Şimdi Ara

tesısat için yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
589
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkdaslar bende 200+200 harward amfi var bunun hakkında ne söyleyebilrsiniz benım pek bilgm yok bu tesısat işlerinde.
    Bi tanıdık verdı bass amfisi dedi normal bilgidğimz amfi değilmi yanı sadece bass calıstırması içinmi bu alet aslında aklımda yoktu ama aracıma tesısat cekmeyı düşünüyorum hazıramfide beleş gelmişken buna uyumlu olarak bass kolonlar fln nasıl bi tercih yapmalıyım bütçe sıkıntım var rahatsız edecek kdr yüksek ses istemiyorum memnun etsin orta sevıyde canlı ses versın yeter tesekkurler.

• amfi hakkında bisi diyemem ama jbl veya pıoneer champıon serıes ucuz yollu ceksen ısını gorur heralde.
  • fiyatlara bakıcam sagol
  • nerde bu millet nerde bu devlet bi yardim edin görüş paylasin yahu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 4 çıkış amfiye 2 kolon 1 bass bağlayabilirsin
    4 kolon için 6 çıkış olması lazım

hoparlör için benim tavsiyem kesinlikle jbl"den tarafadır
  • Amfinin tam olarak modelini yazarsanız yardımcı olurum

• quote:

Orijinalden alıntı: firatakdag

Amfinin tam olarak modelini yazarsanız yardımcı olurum

harward 505A 200+200w kardes.
    bi yerle görüştüm set olarak
    jbl 1000w bass
    edison anfi 2400w
    kablo seti markasini unuttum iyisnden demisti komple montaj dahil450 ye anlastik bu setimi alsam daha iyi yoksa bendeki amfimi kullansam pek fark olmazsa anfi kalitesinden butce sıkıntı sndan dolayi isabet olur bnm icin pionner teyp var aracimda deh1500ub modeliydi heralde

• Meshur harward in sub a elektrik kaciran amfisi

• quote:

Orijinalden alıntı: tandem_78

4 çıkış amfiye 2 kolon 1 bass bağlayabilirsin
    4 kolon için 6 çıkış olması lazım

hoparlör için benim tavsiyem kesinlikle jbl"den tarafadır

düşüncem sadece bass bağlamk kend uzerindeki hoparlorler yetmezmi arac mitsubushi lancer 2006

• quote:

Orijinalden alıntı: yespeed

Meshur harward in sub a elektrik kaciran amfisi

yani?
    arkdas bozuk demisti tamirciye gosterdim sadece sigorta yanmis dedi 1 tl degisti calisir durumda elektrik sorunundanmi yakti ozaman

• bu senin müzikten ne beklediğine bağlı. illa ki yeter ama orjinal hoparlörler genelde yetersiz kalır
  • Yok bunun yspiminda sorun var subwoofere elektrik kacirio muzikte deli gibi ziplatiyo ama. Zarar verio zamanla kendi arizasi da varsa bilmem

• Pahali bas almaya degmez buna ufaktefen 25 30 cm jbl kicker filan giris serisi yeter

• ya cok yuksek ses istemiyorum ztn sadece bass hoparlorlerin sesi bogmasin mumkunmu

• yespeed zamanla masraf acicaksa hic bulaasmiyim o zaman edison 2400w anfi ona nazaran daha iyiyse onu aliyim?

• Edison iyidir alabilirsin jbl gt5 12 isini gorur yunsak bass seviyorsun anladigim kadaryla

• quote:

Meshur harward in sub a elektrik kaciran amfisi

Hahahaahah dogru soyledin meshur dc kaciran birkac modelden biri , cok sub un basini yedi bu aletler...

• quote:

Edison iyidir alabilirsin jbl gt5 12 isini gorur yunsak bass seviyorsun anladigim kadaryla

moralım sıfır hevesım kursagımda kaldı beklemeye aldım tesısat ısını bu sabah kaygan yolda hakımıyetı kaybedıp kaldırıma cıktım marsbıyel içeri gömüldü karter yamuldu fln o butceyıde oraya yatırcam :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: heavyman-

quote:

Edison iyidir alabilirsin jbl gt5 12 isini gorur yunsak bass seviyorsun anladigim kadaryla

moralım sıfır hevesım kursagımda kaldı beklemeye aldım tesısat ısını bu sabah kaygan yolda hakımıyetı kaybedıp kaldırıma cıktım marsbıyel içeri gömüldü karter yamuldu fln o butceyıde oraya yatırcam :(

Gecmis olsun sana bisey olmasin tesisat bugun olmaz yarin olur ...

• quote:

Orijinalden alıntı: heavyman-

quote:

Geçmiş olsun hocam tesisat hep olur size bişey olmamış ya yeter....
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.