Şimdi Ara

Telefonum çalındı..imeı ve numaram eşleştirilmiş telefonuma imeı atabilirler mi..???

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
655
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar çok acil bu konu hakkında kesin bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olurlarsa çok sevinirim.. turkcell mağazasından aldığım garantili samsung galxy S5 cep telefonumun imeı numarası klonlandığı için imeı numarasını telefon numaram ile eşleştirmiştim fakat telefonum çalındı ve btk daha önce klonlanan bir cihaz olduğu işlem yapamayacaklarını söylediler ve telefonumu kullanıma kapatamıyorum.. sorun şu şimdi bu telefonum numarama kayıtlı olduğu için kullanamayacaklar tek çareleri yeni bir imeı atarak kullanmak olacak.. fakat telefonu çalan kişi faturası ile birlikte çaldı bu telefonun imeı numarası numaram ile eşleştirme yapıldığı halde yeni imeı atabilirler mi.. lütfen bu konuda telefon teknik konusunda iyi bilgi sahibi olan biri tarafından yardımcı olunursa çok makbule geçecek çünkü hırsızı ancak bu şekilde yakalatırım..

• Yeni imei atmadan başka türlü kullanamaz ve rahatlıkla yeni imei atabilir

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bundan emin misin hocam görüştüğüm bi kaç telefoncu bana numaran ile eşleştirilmiş telefon olduğu için imei atılamayacağını sistemin izin vermediğini söyledi..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.