Şimdi Ara

Telekom Yuzunden İntihar Edenler Olacak Yakında (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
523
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • yakında ölüm sebebi olarak mezar taşlarına telekom yazacaklar galiba
  • quote:

Orjinalden alıntı: Postal_Phreak

abartmayın olum ya,, bir kac yıl önce bu hızları düşünebiliyor muydunuz, 56 k modemle başlanıyordunuz unuttunuz mu adamı hasta etmeyin ülkeyi devleti yıpratıcı şeyler şöylemeyin, bugün internet hızı 1024 değil 10 katı olsa gene aynı şeyleri söylersiniz, nankörsünüz arkadaşlar kabul edin artık

nankrlukle alakası yok bunun.. senn çok hoşuna gidiyorsa en pahalı interneti kullanmaya devam et bizim hoşumuza gitmediği için tartışıyoruz..
  • Var ya telekomun bu kazandıgı parayla ya onu bırak tedashın zart ın zurtun özel ya da devletin bizden aldıgı paralarla vermesi gereken hizmet karşılaştırılamaz ki!!!Herşeyin en pahalısı/en dandiği bizde.Hadi onu bırak bunun başında insan saygı olmaması da var.Türkiye de en buyuk sorun bence.Şidmi geçen gun mesela nakil yapıcam memmu beni oyaladı ya tam bir hafta!!!Adam yollamıyo faks çekmiyo.En son dedim seni şikayet edicem ben yeter çok mu zor bu yönlendirmeyi yapmak anca o zaman.Herif ve harbi unutuyodu yani gıcıklıpına falan değil.Zaten hep uykulu bir insandı :)
  • quote:

Orjinalden alıntı: Postal_Phreak

abartmayın olum ya,, bir kac yıl önce bu hızları düşünebiliyor muydunuz, 56 k modemle başlanıyordunuz unuttunuz mu adamı hasta etmeyin ülkeyi devleti yıpratıcı şeyler şöylemeyin, bugün internet hızı 1024 değil 10 katı olsa gene aynı şeyleri söylersiniz, nankörsünüz arkadaşlar kabul edin artık

Sen telekom çalışanısın herhalde
  • Dün yurtdışı pingleri çıldırttı 170-150 arası gitti geldi bir Bf2 zevkim var onunda içine ediyorlar bravo telekom bu nasıl 1mbit hatsa anlamadım gitti
  • Dün gece yatmadan önce 4 tane torrent dosyayı koydum sıraya (aynı anda sadece birisi inecek şeklinde o da), "sabah kalktığımda hepsi bitmiş olur.." diye düşünüp yattım.

Kalktığımda maşallah Telekom ben yattıktan iki saat sonra bağlantıyı sıfırlamış ya da ip değişmiş ve o downloadlar orada takılıp kalmış.

Kalkıp tekrar başlattım ve az önce bir baktım yine aynı durum.

1024 e geçişler üzerinden neredeyse bir ay geçti ama adamlar hala bir ayn önceki durumda.Hiç bir düzeltme ve geliştirmeye ihtiyaç duymuyorlar.

256 da bular olmuyordu en azından.
  • Valla bilmiyom nasıl duzelir.Ne kulanıcnın umrunda ne de şirketin anlaşılan.Bu sabahtan beri zaten ashırı yavash benim dl hızım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackRobe -- 20 Eylül 2006; 16:20:01 >
  • telekom calisani degilim arkadaslar, dediginiz ülkeler japonya almanya ingiltere gibi ülkeler, o ülkelerle karşılaştırma yapmanız yanlış, Türkiye o ülkelerde şu an için aynı çapta değil, bir çok yönden sanayileşmiş güçlü ülkeler... Burayı başka ülkelerle karşılaştırırsanız telekomun sunduğu hizmetin yerinde olduğunu anlarsınız, daha dün 56 k modemle bağlanıyodunuz be, 1 ay içinde adsl olayı geldi ve acayip hızlı şekilde gelişti bu olay, ama hala yetmiyo diyosunuz, neyinize yetmiyor kardeşim hayret bir şeysiniz
  • quote:

Orjinalden alıntı: ateş ve güneş

Dün gece yatmadan önce 4 tane torrent dosyayı koydum sıraya (aynı anda sadece birisi inecek şeklinde o da), "sabah kalktığımda hepsi bitmiş olur.." diye düşünüp yattım.

Kalktığımda maşallah Telekom ben yattıktan iki saat sonra bağlantıyı sıfırlamış ya da ip değişmiş ve o downloadlar orada takılıp kalmış.

Kalkıp tekrar başlattım ve az önce bir baktım yine aynı durum.

1024 e geçişler üzerinden neredeyse bir ay geçti ama adamlar hala bir ayn önceki durumda.Hiç bir düzeltme ve geliştirmeye ihtiyaç duymuyorlar.

256 da bular olmuyordu en azından.

bu bende daha önce defalarca oldu diğer başlıkta da yazdım demin biraz tv ye bakayım dedim içeri....bi geldim bağlantı kopmuş....3 gün önce de oldu....

hatta bi kere 2gece üst üste gece 5 de bağlantı kopmuştu benim....tam ben yattıktan 1 saat sonraya denk gelecek şekilde

ağustostan beri şöyle kesintisiz 1 hafta-10 gün download yapamadım....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bionoize -- 20 Eylül 2006; 23:10:54 >

• @Postal_phreak

Adam sanayileşme diyor hala ya! Sanayiye yapılacak yatırımla bir sanki komünikasyon yatırımı. Üstelik sanayi yatırımı üretim başlamadan para kazanamaz. Bu kurum hali hazırda para kazanıyor. Sanayileşme dönemini bünyesinde çoktan atlatmış, sanırım kavrayamadığınız bu.

Tekelci zihniyet devam ettiği sürece gelişme yaşamak hayal olur. Sevgili demagog squalla'nın belirttiği superonline vs. kurumlar altyapı desteğini Türk Telekom'dan almakta. Hangi rekabetten bahsediyorsa zat-ı âlileri?.. Sanırım oradan salak gibi görünüyoruz. Çok merak ediyorsanız webcam açayım cevaplarınızı ona göre verin...

Düzeltme : imla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Serdar -- 20 Eylül 2006; 23:13:25 >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.