunca onu bekledim.
    Bu bölüm Iris'i sevdim biraz. Gazetecilik olaylarına daha fazla değinilmeli bence. Şu aptal, uyuz karı modundan çıkmalı.

Çikolata bacakları görmüşsün,ondan sevmişsindir

• Yok be gidip adamı tehdit etti falan ya. Ondan hoşuma gitti. İyi kötü bir işe yaradı.
  • Boş bir bölümdü ama izlerken sıkmadı.

Haftaya güzel olacak gibi.

• 
Sayfa: önceki 318319320321322
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.