Şimdi Ara

telpa sözde garantili...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1
Cevap
0
Favori
719
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Samsung 5603 cep.telefonunu izmir telpaya şarz soket arızası için götürdüm tel.garantili ve kaydı alınıp teslim alındı 1 hafta sonra beni aradılar ve telefonun sıvı taması olduğu söylenip 40.-lira istendi sıvı teması için imkansız diye ısrar etsemde yapılsın diyerek tamam dedim aradam 1 hafta daha geçti tekrar arandım bu seferde telefonun ana kartı değişecek diyerek 194.-lira istendi kalsın diyerek isyan ettim ne zaman alırım dediğimde tel.istanbulda 1 hafta sonra gelir dendi bir dahada aranmadım aradan 2 hafta geçti ve servise giderek te.sordum ve tel.bana çalışır olarak verdiğim cebim ölü bir şekilde teslim edildi isyan etsemde bana sıvı teması palavrası yaptılar.telefonu alarak tel.tamir servisi bularak sorunu söyledim ve bana tel.sıvı teması olmayıp işlemcinin arızalı olduğunu söyleyip benim servise telefonu götürerek exper raporu istememi söylememi söylediler,tekrar servise gidip yaygara çıkarınca bir üst yetkili benimle ilgilenerek bu telefonun kontrolünü kimin yaptığını sordu sözde istanbula giden telefon gitmemiş bile içeriden bir teknisyen çıkarak ben bakmıştım sıvı teması var demişti ona telefonun içini açıp bana göstermesini söyledi bir süre sonra teknisyen kişi bana telefonun ana kartını getirerek içindeki sıvı oksitlenmesini gösterdi nasıl olur derken kabullendik sonra tel.toplanarak bana geldi ama aynı tel.değildi itiraz edince kendi telefonum geldi isterseniz içini açalım ama işimiz yoğun bekliceniz bu telefonda aynı şekilde dendi tabi serviste yaklaşık 3 saatimi geçirdiğimdem nalet olsun diyerek çıktım ve eve geldim içini ben açtım ve telefonda bırakın oksitlenmeyi bir toz zerresi bile yoktu...((daha öncede lcd tvmi ses çıkışı arızalı denmişti yüksek ücret istemişlerdi dışarıdan yaptırmayı düşünmüştüm neyse kısa keseyim hapörlör değişince sorun kalmadı.))sizin gibi servise sevgi ve saygılarımı sunuyorum bizleri enayi yerine koyduğunuz için...

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.