Şimdi Ara

Tesekkurler Avea!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
1.046
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Birsuru sikayet, sinir stress....iste teknoloji devi Avea, 33600 modem ile data hizli baglaniyordum:-:-) :-) :-)
     Tesekkurler Avea!!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi radio2019 -- 22 Aralık 2011; 10:06:51 >

• 2g/edge ile baglaniyor olmayasin.
  • Benim gibi yap abi. Bırak, kurtul. Bana sözde vergiler dahil 19 TL fatura göndereceleri yere sın aylarda 100-110 TL fatura gönderiyorlardı namussuzlar. Kaç sefer çağrı merkezlerini aradım, durumu bildirdim ama malum üzere birşey değişmedi ve ben de bıraktım. Şimdi ki firma da ne zaman öyle yapmaya başlarsa, yine değiştireceğim.
  •  Tesekkurler Avea!!!

Denizli den bile hız bu bir de istanbul izmir i filan düşünün ve;
    Avea'ma laf etmeyin :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sen kendi adına konuş. Sorunu yaşayan sen değilsin tabi.
  • vallahi bir şikayete konusuna bakıyorsun hemen memnun olanlar laf atmayın diyor beee kardeşim adam zaten bi sorun olmazsa kullanacak bi sorun varki belkide birçok kez mh yi aramasına rağmen çözüm bulamayıp buraya konu açmış bu durumda seninde ona en azından bende yok sıkıntı yerlerde deyip buraya gelen şikayetlerin çokluğu veya memnuniyetlerin çokluğuna göre şansızsın veya ben çok şanslıymışım demek.avea ya laf yok ne demek sanki senin yaaa bizim millet alem vallahi herkes alıp kullanıp ve memnun olduğu bir şeyi ölümüne savunur laf dedirtmez.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fbm333 -- 28 Şubat 2012; 19:12:56 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: artun56

Tesekkurler Avea!!!

Bu sonucu Denizli'de hangi konumdan aldınız?
  • quote:

Orijinalden alıntı: nautilus20

quote:

Tesekkurler Avea!!!

Bayramyeri civarında. Tabiki merkez dışı bu kadar yüksek değerler elde edilemiyor ama daha hiç 2 mbps nin altına indiği olmadı :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: fbm333

vallahi bir şikayete konusuna bakıyorsun hemen memnun olanlar laf atmayın diyor beee kardeşim adam zaten bi sorun olmazsa kullanacak bi sorun varki belkide birçok kez mh yi aramasına rağmen çözüm bulamayıp buraya konu açmış bu durumda seninde ona en azından bende yok sıkıntı yerlerde deyip buraya gelen şikayetlerin çokluğu veya memnuniyetlerin çokluğuna göre şansızsın veya ben çok şanslıymışım demek.avea ya laf yok ne demek sanki senin yaaa bizim millet alem vallahi herkes alıp kullanıp ve memnun olduğu bir şeyi ölümüne savunur laf dedirtmez.

Lafın gelişi söylemiştim hocam. Memnuniyetimi belirtmek amaçlı :)
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: nautilus20

quote:

Tesekkurler Avea!!!

Bayramyeri civarında. Tabiki merkez dışı bu kadar yüksek değerler elde edilemiyor ama daha hiç 2 mbps nin altına indiği olmadı :)

Bayramyerinde güzel rakamlar Avea için.Ben Çınarda Turkcell 3G VINN da Ortalama 6 Megabit bağlantı hızı alıyorum. (modemim E177 7.2 Megabit)

• avea candır :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dexland

avea candır :)

he he...
  • Avea çalışıyor!
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.