Şimdi Ara

Televizyon Alacaklara PHILIPS 42PFL6097K/12 DVB-S FHD 3D LED TV

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
945
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Samsung modelleri ve lg modellerinden tutun tüm markalara kadar araştırıp en son Philips'e teknosaya gidip gözlerimle görerek ayrıca 1 hafta kullanarak karar verdim gerçekten çok üstün bir televizyon 2000 lira civarı alacağınız hiçbir televizyondan aynı kaliteyi bulabileceğinizi zannetmiyorum ses kalitesi zaten 5+1 ihtiyacınız bile olmuyor kendiniz teknosada gözlerinizlede görebilirsiniz bu televizyonu alırken de kullanırkende çok memnundum fakat ailevi mevzulardan ötürü evden taşınmam gerekiyor ve bu çok keyfi bir harcamaydı benim için acil yarın taşınacağım için 2 gün içinde paraya ihtiyacım var artık kaç güne ne kadar süreye satarım bilmiyorum fakat 2000 tl ye 1 hafta önce teknosadan aldığım bu televizyonu 1000 tl ye satıyorum garantisi aynen duruyorum 0 dan farksız gittigidiyor üzerinden alırsanız eğer televizyon alacaklara söylüyorum evinize gelir kurar bakarsınız beğenirseniz onaylarsınız ödemeyi sıfır risk yöntemi sayesinde 0 gibidir her hangi bir sorun çizik bile görürseniz satışı iptal edersiniz okadar memnun olacaksınız bu alışverişden kaçırmayın derim benim acelemdende dolayı yardımlarınızı ihtiyacı olan varsa onlara duyurmanızı istiyorum ;

http://urun.gittigidiyor.com/ses-goruntu-sistemleri/philips-42pfl6097k-12-dvb-s-fhd-3d-led-tv-82923878

• quote:

Orijinalden alıntı: tunucef12

Samsung modelleri ve lg modellerinden tutun tüm markalara kadar araştırıp en son Philips'e teknosaya gidip gözlerimle görerek ayrıca 1 hafta kullanarak karar verdim gerçekten çok üstün bir televizyon 2000 lira civarı alacağınız hiçbir televizyondan aynı kaliteyi bulabileceğinizi zannetmiyorum ses kalitesi zaten 5+1 ihtiyacınız bile olmuyor kendiniz teknosada gözlerinizlede görebilirsiniz bu televizyonu alırken de kullanırkende çok memnundum fakat ailevi mevzulardan ötürü evden taşınmam gerekiyor ve bu çok keyfi bir harcamaydı benim için acil yarın taşınacağım için 2 gün içinde paraya ihtiyacım var artık kaç güne ne kadar süreye satarım bilmiyorum fakat 2000 tl ye 1 hafta önce teknosadan aldığım bu televizyonu 1000 tl ye satıyorum garantisi aynen duruyorum 0 dan farksız gittigidiyor üzerinden alırsanız eğer televizyon alacaklara söylüyorum evinize gelir kurar bakarsınız beğenirseniz onaylarsınız ödemeyi sıfır risk yöntemi sayesinde 0 gibidir her hangi bir sorun çizik bile görürseniz satışı iptal edersiniz okadar memnun olacaksınız bu alışverişden kaçırmayın derim benim acelemdende dolayı yardımlarınızı ihtiyacı olan varsa onlara duyurmanızı istiyorum ;

http://urun.gittigidiyor.com/ses-goruntu-sistemleri/philips-42pfl6097k-12-dvb-s-fhd-3d-led-tv-82923878

Merhaba,

Satıldı mı? Gittigidyor üzerinden satış devam ediyor görünüyor.

• Puhahahaha memnun olduğunu soylemissin ama tv o kadar kötü ki,umarim alan pişman olmamıştır

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.