Şimdi Ara

Telekomun yeni yöntemi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
1
Favori
831
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Sayın tahsin yılmazın siyah bölüm içerisindeki yazıları okuyun.sonrada gelecekte intenette sitelere girebilecek misiniz bir daha düşünün

http://b1302.hizliresim.com/16/u/kj6ml.jpg

• 2016 bekleyelim bakalım upload kaç olcak 100/50 baglantı kaç TL olcak
  • Yatırım yapmadan önce ana misyonları olan dolandırıcılık ve haksız kazanç konularında stratejilerini açıklarsa daha çok seviniriz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tekno moomce

2016 bekleyelim bakalım upload kaç olcak 100/50 baglantı kaç TL olcak

imzanızdaki düşük hıza hayır sitesi ban yemiş ttnete bak suçlarının farkındalar
  • quote:

Orijinalden alıntı: ghostweb

quote:

Orijinalden alıntı: Tekno moomce

2016 bekleyelim bakalım upload kaç olcak 100/50 baglantı kaç TL olcak

imzanızdaki düşük hıza hayır sitesi ban yemiş ttnete bak suçlarının farkındalar

bende arda giriyo arda kapalı dns değiştirp normal getir girersin
  • 10$ a sınırsız kotasız internet verenler şikayet etmiyor,bi bunlar yapıyor alt yapıyı, altyapı demeye şahit lazım. ama vatandaş anlamazki adamın söylediklerini okuyan sıradan vatandaş acır haline çok zor işmiş gerçekten bence 100liradan aşşa olmamalı diye düşünür...

15 gündür tivibumu bile bağlayamadılar..
  • Benim anlamadığım şey içerik sağlama ne demek oluyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: deneme1

Benim anlamadığım şey içerik sağlama ne demek oluyor

Tivibu ve benzeri saçmalıklar.

Tivibu hizmeti verip akn koyup bizi sınırlandırmaya dört nala koşturan hizmetler silsilesi.
  • aslında internet fiyatları neredeyse yüzde yüz arttı bunu Tahsin Yılmaz kendi söylüyor

"4 yıl önce abone başı kullanım oranı aylık 4 gigabyte tı.

şuan ise 25 gigabyte "

yani 4 yıl önce insanlar interneti yoğun bile kullansalar kotalı internet yetiyordu.

baktığımızda 4 yıl öncesinin 4 gigabyte şuanın 25 gigabyte ına denk.

bu herşeyde böyle. 4 yıl önce atıyorum 30 liraya 4 gigabyte flash bellek alınıyordu. Şuan 16 gigabyte flash bellek alabiliyorsun aynı paraya.

ama internet öyle olmadı. 4 yıl önce de 30 liraya 4 gigabyte internet kullanıyorduk. Şimdi de 4 gigabyte internet 30 lira

kısacası internette download yapmayan fakat interneti yoğun kullanan kesim 4 yıl önce 30 liraya kotalı internete rahat rahat girebilirken şu durumda 60 liraya limitsiz internet parası vermek zorunda kaldılar.

Bizim milet de bunun altında kalmaz hemen yolunu buldu

gitti komşusuna siz kotayı geçiyosun biz de kotayı geçiyoz napalım interneti paylaşalım yine 30 liraya gelsin oldu. Bu sefer interneti kapatan sabit telefonunu da kapadı. Kısacası millet sınırsıza geçirdik diye iyi olduğunu düşündüler sanırım ama bir sürü de iptal eden oldu adsl hattını, sabit telefonlarıyla beraber. Kendileri bilirler her sene insanlar daha büyük kin besliyor Turk Telekoma a.

• quote:

Orijinalden alıntı: donanımcı123

quote:

Orijinalden alıntı: deneme1

Benim anlamadığım şey içerik sağlama ne demek oluyor

Tivibu ve benzeri saçmalıklar.

Tivibu hizmeti verip akn koyup bizi sınırlandırmaya dört nala koşturan hizmetler silsilesi.

bu hızla adamlar video akışlarını engellerseler şaşırmayın
  • Tivibu multicast bir yayındır. IP si farklıdır. İnternet kanalı dışında bir kanaldan veri alır. Bu nedenle kotadan bağımsızdır. Yoksa 2 günde tüm kota dolar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fatiharslan83

Tivibu multicast bir yayındır. IP si farklıdır. İnternet kanalı dışında bir kanaldan veri alır. Bu nedenle kotadan bağımsızdır. Yoksa 2 günde tüm kota dolar.

kastetdiğim tivibuev değildi.youtube vb idi
  • quote:

Orijinalden alıntı: fatiharslan83

Tivibu multicast bir yayındır. IP si farklıdır. İnternet kanalı dışında bir kanaldan veri alır. Bu nedenle kotadan bağımsızdır. Yoksa 2 günde tüm kota dolar.

Web tivibudan bahsediyorum.
  • 100 kere söyledim artık bakır kablo tarih oldu neredeyse kur
    mahalle başına 1 tane fiber sonlandırıcı
    ver fiberi çek cat 6 yı adam gibi her yere
    hem internet hem telefon hemde tv yayını ver
    ama nerde o alt yapıyı yapacak zihniyet
    varsa yoksa ucuz sistem eski sistem
    bakır kablo ile mesafe arttıkça sinyal kaybı olur
    zaten yeni tip sahadolapları 20mbps den yukarı çıkmıyor
    upload desen en fazla 1.5mbps japonlar gibi elektrik direklerine
    fiber çekip iletişim sağlamıyoruz eski tip bakır sistemlerle uğraşıyoruz
    allah akıl fikir versin
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.