Şimdi Ara

The Expanse: A Telltale Series TÜRKÇE YAMA %100 [DEVREDİLDİ] (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
98
Cevap
9
Favori
8.846
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Amazon'un Expanse dizisinin öncesini anlatıyor. Diziyi izlemeseniz de oynayabilirsiniz, şu ana dek sürükleyiciydi gayet.

• 3. bölümün çevirisine başladım.

• 2. bölüme de başladık. Çok teşekkürler...

• 3. bölümün çevirisi tamamlandı ve yama güncellendi, ilk mesajdaki linkten indirebilirsiniz.

NOT: Oyunda bölümler ilerledikçe seçimlerin etkisi de giderek artıyor ve videolar üzerinden çevirdiğim için zaman zaman gözümden kaçan seçimlerin diyalogları olabiliyor. Bunların sayısı fazlasıyla az fakat bu karşılaşmayacağınız anlamına gelmiyor. Bu nedenle gördüğünüz İngilizce kısımlar olursa benimle paylaşabilirseniz, diğer arkadaşların daha iyi bir deneyim yaşamasını sağlayabilirsiniz.

İyi oyunlar.  

• Teşekkürler, ellerine sağlık.

• 4. bölümün çevirisine başladım.

• 4. bölümün çevirisi tamamlandı. Yama güncellendi.

İyi eğlenceler.  

• Dizisine bayılırım. Müthiş gerçekçi bir gelecek tasviri vardır. Genel anlamda da gündelik insan hallerini çok doğal anlatır. Oyunun çıkacağını biliyordum ama çıkışının üzerinden kaç hafta geçmiş, yeni haberim oldu. Çeviri tamamlansın peş peşe oynayalım o zaman. Elinize emeğinize sağlık.

• Tüm Episodeler çıksın öyle oynayacam normalde ilk episode i oynayacaktım fakat o an oynayasım geldi şimdi baktım 4 e kadar çıkmış 5 de başlıyorum

• Çok çok teşekkürler ellerinize sağlık, harikasınız

• Thank you for the Turkish localization.

• bölüm 5 çıktı heralde 5 i de yap reis çevirdiklerin gayet iyiydi

• bölüm 5 çıktı yama çıkar ben başlarım

• herkes yazmış 5.bölümde çıktı yapsan sevinirim senin adına...

• Yamayı aktif edemiyorum. Neyi yanlış yaptığımı da anlayamadım. indirdiğim dosyayı winrardan çıkartıp belirtilen klasöre yerleştirdim. Oyunu açıyorum halen ingilizce. Dil ayarlarından tüm dilleri de denedim sonuç aynı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Levacras -- 21 Eylül 2023; 13:39:30 >
  • Levacras L kullanıcısına yanıt

Aynen bende yamayı aktif ediyorum SORMADAN SÖYLİYİM Yazıldığı gibi yapmaya çalıştım olmadı

• 5.bölüm çevirisi ne zaman gelir? ellerinize sağlık.

• yüklüyorum ama bende türkçe olmuyor güncel sürümle alakalı olmalı bununla ilgili düzenleme yapılacakmı peki

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi godfather_89 -- 21 Eylül 2023; 18:42:42 >
  • godfather_89 G kullanıcısına yanıt

Aynı sorunla karşılaştım genelde oyun sorunsuz Türkçe olurdu fakat gereken dosyaları oyunun klasörüne attığım halde oyun hala daha ingilizce.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.