Şimdi Ara

TF2 Hakkında

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
457
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • bilindiği üzere TF2, Steam üzerinden ücretsiz indirilebiliyor.ancak benim gibi, interneti çok yavaş olanların indirmesi imkansizlaşıyor.İlk yayınlandıktan sonra HALF LIFE 2 : THE ORANGE BOX içerisinde de satışa sunulan oyunu piyasada satın almak istedim lakin hiç bir yerde stokta bulamadım.korsanlarına da razıyım yeterki bulayım dedim ama sonuç sıfır :( Şu an oynayan arkadaşlarda TF2 nin kurulum paketi elinde olan var mı ?

• Kabaca bir hesap yaparsak oyunun inmesi en yavaş internet hızı (1Mbit) ile bile 24 saat sürer. Yani buraya yazana kadar gece PC'yi açık bırakabilirisn veya öyle bir imkanın yoksa kendi kullandığın zamanlar bile Steam'ı açık bıraksan 3-4 günde tamamlanır zaten..
  • belki benim gibi cepnet kullanıyodur.Saniyede 10kb.
  • quote:

Orijinalden alıntı: brightlord

belki benim gibi cepnet kullanıyodur.Saniyede 10kb.

O net hızı ile nasıl TF2 oynayacak acaba ?
  • Oyun piyasadan kalkmış durumda. Varsa bir arkadaşınızdan steam ile yedeğini alıp size vermesini isteyebilirsiniz. Tabi büyük bir flashbelleğiniz varsa.
  • Ping 90 olur max. ama gene oynanır.Dota atıyorum cs atıyorum.Ko atıyorum.Sorun olmuyor yani.
  • netten indirmek zor kotalı çünkü.gidip ttnete 90 lira vermeyelim fazladan :) kopyasını buldum bi yerden bakalım
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.