Şimdi Ara

telefunken 48tf6020

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
40
Cevap
0
Favori
5.662
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaslar tv almayi dusunuyorum. butcemm kisitli bunu dusundum sizce nasil. yada bana 1500 1600 arasi tv onerisinde bulunurmusunuz

pc den film ve tv izlemek icin aliyorum

almak istedigim tv nin link i

http://www.hepsiburada.com/telefunken-48tf6020-48-400hz-dlna-uydu-alicili-usbmovie-full-hd-smart-led-tv-pm-evtele48tf6020&ved=0ahUKEwj2rJHj_LHRAhXJPRQKHXdnA-IQFggwMAA&usg=AFQjCNFDM4Nl6CQC_s6Algi8IXOJAQHvhg&sig2=_kWHtYBQuU8lzPbKOIAHbg

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bilonemsi -- 8 Ocak 2017; 10:4:2 >

• Model ok ama hangi üretim olduğu belli değil, Bu model altında 5 ayrı iş emri ile üretim var, birisi MB95 - ikisi MB96 diğer ikisi ise MB97 anakart ile üretilmiş.

Paneller LG ve SAMSUNG ama hangisinde hangisi var seri numarası bilinmeden belli olmaz.

Çok ultra mega bir televizyon değil, gözünüzle görüp en azından bir film izlemeden karar vermeniz bence hatalı olur :)
  • saols çok iyi bir bilgilendirme yapmissin.

peki birşey daha sorsam bu anakart kardan hangisi iyi öğrenme yada anlama şansım var mı

maalesef izleme şansım yok isyerim toptancılar alacak..
  • bilonemsi kullanıcısına yanıt
    İçlerinde en makul olanı MB97 olanıdır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ado

merhaba cihaz geldi kurulumunu yaptım.. yalan yok ilk defa hd bir cihazım oldu. hayatımda analog anten ve tuplü tv kullanmıştım. ondandır belki cok etkilendim inanılmaz güzel geldi :D

pc bağlantısını yaptım 1080p cok fazla sıkıştırılmamış bir iki film baktım memnun kaldım cok

tv de kanal geçişleri 2 saniye bir uyduya göre bu hızlı mı değil mi tam bilmiyorum

tek sıkıntısı sesi biraz az. iyi bir hoparlör almak lazım

smart olayı bir işe yaramaz.

bir şey danışmak istiyorum MB** kaç olduğunu nasıl anlaya bilirim? sen öyle değince takıldım ona.

• quote:

Orijinalden alıntı: bilonemsi

quote:

merhaba cihaz geldi kurulumunu yaptım.. yalan yok ilk defa hd bir cihazım oldu. hayatımda analog anten ve tuplü tv kullanmıştım. ondandır belki cok etkilendim inanılmaz güzel geldi :D

pc bağlantısını yaptım 1080p cok fazla sıkıştırılmamış bir iki film baktım memnun kaldım cok

tv de kanal geçişleri 2 saniye bir uyduya göre bu hızlı mı değil mi tam bilmiyorum

bir şey danışmak istiyorum MB** kaç olduğunu nasıl anlaya bilirim? sen öyle değince takıldım ona.

Hayırlı olsun .Bende sipariş verdim daha gelmedi.

Menu+4725 kodlayiniz
  • quote:

Menu+4725 kodlayiniz

saol MB97 di cikti.. valla baya memnun kaldım yardımın için teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: die_caprio

quote:

quote:

Hayırlı olsun .Bende sipariş verdim daha gelmedi.

şimdi dizi var hatun dizi izliyor ilk arada resim atacağım ;)

İyi gunlerde kullaniniz
  • quote:

quote:

Menu+4725 kodlayiniz

saol MB97 di cikti.. valla baya memnun kaldım yardımın için teşekkürler

Nereden almistin hocam?
  • Benim üründe bugün geldi.duvara astım.sesi az demissinde bence çok.12 volume de kullanıyorum.dahada açmıyorum bile.wifi adaptör hangisinden almalıyız?Yazılım MB97 cikti

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi die_caprio -- 18 Ocak 2017; 0:54:44 >
  • hocam merhaba hayırlı olsun iyi günlerde kullan..

ses bende bi sıkıntı var o zaman gerçekten az çıkıyor. ama tv de o kadar kötü değil pc bağlantısında çok düşük gerci hoparlör bağladım o sorun ortadan kalktı. içinde kağıtlarında wifi için bi modem marka yazıyordu ama almadım modem ile arası çok yoktu elimde ince kablo kanalıda vardı kablo çektim.. İnternet işini o şekilde hallettim. @die_caprio

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bilonemsi -- 24 Ocak 2017; 18:22:56 >
  • Ado kullanıcısına yanıt
    hocam merhaba televizyon geldi ben çok da memnun kaldım.. kafama bir şey takıldı. siz bana paneller LG yada SAMSUNG dur seri numarasına göre belli olur demiştiniz. onu nasıl anlarım?

ikinci sorum VESTEL gibi bunları da yazılımını güncelleniyor mu? ve bize bir faydası var mı?
    Mutlaka her güncellemenin faydası var hocam neticede mühendis arkadaşlar her güncelleme iyileştirme ve gelişmeleri de entegre ediyorlar ana yazılıma bu şekilde.

Servis menünüze MENU 4725 ile ulaşıp resmini de buraya eklerseniz veya resim ekleyemiyorsanız anakart ve yazılım sürümünüzü yazarsanız yardımcı olalım

panel için özelden seri no paylaşın bana, sistemden kontrol ederim
    merhaba benden tv seri numarası istemiştin özelden mesaj atılamıyor.

sn 7714655 600073
    pnl 23282848
    vpaz 20272571

servis menüsünün de fotosunu ekledim

telefunken 48tf6020

ilgi ve akala için çok teşekkür ederim..

sana mobilden bir çok kez mesaj atmaya çalıştım hep hata oldu gehsi geldi ise çok üzgünüm.

Panel bu seride smsg hocam.

Bu arada tv icin 0.45.23.32 surum.mevcut bilgin olsun

söz seni son defa rahatsız ediyorum ;)

şimdi yükleme işlemini az çok anladım ama FW dosyaları bulamadım maalesef
    Gunaydin, hic rahatsiz ettiginiz yok ne zaman isterseniz yazabilirsiniz.

Ben gun icerisinde ulastiririm size
  • quote:

Gunaydin, hic rahatsiz ettiginiz yok ne zaman isterseniz yazabilirsiniz.

Ben gun icerisinde ulastiririm size

Merhaba,

Konu dısı olacak ama sizi hazır yakalamısken sorayım istedim, Koenic buzdolapları nasıldır, Vestel mi üretiyor, aşağıdaki mediamarktta 1099 TL ye uygun geldi fiyatı, alınır mı ? Diğer alternatifim de arçelik 5231 nhey , 1349 Tl ye dusmus, kapmanya varmıs.

KOENIC KFK 56415 A1 A+ Enerji Sınıfı 510 Litre İki Kapılı NoFrost Buzdolabı Beyaz
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.