Şimdi Ara

teredo tunneling pseudo-interface / Ipv4 bağlı değil

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
2.441
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar. İnternet ile ilgili bir sıkıntım var. Benim hard diskte bir normal windows var bir de diğer hard diskte bir windows daha yüklü bir şey olunca kurtarma yapabilmek için. Şuanda o windowstan giriş yapıyorum. Diğer windowsta internete bağlanamıyorum. Aygıt yöneticisinde teredo tunneling pseudo-interface diye bir şey çıktı ünlem işareti var. Kablolar falan hepsi takılı ışıklar sorunsuz yanıyor modemde ama sağ altta internet simgesinin üstünde kırmızı çarpı işareti var. Ağ bağlantılarında giriyorum duruma bakıyorum. Ipv4 ve Ipv6 bağlı dğeil yazıyor. Ne yapmam gerekli yardımcı olursanız sevinrim. Modem Zoom Adsl X5 .

• arkadaşlar yardımlarınızı bekliyorum..
  • formatla gitsin
  • en son hiçbir şey yapamazsam mecbur formatlıcam ama daha yeni formatladım 1 hafta önce. artı harici bir hdd yok bilgisayar ağzına kadar dolu. uğraştırıyor yani çok. formatlamadan bir çözümü olması lazım..
  • arkadaşlar yok mu aramızda yardım edecek. lütfen yardımcı olun acilen düzeltmem lazım..
  • Arkadaşlar lütfen yardımcı olun ..
  • Yardımcı olabilecek kimse yok mu arkadaşlar yaa
  • Hadi ama ya yok mu anlayan birileri !
  • bu işlerden anlayan birileri nasıl olmaz ya. herkese yardım ediliyor fakat biz yardım istedik ne bakan var ne okuyan !
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.