Şimdi Ara

TELPA-KVK-SAMSUNG !!! SÖZLEŞMELERİ SONA ERMİŞ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
4.015
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • telpa garantili samsung u700 aldım geçen yıl 500tlye
    aldıktan 3 ay sonra cıkardığı sorunlar

telefon kapağının her tarafı soyuldu ve tüm estetik kayboldu
    aramaya kapandı (sınırlı servis hatası) - arıyor yazısı cıkıp bağlanıyor'un gerçekleşmemesi
    kulaklık girişindeki kapağın dış yüzü ayrıldı :S
    sadece kulaklıkla konuşmaya imkan tanıyacak şekilde hoparlör kısmı bozuldu,ses gelmemeye başladı
    orta göbek düğme bozuldu ve sağ yöne çalışmamaya başladı ! :S
    ayrıca üstteki açma kapama(power)düğmeside bozulmuştu..

neyse garantiye götürdüm.. hepsi halledildi gibi..kapak mapak değişti bazı iç parçalarda dahil... ben mutlu mesut dış yüzeyi yepyeni bir telefonla döndüm

3 hafta sonra telefonun hoparlörü görüşmede sesi cok az vermeye başladı
    aramaya kapandı(sadece üstü kapalı alanlarda) !!!!
    yani telefon evde araçta hatta sokakta kamelyada otururken yada üstünüzde bir bulut oldugunda (?) çekmiyor.. şebeke göstergesi hem hatalı , hemde çekim gücü 0 landı.. sadece üstü açık alanlarda çalışıyor.. aksi halde görüşmeye kapalı!!!

tekrar garanti servisine geldim
    birde ne göreyim!!!!

KVK nın camına bir yazı asmışlar

Sözleşme sona erdiğinden (?) 14 nisan tarihinden itibaren samsung telefonların onarımına bakmıyoruz !! ÇÜŞŞŞ OHAA !!!!

LANET OLSUN !!!!
    ankarada tek bakan yer vardı (telpa garantili samsung telefonlara..kvk) artık oda yok...

ya bir telefon nasıl bu kadar cok bozulabilir alalı 1 yıl oldu yemin ederim ağız tadıyla kullanamadım :S
    4 yıldır kullandığım nokia 6020 var birkez olsun bozulmadı !!! SORUN BENDEMİ ÜRETENDEMİ TELEFONDAMI GARANTİ SERVİSİNDEMİ !!!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vampir Masquerade -- 24 Nisan 2009; 12:11:31 >

• ya üstü kapalı alanlarda bir telefon nasıl çekmez ya !!!
    şemsiyenin altında bile çekmiyor !! :S elimle havada tutmak zorunda kalıyorum !!! :S
  • ya bu sözleşme ne ayak == samsunglar cok bozuluyo o yüzdenmi bu kvk sözleşmeyi bitirdi.. veya yenilemedi !! ?? veya yenilenirmi.. çünkü ankarada başka hiç bir garanti servisi yok bu telpa garantili samsunglara bakabilecek
    allahalla.. bu konuda bilgisi olan ?
  • http://www.samsung.com/tr/support/salesserviceschannel/ServiceLocationsMain.do

ankarada çok servis var , kvk dışında ben 6 tane cep telefonu servisi saydım. Sorun olamması lazım, diğer servisleri aradın mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Chenk -- 24 Nisan 2009; 14:08:54 >
  • kvk samsung ile olan anlaşmasını 1 nisan da resmi olarak bitirdi. Bunu forumda daha önce söylemiştim zaten.
  • http://www.telpa.com/?s=servis

sizin verdiğiniz link telpa garantili samsunglara bakmıyor sanırım ?

telpanın kendi sitesinde yayınladığı yetkili servisler "http://www.telpa.com/?s=servis" arasında ANKARADA sadece

Ankara
    Ziya Gökalp Cad. No:21/2 Kızılay Ankara
    TEL: 0312 430 43 43
    FAX: 0312 430 43 44

adresi var.. burasıda sözleşmesinin sona erdiğini söyleyen KVK ya ait zaten :S :S :S

ben şimdi neyapacağımı bilmiyorum??

eğer ankarada telpa garantili samsunga bakacak yer yoksa bu durumda kargoya mı vercem offf... kırasım geliyo bu telefonu !!!

http://www.samsung.com/tr/support/salesserviceschannel/ServiceLocationsMain.do
    sizin söylediğiniz sitede 6 7 adres cıktı samsung servis konumu olarak ama ???
    .................................

• Ben de zamanında bu telefonu bir yakınıma almıştım ilk etapta çok göz alıcı bir tasarımı süper ekranı ve menüsü var dı (tabi ki kullanan arkadaşa göre) yani ilk 1 ay çok memnundu bataryası vs gayet iyi gidiyor du telefona da inanın gözü gibi bakıyordu kılıfından çıkarıp yere koyduğu olmamıştır lafı uzatmayayım bir telefonu kılıfında ve itinayla kullandığınız halde 3-5 ay sonra bluetooth u bozulur mu? telefonun o parlak kasası soyulur mu? dış ses zaten sinek vızırtısı gibiydi o bile azaldı lanet ötesi basit bir telefonmuş hiç kimseye tavsiye etmediğim nadide modellerden birisidir.. Ama samsung kendini toparladı ve şu son dönemde cidden süper telefonlar çıkarıyor bakalım kendisine kvk gibi iyi bir servis bulabilecek mi???
  • telpanın dışında basarı, anadolu samsung un cep telefonu distributörleri diye biliyorum. Tüm yetkili servisler tüm samsung telefonlara bakıyorlar.
    genpa ve kvk nokia ları gibi

http://www.samsungcustomerservice.com/ buna da bakın siterseniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Chenk -- 25 Nisan 2009; 17:28:05 >
  • Aynen samsung telefonları çok şık tasarımlı oluyor. Tek sorunu çabuk bozulmaları U600 sahibiyim 1 senede telefon tanınmaz hale geldi. 01.04.2009 itibariyle telefonu kvk garantisine teslim ettim. Alırken sorun çıkarmadılar 25 gündür onlarda tamir görüyor.
  • Anlattığın kadar kötü ve kalitesiz bir marka değil ki Samsung !
    Kullandığım en kaliteli ve sorunsuz markalardan biri diyebilirim.

Kullanıcı hatalarından kaynaklanma ihtimali yok mu, Cihazı düşürdün mü hiç ?
    Veya sürekli pantolon cebinde taşımak , el'de taşımak da büyük sorunlar çıkarabiliyor,
    dış kasanın soyulmasına sebeb oluyor, toz , güneş, ter ve nem de çok zarar veriyor.

Kılıfında kullanmadıysan ve sert kullandıysan mutlaka sorun çıkar cihaz'da, ama yok ben çok temiz
    ve titiz kullandım, en ufak bir şekilde sert kullanmadım diyorsan o zaman birşey diyemiyorum !

Son çıkan Samsung modellerine mutlaka bir bak derim , cihazını da bence el'den çıkarmalısın.
    Son birçok model ile büyük atılım yaptı Samsung ve kaliteyi de oldukça yükseltti

• 2005 yılında satın aldığım ve o zamandan beride kullandığım (samsung u700 haricinde) 2.bir telim daha var nokia6020 ve öyle kibar bir telefon deil..ama çok sağlam,bir kez olsun bozulmadı.. sadece zamanla dış yüzeyi soyuldu o kadar..
    sorun kullanıcıda yani bende olsa diğeri herhalde 4 5 yıl dayanmazdı..

ama bu u700 !!!!
    aldığıma öyle pişman oldum öyle pişman oldumki...

allah aşkına google a bi u700 şebeke sorunu yada sınırlı servis diye bir yazın bakayım kaç bin sayfa açılacak.. !! görüşme yapamayacaksam bu telefonu ben niye aldım.. :S
    görüntüsüne aldandım !
  • samsunglar genel olarak sorunlu zaten..bunu şebeke çekim güçlerini kıyaslayarak anlayabiliriz nokia-sony ericsson-samsung arasında aynı hattı test edin bakalım hangisi daha kaliteli..
  • yahu bu ne ben daha yeni samsung aldım ben şimdi olurda bir arızası çıkarsa nerede tamir ettireceğim
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.