Şimdi Ara

Test Drive Unlimited 2 (2011) [ANA KONU] (231. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.702
Cevap
32
Favori
243.665
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 229230231232233
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • steam üstünden mi giriyorsunuz hocam bende giriyorum şimdi
  • nat type ile ilgili birşey yapmamız gerekli mi
  • kullanıcı oluşmuyor ben nasıl online oynucam arkdaş
  • oyundayım
  • Etkinlik sona erdi. 20:00'da tekrar sizlerleyiz. Steam Hesabı Eklerseniz daha rahat iletişim kurarız
    ---STEAM HESABI----
    farukkert
  • antking kullanıcısına yanıt
    sabahtan beri onunla ugraşıyorum:) port acman gerekir. steam eklersen elimden geldiği kadar yardımcı olayımn.
    edit: steam id : Jindar65

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JindaR -- 15 Nisan 2014; 19:08:24 >
  • bende bir haftaya bir haftaya gelirim yeni saveyle başlıyacağım
  • 30 dk bekleme süresindeyiz sanırım
  • HAZIRLANIN BEYLER BAŞLIYORUZ SON 20 DAKİKA

EDİT: Beyler hız sınırı 250'yi geçmeyen araçlar alın.Özellikle rica ediyoruz. Gidip Bugatti gibi 450 Speed limit araç almayın geride kalanlar oluyor.Başlamak üzereyiz motorlar ısınsın.Video çekecez

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi farukkert -- 15 Nisan 2014; 19:32:53 >
  • hesap nasıl açılıcak yardımcı olacak bir arkadaş var mı
  • neredesiniz ? gelebilir miyim ?
  • beyler sonraya alsak olmaz mı matematik çalışıyoruz
  • Arkadaşlar unofficial patch hakkında bir şey sormak istiyorum.Unpack yaparken komut satırı açılıyor fakat herhangi bir dosya eklenmiyor bunun sebebi ne olabilir ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Arda.Cetin

Arkadaşlar unofficial patch hakkında bir şey sormak istiyorum.Unpack yaparken komut satırı açılıyor fakat herhangi bir dosya eklenmiyor bunun sebebi ne olabilir ?

Unpack_full dosyqsi ile yapacaksin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gençler.Abiler.Ablalar. Herzaman açığız.Daha doğrusu ben açığım.Genelde etkinlikleri Mesut abi yapıyor.O yokken ben yapıyorum. Etkinliklerden Güncel olarak haberdar olmak istiyorsanız steam hesabımı ekleyebilirsini : /STEAM NİCKİ: farukkert

Dün akşamki Offroad gezisi çok güzeldi.KnoxWille Ve Kuzey arkadaşımıza sevgiler.
  • Akşam Büyük çaplı etkinlik var.Berk,mesut,mert,emre,kuzey,cüneyt ve daha birçok üyemiz olacak inşallah.Gelmek isteyenler PM İle bilgilendirin
  • quote:

Orijinalden alıntı: farukkert

Akşam Büyük çaplı etkinlik var.Berk,mesut,mert,emre,kuzey,cüneyt ve daha birçok üyemiz olacak inşallah.Gelmek isteyenler PM İle bilgilendirin

Emre derken beni kastediyorsan varım kesinlikle Bu arada Steam'den ekledim seni isteği onaylarsın
  • quote:

Orijinalden alıntı: farukkert

Akşam Büyük çaplı etkinlik var.Berk,mesut,mert,emre,kuzey,cüneyt ve daha birçok üyemiz olacak inşallah.Gelmek isteyenler PM İle bilgilendirin

haftasonu yapalım
  • Video geliyor beyler, Faruk yollayacak, 3 video var toplamda ve 3'ü de birbirinin devamı
  • Gazino sizdede kapalımı?
  • 
Sayfa: önceki 229230231232233
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.