Şimdi Ara

telefonun aniden kapanıp 2-3 dk sonra tekrar açılması ve garanti durumu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
488
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Iphone 5 kullanıyorum. 6 aylık cihaz. Telefon %20-30-40 yüzdelilerine düştüğü zaman aniden kapanıyor. 5-10 dk sonra tekrar açmak istediğimde ancak açılıyor. Bunun genelde o şarj yüzdelerinde iken fotoğraf çekerken ya da internette gezerken yapıyor. Restore ve kalibrasyon seçeneklerini denedim çözüm olmadı. Cihazım teleservice garantili acaba göndersem ne gibi bir işlem yaparlar? Daha doğrusu yaparlar mı? Belki bu sorundan daha önce servise gönderen olmuştur düşüncesiyle sormak istedim.

• 6 aylık cihazda,böyle bir durum normal değil,donanımsal bir sorun var,
    Teleservis garantisi güvenlidir ama bu pozisyonda ne yaparlar emin değilim,sıfır cihaz gönderebilirler veya en kötü ihtimal bataryayı değiştirirler.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • iPhone 5'lerin Turkcellden alınma ilk parti serilerinde genelde flaşlı çekim yaparken 4-5 çekimden sonra kapanma problemi vardı. Bu da buna benzer bir sorun. O zamanki tüm sorunlu cihazların değişimi yapılmıştı, çünkü donanımsal bir sorundu. Garantin olduğu için senin cihazın da birebir değişim olacaktır.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Garantiye verin büyük ihtimal değişecektir. Geçenlerde arkadaşımın sıfır cihazı geldi..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.