Şimdi Ara

The Day the Earth Stood Still (2008) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
145
Cevap
0
Favori
6.390
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İzlenmeyi hakedecek bir film gibi gözüküyor. Kaçırmamayı düşünüyorum
  • Çok güzelmiş.Çıktığı zaman gidenlerin yorumuna göre sinemada izleyebilirim belki.Keanu Reeves adam her role yakışıyor ya.
  • Uzaylıların ''Dünya'' sevdası ve akabinde yaşanması muhtemel atraksiyonlar dizisi.
  • bu filmdeki küçük zenci çocuğun WILL SMITH'in 10 yaşındaki oğlu JADEN SMITH olduğunu biliyor muydunuz..

hatta "The Pursuit of Happyness" filminde de babasıyla aynı filmde oynamıştır
  • Bu film, IMAX olarakta gösterilecek Mutlaka gideceğim...
  • quote:

Orjinalden alıntı: diciotto

1951 de çekilen orjinal versiyonu izledim ama fragmana bakarsak orjinal versiyona göre bolca değişiklik var gelsin de görelim bakalım

Orijinal filmden birkaç kare

The Day the Earth Stood Still (2008)

• quote:

Orjinalden alıntı: musandia

quote:

1951 de çekilen orjinal versiyonu izledim ama fragmana bakarsak orjinal versiyona göre bolca değişiklik var gelsin de görelim bakalım

Yıllardır değişmeyen tek şey ufolar olmuş anlaşılan

• Keanu Reeves böyle filimlerin adami,
  • quote:

Orjinalden alıntı: 3RS!N

quote:

Orjinalden alıntı: musandia

quote:

Yıllardır değişmeyen tek şey ufolar olmuş anlaşılan

G.O.R.A aklıma geldi.Uzaylıya taş atan masum köylü.

• imaxta yarın için bilet aldım. bugünde seansı varmış sonradna gördüm. dün yoktu. gidip izleyen varmı?
  • film çok durağan geçöiyormuş duyumlara göre
  • Filme gidenlerden yorum bekliyoruz
  • quote:

Orjinalden alıntı: selrk

imaxta yarın için bilet aldım. bugünde seansı varmış sonradna gördüm. dün yoktu. gidip izleyen varmı?

Nasıl film ? Beğendin mi ?
  • Güzel olmasını diliyorum, severim uzaylıyı bilimi kurguyu :)
  • Okadar yere baktım hiçbiryerde 2 gündür vizyona girmişfilm hakkında yorum bulamadım derken sozluk.sourtimes.org sitesinde bir izleyen bulabildim sonunda spoiler'ı okumadım yanlız ben dikkatimi çeken tekşey yorumunda "salondan memnun ayrılmayan insan sayısı çoktu." oldu umarım hayal kırıklığı yaratmaz bu film...

quote:

"zaten güzel olan filmin yenisini çekmenin manası ne" diye düşünenlerdendim ben de. ama dünya aynı dünya değil artık, kesinlikle yakışır bir uyarlama yapılmış. tabi benim düşüncem de pek yol gösterici olmayabilir; salondan memnun ayrılmayan insan sayısı çoktu. ama gort'un ilk gözüktüğü sahnede de etkilenmedim desem yalan olur.

gün olmuş devran dönmüş, 50 küsür yıl geçmiş. soğuk savaş yerini 11 eylül'e bırakmış; amerika da artık babasını savaşta kaybetmiş, üvey annesiyle yaşayan, sorgusuz sualsiz gördüğü her yabancıyı direkt tehdit sayıp yok etmek isteyen şımarık-küstah çocuk kılığına bürünmüş. öyle bir kulağını tıkamış ki 60 yıl önce filmin en meşhur sahnelerinden olan klaatu'nun (zaten o da johnny mnemonic, ajan smith/neo karışımı olmuş) dünya'ya verdiği mesaj bile neredeyse kimseye iletilemez hale gelmiş, zira apar topar gidiyor. ha bir de jennifer connelly biraz yaşlanmış.

valla içimden bir ses "bu film yerden yere vurulacak" diyor ya neyse...

• Bu filme nasıl bir beklentiyle gidildiğine bağlı, memnun kalıp kalmamak..

Beğenmeyenler, eminimki süper aksiyon beklentisiyle gitmiştir..
  • Film 12 sinde vizyona girmiyor mu?

Filme bir an önce gitmek istiyorum. Aslında bakarsanız filmin kötü olup olmaması beni pek ilgilendirmiyor. Keanuyu izlemek için gidiyorum.

Güzel olacağını düşünüyorum yinede.
  • quote:

Orjinalden alıntı: MinikYas

Film 12 sinde vizyona girmiyor mu?

Film, Imax salonlarında dün gösterime girdi
  • quote:

Orjinalden alıntı: devilsemo

Bu filme nasıl bir beklentiyle gidildiğine bağlı, memnun kalıp kalmamak..

Beğenmeyenler, eminimki süper aksiyon beklentisiyle gitmiştir..

Açıkçası benimde öyle bir beklentim var ve eski olan versiyonunu izlememiştim.Bende mi gitmesem?
  • Ben bu filme gitmeyeceğim, 720p lik versiyonunu bekler indirir evimde izlerim.

Sinemada seyredilecek bi film gibi durmuyor nedense.

(Çok mu ön yargılıyım )
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.