Şimdi Ara

The Crew (2014) [ANA KONU] (135. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.635
Cevap
31
Favori
127.115
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 133134135136137
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: busterr

Wild Run'dan yeni trailer. Motorsikletler, Monster Trucklar, Drift araçları veee Ubisoft'tan hiç beklenmedik bir hareket grafik upgrade

Grafik upgradei nasil anladiniz hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• antking kullanıcısına yanıt
    Buradan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi busterr -- 5 Ağustos 2015; 16:04:10 >
  • busterr kullanıcısına yanıt
    Ek paketi almasak da grafik artırma gelecek mi bize de?
  • Final Getsuga Tenshou kullanıcısına yanıt
    Evet grafik yükseltmesi oyunun tüm versiyonlarına gelcek. Ekstra motorsiklet, monster truck, drift spec vs'ler için ek paketi satın almak gerek ama.
  • busterr kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler.
  • quote:

Ubisoft'tan hiç beklenmedik bir hareket grafik upgrade

40 yıl düşünsem aklıma gelmezdi an itibariylen şoktayım ubisoft ve grafik upgrade.

son bir kaç gündür araba yarışı oyunu arıyorum the crew için parasına değmez ve boş serverlar diyorlar. fiyatıda çok uçuk sizce alınmalımı şöyle 50 tlye falan olunca gerçi ben dlc ile uğraşmak istemiyorum GOTY varsa düşünebilirim the crew gold GOTY gibimi ?(araçlar falan ilk sana geliyor bir nevi GOTY)
  • :.Batsu.: kullanıcısına yanıt
    Trailer'ın sonunda Wild Run Edition çıkacak yazıyor Orjinal versiyon + Ek Paket dahil yani, Season Pass arabaları dahil olur mu bilmiyorum ama o alınabilir bence herşey dahil almak istiyorsan. GOTY gelmez daha diye düşünüyorum bu versiyonlar varken öyle bir ödül almadı zaten diye biliyorum.

Ya serverlar boş değil, sana göre değişir. Sen haritada sadece dolanmak istiyorsan evet her adımda bir başka oyuncuya rastlamazsın yine rastlıyorsun sürekli belli bir sınır çerçevesinde ama harita kocaman ve her yerde başka oyuncular dolanmıyor.

Ama PVP'ler var online yarışların yapıldığı oralar dopdolu hiç de boş değil sürekli oynayacak insanlar var. Serverlar boş diyenler PVP oynamıyorlar sanırım bence tüm zevki orada zaten.

• quote:

Trailer'ın sonunda Wild Run Edition çıkacak yazıyor Orjinal versiyon + Ek Paket dahil yani, Season Pass arabaları dahil olur mu bilmiyorum ama o alınabilir bence herşey dahil almak istiyorsan. GOTY gelmez daha diye düşünüyorum bu versiyonlar varken öyle bir ödül almadı zaten diye biliyorum.

Ya serverlar boş değil, sana göre değişir. Sen haritada sadece dolanmak istiyorsan evet her adımda bir başka oyuncuya rastlamazsın yine rastlıyorsun sürekli belli bir sınır çerçevesinde ama harita kocaman ve her yerde başka oyuncular dolanmıyor.

Ama PVP'ler var online yarışların yapıldığı oralar dopdolu hiç de boş değil sürekli oynayacak insanlar var. Serverlar boş diyenler PVP oynamıyorlar sanırım bence tüm zevki orada zaten.

streamcileri izliyorum hep nebiliyim massive server olsa daha iyi ijjinin drift city diye bir oyunu vardı ilk çıktığında hep oynadım o zevkliydi haritada 100 kişi var quest yaparken biri sana geçiriyor bundan zevkli bir şey yok bence adamları bloklamak aslında şöyle birşey olsa güzel olur eventler/pvpler falan harita üstünde olacak tabi gpsden sana yol haritasını verecek aynı yol haritasının kesiştiği noktalarda başkalarının yarışı olacak olası kaza durumları falan trollüğüne başkasının yarışını bloklama vs. çok merak ettim grafik güncellemesini çünkü the crewın trailerini gördüğümde oha dedim bu nasıl görüntü böyle birşey olamaz kesinlikle olamaz haklı çıktım ve olmadı.

• :.Batsu.: kullanıcısına yanıt
    Böyle trollükler en büyük düşmanım daha lobide çarpışmayı aktif edince bazen böyle troller yarışın içine edip deli ediyorlar adamı bir de dediğin gibi dışarıdan herhangi biri müdahale edebilse çekilmez olurdu

• Ya herşey iyi güzelde şu oyuna girince ekran kartının full devirde dönen 3 tane fanından kafam şişiyor (vsync açık) yarım saat oynayamıyorum Ultrada 60fps oynamak varken grafikleride ortaya düşürmekte hiç içimden gelmiyor. Neyse gelsin şu grafik yaması bi bakalım
  • Bu da yeni oynanış videoları, yağmurlu hava ve yeni grafikler, araçlar, oynanışları falan gösteriyor. Hız hissi artırılmış ışıklandırma ve grafikler genel itibariyle çok daha iyi. Yeni araçlar da kullanması zevkli görünüyor. Her türlü alınır böyle başka oyun mu var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi busterr -- 5 Ağustos 2015; 20:02:05 >

• quote:

Bu da yeni oynanış videoları, yağmurlu hava ve yeni grafikler, araçlar, oynanışları falan gösteriyor. Hız hissi artırılmış ışıklandırma ve grafikler genel itibariyle çok daha iyi. Yeni araçlar da kullanması zevkli görünüyor. Her türlü alınır böyle başka oyun mu var

Teşekkürler bilgiler için resmen grafikler çağ atlamış normal Sürüme sahip olanlarda grafik güncellemesi otomatik olarak gelicek mi? Birde grafik güncellemesine para ödeyecekmiyiz

• claudecan kullanıcısına yanıt
    Evet gelicek. Hayır ödemeyeceğiz.

• Dinamik hava durumu da umarım tüm versiyonlara gelir.
  • Season Pass sahiplerine güzellik yapsalar bari.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sanki şuan oynadığımız Beta da tam versiyonu yeni çıkıyor gibi

• quote:

Sanki şuan oynadığımız Beta da tam versiyonu yeni çıkıyor gibi

Oldukça iyi eskihaline göre
    Gökyüzü rengi ışıklandırmalar Değiştirilmiş Güneşli yerler daha Tropik bir hal almış burnout paradisenin renk tonlamasını andırmış renk paketinden ötürü dokular daha tok daha koyu hal almış Buda daha ağır bir görüntü vermiş yağmurlu hava nfs Rivals i andırdı bana
    Eksik olarak araç içi aynalar sanırım yine aynı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi claudecan -- 7 Ağustos 2015; 18:48:54 >

• Oyun alınırmı arkadaşlar uzun zamandır internetim yoktu acısını çıkartmak adına eğlenceli zaman geçirebileceğim oyun arıyorum yeni gördüm oyunu (11 aydır net yoktu) ayrıca bu Wild Run normal oyunu alan herkese geliyormu bir de oyun en ucuz nerede satılıyor normal versiyonla zevk alabilirmiyiz yoksa illa ek paketlere para vermemiz gereken bir oyun mudur ?. Teşekkürler..
  • quote:

Orijinalden alıntı: T-Y

Oyun alınırmı arkadaşlar uzun zamandır internetim yoktu acısını çıkartmak adına eğlenceli zaman geçirebileceğim oyun arıyorum yeni gördüm oyunu (11 aydır net yoktu) ayrıca bu Wild Run normal oyunu alan herkese geliyormu bir de oyun en ucuz nerede satılıyor normal versiyonla zevk alabilirmiyiz yoksa illa ek paketlere para vermemiz gereken bir oyun mudur ?. Teşekkürler..

Oyun kötü değil grafikleri orta şimdi grafik paketi gelir kışa doğru Wildrun ekpakettir ücretlidir ben geziyorum serbest o Açıdan iyi

• The Crew oynayan arkadaşlar Win10'a geçtikten sonra hata veriyor sizdede aynı sorun varmı acaba ?
  • 
Sayfa: önceki 133134135136137
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.