Şimdi Ara

Telefonum havuza düştü (G2)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
700
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Telefon yanlışlıkla havuza düştü çıkardım pirinçte 1 gün beklettim 2 gün de kapalı ayrıca beklettim şuan telefon açık herhangi bir sorun yok gözüküyor sadece ekranın altı nemli gibi duruyor nedense parmak izi şeklinde ama tamamen kuruduğuna eminim 3 4 gün geçti üstünden. Sorum ise tamirciye götürmem gerekir mi ilerde sorun çıkartır mı telefon yoksa böyle kullanmaya devam mı edeyim

• Garantisi bittiyse bi göstermende fayda var. Şu an için sıkıntı gözükmeyebilir ama ilerisi için muamma

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: lerolande

Garantisi bittiyse bi göstermende fayda var. Şu an için sıkıntı gözükmeyebilir ama ilerisi için muamma

garantisi devm ediyor hocam hala şubat ayında almıştım telefonu fakat suya giren telefonun garantisi ne kadar olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yetkili Bi Abi

quote:

Orijinalden alıntı: lerolande

Garantisi bittiyse bi göstermende fayda var. Şu an için sıkıntı gözükmeyebilir ama ilerisi için muamma

garantisi devm ediyor hocam hala şubat ayında almıştım telefonu fakat suya giren telefonun garantisi ne kadar olur

Servise gönderirsen suya düştügünü anlarlar bir şekilde. Ve garantiniz bozulur. O yüzden sordum. Eğer bitmiş olsaydı bi baktırın dicektim. Ama şimdi bi çelişki var. Şu an bi sıkıntısı yok diyorsunuz. Ileride olabilir de olmayabilir de. Şansınıza artık.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.