Şimdi Ara

Tera Online En Kalabalık Türk Clanı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
43
Cevap
1
Favori
2.809
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evet arkadaşlar biz yaklaşık 15 arkadaş Tera Rising Online oyununa Ishara Serverında oyuna başladık Turkish Avengers ismi ile clan kurduk ve şuan 40 kişiyiz çok güzel online,yardımlaşma ortamımız var herkesi bekliyoruz etkinliklerimiz oluyor yardımlaşmalarımız oluyor skype dan 7/24 görüşüyoruz ve bundan da ziyade serverın en kalabalık ve en online oyuncu sayısına şimdiden ulaştık clan vs lerinde ve buna benzer bir çok etkinlikte sizleri görmek isterim şimdiden teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: MarilymManson

Evet arkadaşlar biz yaklaşık 15 arkadaş Tera Rising Online oyununa Ishara Serverında oyuna başladık Turkish Avengers ismi ile clan kurduk ve şuan 40 kişiyiz çok güzel online,yardımlaşma ortamımız var herkesi bekliyoruz etkinliklerimiz oluyor yardımlaşmalarımız oluyor skype dan 7/24 görüşüyoruz ve bundan da ziyade serverın en kalabalık ve en online oyuncu sayısına şimdiden ulaştık clan vs lerinde ve buna benzer bir çok etkinlikte sizleri görmek isterim şimdiden teşekkürler.

Ölü swde ne akla hızmet basladınız ?:3 O swden dıger swye kacıyor ınsanlar karakter tasıyorlar tasıyamayanlar sıfırdan kasıyor.Bır ıkı aya o klanda adam kalmaz benden soylemesı :3
  • Killian-Arcadia-Veritas benim bildiğim güzel onun dışındakiler merge bekliyor
  • quote:

Evet arkadaşlar biz yaklaşık 15 arkadaş Tera Rising Online oyununa Ishara Serverında oyuna başladık Turkish Avengers ismi ile clan kurduk ve şuan 40 kişiyiz çok güzel online,yardımlaşma ortamımız var herkesi bekliyoruz etkinliklerimiz oluyor yardımlaşmalarımız oluyor skype dan 7/24 görüşüyoruz ve bundan da ziyade serverın en kalabalık ve en online oyuncu sayısına şimdiden ulaştık clan vs lerinde ve buna benzer bir çok etkinlikte sizleri görmek isterim şimdiden teşekkürler.

yazık olmuş

• Yorumlarınız için çok teşekkür ederim :) hepiniz bir Türk Gencine yakışır yorumlar yazmışsınız çok teşekkür ediyorum :) desteklediğiniz için de ayrıca.
  • 30 Levelde server ölü diye bırakmıştım şimdiki durumlar nasıl ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: umutss123

30 Levelde server ölü diye bırakmıştım şimdiki durumlar nasıl ?

Umutsuz vakaa
  • Server gayet iyi durumda 50 kişiye yaklaştık teamspeakten yardimlasarak çok eğleniyoruz bekleriz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Umuta var var (büyücü :-D )

• quote:

Server gayet iyi durumda 50 kişiye yaklaştık teamspeakten yardimlasarak çok eğleniyoruz bekleriz

50 kişi ama ciddi anlamda online kaç kişi ?
  • 15-20 kişi vardir

• Sanırsam Veristas'da Atatürk diye bir lonca vardı. Herhalde o kalabalık bir loncaydı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Natsu Dragneel

Sanırsam Veristas'da Atatürk diye bir lonca vardı. Herhalde o kalabalık bir loncaydı.

Ben ordan bugün ayrıldım daha, 200 kişi var 1 kişi açık hergün oda ben :D Veritas da olup İyi bir Türk guildi olan varsa pm :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: cnr07

quote:

Sanırsam Veristas'da Atatürk diye bir lonca vardı. Herhalde o kalabalık bir loncaydı.

Ben ordan bugün ayrıldım daha, 200 kişi var 1 kişi açık hergün oda ben :D Veritas da olup İyi bir Türk guildi olan varsa pm :)

Demekki artık kimse kalmamış o loncada ^^
  • quote:

Orijinalden alıntı: cnr07

quote:

Turqolity miydi neydi bende ordayım ts3 kullanıyorlar online sayısı tera için iyi
  • quote:

Orijinalden alıntı: yuhhops

15-20 kişi vardir

o kadar kalabalıksanız taşırım charı serverınıza vallahi heleki sürekli activitenizde varsa ts raidcall gibi seylerde kullanıyorsanız
  • Arkadaşlar 50 kişi olduk team speak kanalımız mevcut ve çok eğlenceli vakti geçiriyoruz. Herkesi bekliyoruz oyun ici online sayımız 25 kişi teamspeak ise 10 15 civarı. Turkish Avengers clanimiza herkes davetlidir server ishara. Yas ortalamamız gayet iyi. Çok tecrübeli oyuncularımızda mevcut yardimlasma konusunda çekinceniz olmasın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MarilymManson -- 21 Nisan 2014; 10:52:56 >
  • Kardeşim taşımadan önce bi ts kanalımıza gel bakarsın beğenirsin ortamımızı kendi guldin gibi rahatına bakarsın. Saygı ve sevgi çerçevesinde tabi :) ts adresimiz : Gaming-style.pl bana skypedan da ulaşabilirsiniz : haykocepkin333

• Bende ilk Ishara'da başlamıştım 50 levele kadar kastım. Beli bir levelden sonra instance matching de adam bulamıyordum hatta haritalarda biri ile karşılaşmak bile çok düşük bir ihtimaldi. Bu yüzden Ishara'yı bırakp Aradia'da yeniden başladım kasmaya. Şu anda güzel bir guilddeyim. oldukça aktif. Türk guilddi ama son girdiğimde yabancılarda alınmıştı. sanırım global bir guild olacak. ne zaman girsem 20-30 kişi online. şuan aktif olmamakla birlikte arada girip oynuyorum. Benim guild haricinde de Türk guildleri var serverda. Serverın yoğunluğ oldukça iyi instance match de en fazla 30 saniye bekledim. hemen bir party bulunuyor. Sizlere tavsiyem eğer çok yüksek levellerde değilseniz popülasyonun daha çok olduğu bir serverda yeniden başlamanız ya da karakterileriniz o servera transfer etmeniz. eminim şu an aldığınız zevkten daha fazlasınız alacaksınız.;)
  • Önerin için teşekkür ederim ancak şuan bir sıkıntımız yok gayet memnunuz :) tek başlayan arkadaşlarımız Ishara'da sürekli kötülemişler zannetmişler ki Knight Online, Silkroad gibi olucak.. ancak bu oyunun tarzı o değil insanlar sadece adını çıkarmış bizde dungeon cs kuma vesaire lerde kesinlikle beklemiyoruz ve gayette iyiyiz sadece adı çıkmış o serverın bir kaç server gibi. Ki zaten ilerde bir çok serverın birleşme ihtimali var bizim bu sw de oynamamızın birazda nedeni bu burada itemlerimizi yapıp sağlam olmak sonra birleştiğinde sıkıntı çekmemek oyunu çok uzun yıllardır oynayan abilerimiz bizlere gerekli bilgiyi verdi :) iyi eğlenceler.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.