Şimdi Ara

The Crew (2014) [ANA KONU] (105. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.635
Cevap
31
Favori
127.110
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 103104105106107
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • oyunu oynadıkça oynayasım geliyor..Bu oyunun grafiklerine laf atanlara itafen gelsin...
    Bunlar da benden birkaç foto:

The Crew (2014) [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ewarrr -- 21 Aralık 2014; 8:36:57 >

• Oyunu alsammı almasammı bilemedim bi yandan arkadaşımla amerikayı gezmek çok güzel gelsede oyunun çok çabuk sıkacağını düşünüyorum sizin önerileriniz varmı parasının hakkını veriyormu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: broydamere

Oyunu alsammı almasammı bilemedim bi yandan arkadaşımla amerikayı gezmek çok güzel gelsede oyunun çok çabuk sıkacağını düşünüyorum sizin önerileriniz varmı parasının hakkını veriyormu ?

Hocam faction racelerde sıkılmanıza imkan yok...oyunda faction yarışları 2-3 saat sürüyor ve inanılmaz zevkli oluyor...kesinlikle edinmelisiniz.
    Yukarıdada grafikle ilhili aklınızda sorular varsa oyun içi foto ss leri paylaştım karar vermene yardımcı olabilir belki...muhakkak alınması ve oynanması gereken oyun bence.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ewarrr

quote:

Oyunu alsammı almasammı bilemedim bi yandan arkadaşımla amerikayı gezmek çok güzel gelsede oyunun çok çabuk sıkacağını düşünüyorum sizin önerileriniz varmı parasının hakkını veriyormu ?

Hocam faction racelerde sıkılmanıza imkan yok...oyunda faction yarışları 2-3 saat sürüyor ve inanılmaz zevkli oluyor...kesinlikle edinmelisiniz.
    Yukarıdada grafikle ilhili aklınızda sorular varsa oyun içi foto ss leri paylaştım karar vermene yardımcı olabilir belki...muhakkak alınması ve oynanması gereken oyun bence.

hocam su an oyunu en ucuz nereden temın edebılırız pekı bızde bır ıkı arkadas almayı dusunuyoruz ts adresımızde var alırsak hep beraber oynarız

• Ewarrr kullanıcısına yanıt
    Peki hocam ben kendi sistemimle bütün ayarlar ultrada kasmadan oynayabilirmiyim sizce ?
  • Oyunun geliştirici preview ını indirmiştim. grafikler ve sürüş dinamiği çok kötüydü.
    o yüzden alıp almamakta kararsızım. Playstore da 10tl indirim kuponum var 80tl ye gelecek alırsam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: emptychat2

quote:

Orijinalden alıntı: Ewarrr

quote:

hocam su an oyunu en ucuz nereden temın edebılırız pekı bızde bır ıkı arkadas almayı dusunuyoruz ts adresımızde var alırsak hep beraber oynarız

Benim uplay id: goztepeliTR
    Eklersiniz oynarız tabikide,
    Oyunu ben ekran kartının yanında hediye olarak geldi gtx970 ekran kartı yanında hediyesiydi. :))
    3 oyun vardı ben the crew seçtim, iyiki de seçmişim. Oyunu playstoreden taksitle de alabilirsiniz.ttnet kullanıyorsanız playstoreden adal faturanıza taksitleri yanıstabilirsiniz.oyunu aldıktan sonra uplay id yi bana pm atın ekleyim sizi

• quote:

Orijinalden alıntı: nohackmove

Oyunun geliştirici preview ını indirmiştim. grafikler ve sürüş dinamiği çok kötüydü.
    o yüzden alıp almamakta kararsızım. Playstore da 10tl indirim kuponum var 80tl ye gelecek alırsam.

Hocam yapmayın , bu oyundaki sürüş dinamiğini ben hiçbir pc yarış oyununda göremedim. Hatta klavye ile oynamama ragmen cok rahat. Ben beta sını denemediğim için fark varmı yokmu bilmiyorum yalnız

• quote:

Peki hocam ben kendi sistemimle bütün ayarlar ultrada kasmadan oynayabilirmiyim sizce ?

Bütün ayarlar ultrada oynatır ancak txaa4 ile msaax8 de kasıyor benim sistem yazıyor aşağıda onla kıyasla 1080p 140 ekran led tv de 60fps sabit txaa4 ile herşey full,
    Msaa8x de ise 50lere iniyor fps hafıf kasma yaşıyorum.
    Senin sistem msaa4 yada txaa4 de herşey fullde 50-60fps görür bence.

sen ne zamandan beri oyun oynuyorsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: EmreDFace

sen ne zamandan beri oyun oynuyorsun

oyun derken genel mi yoksa the crew den mi bahsettiniz ??
    the crewi yaklaşık toplamda 20 saat oynamışlığım var..level 39 dayım.
    genel olarak pc oyunculugumdan bahsedersek pc de oyun oynamaya 15 yıl önce başladım
    Sırıtacak bir durum yok ortada crew i bende 60 saatin üzerinde oynamışımdır , mevzu o değilde 15 yıllık oyun hayatında bu oyundan daha iyi dinemiklerde oyun görmediysen pek oyun oynamamışın diye anlarım ben , o kadar övme oyunu zamanla dahada güzelleşecek, özellikle çoklu oynanış hala oturmadı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheCrewTurkey.com

WEB
    www.TheCrewTurkey.com
    www.TheCrewTurkey.net
    www.TheCrewTurkey.gen.tr
    (Not: Tasarım Aşamasında )
    -----------------------------------------------------------------------------------
    STEAM
    http://steamcommunity.com/groups/thecrewturkey
    -----------------------------------------------------------------------------------
    FACEBOOK
    https://www.facebook.com/thecrewturkeycom

Mevcut bir grubumuz var bizim forumda zaten :)

Steam The Crew Türkiye

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FreeMaNMeliH -- 21 Aralık 2014; 19:56:51 >

• The Crew Arctick Monkeys

Bu parçada çok iyi :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: EmreDFace

Sırıtacak bir durum yok ortada crew i bende 60 saatin üzerinde oynamışımdır , mevzu o değilde 15 yıllık oyun hayatında bu oyundan daha iyi dinemiklerde oyun görmediysen pek oyun oynamamışın diye anlarım ben , o kadar övme oyunu zamanla dahada güzelleşecek, özellikle çoklu oynanış hala oturmadı.

Al bi troll daha, sordugun soru adam gibi olsa adam gibi cvp alırdın.
    Senin oynamdıgın kadar ekstra oyun oynamışlığım vardır . Bu oyunun grafiklerine kötü diyorsan senin sisteminde sıkıntı vardır.
    Drive club için bile sadece o oyun için ps4 alıp sattım kafadan sallamıyorum gözümemi inanıcam sana mı
  • benim sözümde zaten daha önce betasını oynayanlaraydı. kıyaslama yaparsak durum ne onlardan cevap almak istedim. direk oyunu alanlardan değil şuan için 80TL para ödeyeceksem biraz bilgi almalıyım.
  • Oyun indirime nezaman girer şöyle 70. 80 lira olsa
  • o zaman para biriktirip alacağı bu oyunupeki senaryodan sonra ne gibi ek içerikler var hocam ?
  • Bugün ve önceden çektiğim birkaç fotoğraf;
    The Crew (2014) [ANA KONU]The Crew (2014) [ANA KONU]The Crew (2014) [ANA KONU]The Crew (2014) [ANA KONU]The Crew (2014) [ANA KONU]The Crew (2014) [ANA KONU]

Bunları da kendi kendime çekmiştim;

The Crew (2014) [ANA KONU]The Crew (2014) [ANA KONU]The Crew (2014) [ANA KONU]The Crew (2014) [ANA KONU]The Crew (2014) [ANA KONU]The Crew (2014) [ANA KONU]The Crew (2014) [ANA KONU]The Crew (2014) [ANA KONU]The Crew (2014) [ANA KONU]The Crew (2014) [ANA KONU]The Crew (2014) [ANA KONU]The Crew (2014) [ANA KONU]The Crew (2014) [ANA KONU]

Gürhan abinin nicki hatırlayamadım, kusura bakmayın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 28772 -- 21 Aralık 2014; 23:17:04 >

• FreeMaNMeliH kullanıcısına yanıt
    Genel anlamda arctic monkeys güzel parçalar yapıyor, öneririm dinlemenizi

Bu arada umarım yeni güncellemelerle yeni radyolar eklerler veya kendi müziklerimizi ekleme şansını verirler bize.
  • 
Sayfa: önceki 103104105106107
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.