Şimdi Ara

Telekom ekipleri hızımı düşüğe sabitledi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
1
Favori
586
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • sizin santral'de fiber ile bağlı olmasa size vdsl vermezler zaten bakır kablo ne kadar kalın olursa o kadar iyi olur.

• -OFLU- kullanıcısına yanıt

Telekom bu abi her türlü çözümüde onlar üretir

• Çözüm belli, hızınızı düşürün geçer Telekom ekipleri hızımı düşüğe sabitledi 

• smart0201 kullanıcısına yanıt

Orası da dikkatimi çekmedi değil.

Sokakta olan ana kablo daha ince ama ondan binama gelen kablo daha kalın. Parçasını bulsam koyardım ama akşam şuanda.

öyle olmaları normal mi bilemiyorum.

saha dolabı bana çok yakın oradan doğrudan hat bile çekebilirler aslında ama saha dolabına gelen hat ince ise çok farketmeyecektir.

• Artık dayanamadım sosyal medyadan talep açtırdım değerleride yolladım.

Hatadan dolayı oldu dediler, anında hızı 35 yaptılar, ama ekip yanımda hızımı düşürdü elindeki cihaz ile hata ile değildi yani.

Şimdilik fazla yüklenmeyeyim diye snr yi 16 yaptım, hat değerlerimi aşağı çektim hızımı da 26 lara sabitlemiş oldum modemden.

Artık çok acil işim olursa 35mbps elimin altında olsun, kısıtı kaldırıp işimi görürüm.

Çünkü ana hattaki bağlantıdan su boşalttığını söylemişti bir ekip, o kısım halen daha değişmedi, riske girmeye gerek yok, hattı zorlamayalım.

Telekom ekipleri hızımı düşüğe sabitledi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -OFLU- -- 11 Kasım 2023; 6:51:0 >

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.