Şimdi Ara

Test Drive Unlimited'de Hiçbir Şekilde Gaza Basamıyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
351
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Herkese merhaba. Başlıktan da anlayacağınız üzere TDU (ilk oyun, 2. si değil) oyununda garajıma giriyorum, araba seçip free ride'a başlıyorum ama Accelerate'i ayarladığım tuş(ki Logitech Driving Force GT'nin gaz pedalı, onun için konuyu buraya açtım)a ne kadar basarsam basayım araba ilerlemiyor. Frene falan da basıyorum, frenin çalıştığı belli ama araba geri de gitmiyor(vites otomatikte şu an). Oyun direksiyon setini tamamen görüyor, ayarlarında da bastığımda Stick 1 up - Steering wheel diyor ama araba yine de ilerlemiyor. Bu sabah sorunsuz oynuyordum, akşam driverlerini güncelleyeyim diye Logitech'in sitesinden driverleri indirip güncelleyince bu sorun oldu. Pedallarda sorun var desem, herhangi bi tuşa ayarladığımda da olmuyordu(Direksiyonun arkasındaki tuşa, X tuşuna ve hatta klavyedeki yukarı tuşuna dahi ayarlayıp denedim). Bi yardım edebilecek, bu konuda deneyimi olan bir arkadaş varsa ve yardım ederse gerçekten muhteşem olur.(Driverleri silmeyi denedim, sanırım yapamadım ki driverlerini güncellemeden önceki gibi Joystick olarak değil de hala Steering wheel olarak algılıyor oyun. Birazdan birkaç oyunda daha deneyip buraya yazacağım)

• El frenini indirdiniz mi?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.