Şimdi Ara

Tera Online Download Sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
5.277
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar Tera online nı indirdim fakat launcherdan acınca sanki indirmemişimi gibi görüyor ve baştan yükleme yapıyor.Chacking downloaddan sonra tekrar indirme yapıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sonko -- 9 Şubat 2013; 15:20:41 >

• Aynı sorun bende de oldu arkadaşlar bir çözümü var mı. %100 oldu patchler uygulanıyor dedi 1 saat falan bekledim bir şey olmadı kapatıp açmayı denedim sonra da şimdi 0'dan başlıyor sanırım download.
  • Aynı sorun bende de vardı zamunda dan indirdim torrent halinde şu an oyundayım
  • quote:

Orijinalden alıntı: tkzana

Aynı sorun bende de vardı zamunda dan indirdim torrent halinde şu an oyundayım

Torrent linkini pm alabilir miyim lütfen ? Bir de EU yani Gameforge'un clienti demi US clienti indirmiştim ben torrentten
  • aynen eu nun atayım hemen
  • quote:

aynen eu nun atayım hemen

kardeşim banada atabilirmisin çok acil
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackHawkk

quote:

aynen eu nun atayım hemen

kardeşim banada atabilirmisin çok acil

Banada atarmisin baskan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • beyler ben bu oyuna yeni başlıyacağım da tank mı olayım okçu mu ne tavsie edersiniz bir de yardımcı olabilir misiniz oyunda
  • quote:

Aynı sorun bende de vardı zamunda dan indirdim torrent halinde şu an oyundayım

hocam aynı sorunu bende yaşıyorum torrent linkini atabilirmisin bana da pmden
  • tORENT LİNKİNİ BENDE ALABİLİRSEM MİNNETTAR OLURUM HOCAM.
  • varsa torrent lınkı bana da atarmısınız
  • tkzana kullanıcısına yanıt
    Hocam torrent linkiniz halen duruyorsa bende alabilir miyim?
  • galıba kımsenın baktı yok
  • ya bu torrent linkini bir çok kişi istemiş de niye pm'den istiyor? Buraya koysun herkes oradan tıklasın, biz de sürekli yazmak zorunda kalmayız.

Bu arada varsa torrent linkiniz şuraya yazın da ****.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.