Şimdi Ara

The 100 (2014-2020 ) The CW | TOPLAM 7 SEZON | DİZİ FİNAL YAPTI (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.579
Cevap
43
Favori
66.505
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bugün gördüm dikkatimi çekti indirdim izleeceğim şimdi.
  • Takip
  • quote:

Orijinalden alıntı: BD911

Bilim kurgu türünün gözümde ayrı yeri var.. Takip zaten ilk bölüm gelmiş ancak altyazı mevcut değil.. Neyse şimdiden herkese iyi eğlenceler.

• Biraz biriksin yorumlara göre izleriz
  • quote:

Orijinalden alıntı: _Marvel_

quote:

Orijinalden alıntı: Da Vinci was here

Ergen dizisiyim diye bağırıyor resmen ama zevk aldım.
    Bir ergen dizisini beğendiğim için kendimden utanıyorum

Çünkü genel konusu çok iyi. Bunu ciddi, olgun karakterlerle niye yapmazlar anlamıyorum. Mesela Lost'taki karakterler bu dizide dünyaya inen 100 kişiden olsaydı, çok daha iyi bir dizi ortaya çıkardı.

Aynen hocam haklısınız.Ama hiç olmazsa Lost kadrosundan biri var ona da şükür.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• çok uzun soluklu bir dizi olacağını sanmıyorum fakat konu güzel
  • İlk bölüm itibariyle gayet ilgi çekici buldum.

Keşke Jasper'i ilk bölümden harcamasalardı

The 100 (2014-2020 ) The CW | TOPLAM 7 SEZON | DİZİ FİNAL YAPTI

• quote:

Orijinalden alıntı: _Marvel_

quote:

Orijinalden alıntı: Da Vinci was here

Ergen dizisiyim diye bağırıyor resmen ama zevk aldım.
    Bir ergen dizisini beğendiğim için kendimden utanıyorum

Çünkü genel konusu çok iyi. Bunu ciddi, olgun karakterlerle niye yapmazlar anlamıyorum. Mesela Lost'taki karakterler bu dizide dünyaya inen 100 kişiden olsaydı, çok daha iyi bir dizi ortaya çıkardı.

çünkü bu bir CW dizisi illa gençler olacak lider ruhlu daha 18 yaşında bile olmamasına rağmen bütün herşeyi bilen mantıklı konuşmalar yapan bilmiş bir güzel kız birde asi kimseyi takmayan ama özünde duygusal haylaz bir çocuk başrole koydunmu tamamdır :) en fazla 1 sezon sürer teen slasher mantığıyla yapılmış bir post apokaliptik draması oyunculuklar fena değildi aslında konu da güzel ama işleniş olmamış bir anda aktı gitti senaryo pilot bölüm diye hızlı girdiler tamamda kimse o kadar çocuğu 97 yıldır gidilmemiş dünyaya göndermez yani ulan bari başlarına birkaç tane yetişmiş suçlu koyun dimi?hiç mi 18 yaşın üstünde mahkum yok diye sorarlar adama neyse sonuç olarak evet birader tam bir CW kanalı ergen dizisi bende bir baktım ilk bölüme ama devamı izlenmez bence sende 2 3 bölüm sonra dizinin muhtemel saçmalıklardan dolayı soğursun takma kafaya :)

• Şahsen ben beğenmedim, olmamış maalesef...
  • ilk bölümü indirdim, uygun olduğum bir zaman bakıcam

Bu kanal Radioactive şarkısını çok seviyor olmalı

dizi yer yer ergen dizisi koksa da konu güzel, güzel işlerlerse tutar bu dizi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Young Sinatra -- 23 Mart 2014; 15:40:13 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Papa Het

ilk bölümü indirdim, uygun olduğum bir zaman bakıcam

Bu kanal Radioactive şarkısını çok seviyor olmalı

Aynen sanırım kanalın bütün dizilerinde en az 1 kere çaldı

• Tam bir ergen dizisi. Konuşmalar çok yapmacık, konu gayet güzel fakat oyunculuk 0. Çok uzun sürmez.

Dizide tek beğendiğim şey Marie Avgeropoulos.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Doom -- 23 Mart 2014; 18:47:55 >

• Octavia hayli güzelmiş ölmemesi iyi oldu :)

Sarışın kızın annesinin de idam edilmemesi iyi oldu çünkü daha yapacak çok şeyi var.

Anlaşılan dünyada yamyamlar falan da var.Çocuk mızrakla vuruldu.

Olur ya olur iyi birşeyler olur gibi izlenir hertürlü.Saçmalıklar illaki var ve olacak, zaten bizi izlerken eğlendirmesi önemli bunu yaparsa olay tamamdır.

Hele bir birkaç bölüm olsunda detaylı tartışırız.
  • Ben beğendim. En azından 3-4 bölüm daha izlenmeyi hak ediyor diye düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ciclista

Octavia hayli güzelmiş ölmemesi iyi oldu :)

Sarışın kızın annesinin de idam edilmemesi iyi oldu çünkü daha yapacak çok şeyi var.

Anlaşılan dünyada yamyamlar falan da var.Çocuk mızrakla vuruldu.

Olur ya olur iyi birşeyler olur gibi izlenir hertürlü.Saçmalıklar illaki var ve olacak, zaten bizi izlerken eğlendirmesi önemli bunu yaparsa olay tamamdır.

Hele bir birkaç bölüm olsunda detaylı tartışırız.

Bende Octavio öldü sandım üzüldüm baya ölmemesi iyi oldu gerçekten

Dizi güzel umarım iyi gider de izleriz senelerce

• Dizide saçma olaylar var

Adamların hepsi mahkum ama dünyaya indiklerinde yanlarında silahı olanlar bıçağı olanlar var. Kontrolden geçip dünyaya gönderilmiyor mu bunlar silaha nerden sahip oluyorlar ?

Uzaydaki yaşamın nasıl 4 aylık ömrü kalıyor uzayda kendi kendine besin oksijen su üretemeyeceğine göre bunları dünyadan robotlarla toplayıp kendi üslerinde işlemeleri lazım. Madem bunu yapabilecek kapasiteleri var o zaman neden çocukları dünyaya gönderiyorlar onun yerine robotları uzaktan kontrol ederek yeni üsler oluşturmak için ham madde toplasınlar ? Konunun alt yapısı çok kötü bakalım nasıl açıklayacak bunları
  • Değişik bir dizi, bu kadar genç ağırlıklı amerikan dizisi yok neredeyse, ilginç bir bilimkurgu, şu an ergen dizisin ile tam anlamıyla bir bilimkurgu arasındaki çizgide, hassas bir nokta.

• Henüz izlemedim ama ilk bölümü ile 0.9 - 2.30 Milyon seyirci getirmiş, eğer Bilim-Kurgu yönüne ağırlık verirlerse iyi gider. Tabii hala kanalın TVD ile birlikte benim gözümde değer kaybetmesi ve yabancı televizyon eleştirmenlerine göre TVD'nin bitişini görmeye ömrümüz yetmeyebilir. Aynı olay Supernatural içinde geçerli, ilk yazan senaristler ve yaratıcıların hepsi istifa etti ama dizi devam ediyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mustifb

Henüz izlemedim ama ilk bölümü ile 0.9 - 2.30 Milyon seyirci getirmiş, eğer Bilim-Kurgu yönüne ağırlık verirlerse iyi gider. Tabii hala kanalın TVD ile birlikte benim gözümde değer kaybetmesi ve yabancı televizyon eleştirmenlerine göre TVD'nin bitişini görmeye ömrümüz yetmeyebilir. Aynı olay Supernatural içinde geçerli, ilk yazan senaristler ve yaratıcıların hepsi istifa etti ama dizi devam ediyor.

0.9 reyting berbat bir başlangıç 2. sezonu zor görür. Gerçi 1'i geçen cw dizisi var mı bilmiyorum belki Arrow.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hypsibremetes

quote:

Orijinalden alıntı: mustifb

Henüz izlemedim ama ilk bölümü ile 0.9 - 2.30 Milyon seyirci getirmiş, eğer Bilim-Kurgu yönüne ağırlık verirlerse iyi gider. Tabii hala kanalın TVD ile birlikte benim gözümde değer kaybetmesi ve yabancı televizyon eleştirmenlerine göre TVD'nin bitişini görmeye ömrümüz yetmeyebilir. Aynı olay Supernatural içinde geçerli, ilk yazan senaristler ve yaratıcıların hepsi istifa etti ama dizi devam ediyor.

0.9 reyting berbat bir başlangıç 2. sezonu zor görür. Gerçi 1'i geçen cw dizisi var mı bilmiyorum belki Arrow.

Hayır tam tersine mükemmel bir başlangıç. Bu şekilde giderse 3-4 sezon bile görebilir

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.