Şimdi Ara

Terminator Salvation, Nvidia PhysX teknolojisini kullanıyor (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
49
Cevap
0
Favori
5.444
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

http://www.youtube.com/watch?v=guOu-nXf46g

Sacred 2 Fallen angel dan...
  • Oyunu merakla bekliyorum bir terminatör hayranı olarak.3 filmide HD film arşivinde yer alır.Ayrıca dizisinide takip ederim.Terminatör senaryosu bilimkurgu sektöründe ayrı bir yerdedir zaten.
    Lakin şu PhysX ten pek bir yarar göremedik daha.Mirrors Edge 'de PhysX etkin iken oyun kilitleniyor diye devre dışı bırakmıştık.Diğer desteklenen oyunlar tarzım değil yüklememiştim bile.Bari Salavation'da işe yarasa..
  • 4 5 post onceki yerde liste yazılmıs.

mesela graw2 bu oyun phsyx destekliyorda destekliyor sadece. bende zamanında nvidia varkende aynıydı ati var yine aynı.
    ayrıcalık lazımki ben aa bak bu nvidia da gozukuyor adam gibi fırtına parçalanıyor tahtalar oraya buraya fırlıyor oynayan kamera acısına gelior parçaçıklar falan bu bende ati varken ya işlemciye yuklenicek kasıcak yada hiç açılmayacak ozaman tamam.

ama öyle bir nane yok şuanda yıllardır 1 2 video gosterilip duruyor atidede abuk bir havoc videosu var noluyor yani

icraat lazım öyle listelersek havoc destekli oyundaha coktur ama ne oluyor hic bisey
  • quote:

Orjinalden alıntı: tolgacem

4 5 post onceki yerde liste yazılmıs.

mesela graw2 bu oyun phsyx destekliyorda destekliyor sadece. bende zamanında nvidia varkende aynıydı ati var yine aynı.
    ayrıcalık lazımki ben aa bak bu nvidia da gozukuyor adam gibi fırtına parçalanıyor tahtalar oraya buraya fırlıyor oynayan kamera acısına gelior parçaçıklar falan bu bende ati varken ya işlemciye yuklenicek kasıcak yada hiç açılmayacak ozaman tamam.

ama öyle bir nane yok şuanda yıllardır 1 2 video gosterilip duruyor atidede abuk bir havoc videosu var noluyor yani

icraat lazım öyle listelersek havoc destekli oyundaha coktur ama ne oluyor hic bisey

tamam haklısın öyle ahım şahım bi gövde gösterisi yok şaunki fizikte fakat en azından azda olsa hiç olmamasından iyidir ki kimse öyle kalıcakta demiyo ilerde neler getireceğini bilinmiyor ayrıca graw2de fizikli patlamalar daha gerçekçiydi ve havada uçuşan toz toprak parçalarını es geçmemek lazım aynı şekilde ut3de zaten tamamen bir toz bulutu ve parçalanan uçuşan nesnelerle oynuyosunuz

• Bu saatten sonra aynı fiyat aralığındaki kartlar arasından ati olanı almak için bir sebeb kalmayacak gibi görünüyor.(Hd 4850 vs Gt 250;Hd 4890vs Gtx 275 gibi)Gerçekten Mafia2 ve Biosshock2 gibi oyunlar phsyx desteği ile geliyorsa,bir sürü para verip aldığım ekran kartının bu özelliği kullanmasını isterim doğrusu.
    Elbette ati de boş durmuyordur ancak bu gidişle, havocun ikinci demosunu yayınlayana kadar çıkan oyunların yarısı,havoc gpu hızlandırılmalı ilk oyun duyurulduğunda ise, yüzde sekseni phsyx destekli olucak.
    Gidişat bunu gösteriyor,tabi bu kendi düşüncemdir,yarın ne olacağını dahi kimse bilemez.Saygılarla...
  • cryostasis gayet güzel oyunda türü sevmeniz lazım ama fizik efektleri berbat bir kumaş dalgalanması vardı sanki kumaş değil kağıt zorla ekletirmiş nvidia physxi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eric13 -- 29 Nisan 2009; 12:47:49 >
  • PhysX yayılıyor herşey iyi güzelde sanki çok ağır gibi gelmedimi sizede. 1 yıldan fazla süre geçti hala tam görüntü şovu alacağımız adam gibi yani böyle Full PhysX i hissettirecek bir oyun çıkmadı
  • Diger film oyunları gibi batırmasalar bari
  • terminatörde atiye ters
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.