Şimdi Ara

telefoncuuuu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
798
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadşlar merabalar telefonculuk yapan arkdşalrın sayısının bu forumda baya bi olduunu biliorum.

arkdşlar daha önce 2 yıl kadar turkcell de iletişim danışmanlığı yaptım. şimdi kurumsal hizmetlerdeyim ve artık kendi iş yerimi açmak istiyorum.

sektörde de iyi olduğumu biliyorum.

sizden ricam telefon hat kont vs alımı hariç kirası 500- 600 tl olan biyerde ( işlek cadde ) stand masa vs malzemeleri ne kadar a mal edebilirim yada şöle sorıyım 10,000 tl bu iş için ideal rakammıdır yoksa az mıdır?

yardımlarınızı bekliyorum. teşekkürler...

turkcell vodafone avea satış noktası olarak giricem. ilgilenen ve bilgisi olan arkadaşlar yorumlarsanız sevinirim.

• İşin paralı yönünden ziyade detay noktaları söyleyeyim.
    -Tek olmayacaksan,çalışanların güleryüzlü olsun.
    -Stoğunu dikkatli yap.Ayın 15'inde 4 telefoncuda 150 kart kontör bulamadığımı bilirim.[POS makinesi ayrı.]
    -Duruma göre ikinci el telefonları da al.Ama temiz ikinci el telefonları al ki,ikinci el denilince ilk akla gelen mekan senin mekanın olsun.
    -Telefon alma işine gelirsek,bulunduğun semtteki telefon dağılımını az çok biliyorsundur.Mesela bizim burada,en çok satılan telefonlar 6300,E250 ve bilimum 100TL civarı "plastik" diye tabir ettiğim telefonlar.Telefon alırken bu dağılımı da göz önünde bulundur ki,telefonların hemen satılabilsin.
  • teşekkür ederim mrtbrc6378 yorumun için diğer arkdşlrdan da bekliyorum
  • bizimde kendi çapında işleyen bi dükkanımız var hatayda ben son dönemlerde farkettiğim bişeyden bahsetmek istiyorum sana belki sadece burdadır ama tabelalardaki isim değişiklikleri çok dikkatim çekti bu aralar yani el değiştirmeler bizim işlerde de yaklaşık %30 düşüş var yani şu dönem risk almak için ne kadar uygundur bence tekrar düşün hesabını iyi yap derim
  • selamlar öncelikle konu başlığı pek uygun olmamış

yeni iş yeri arayışınız hayırlı olur inşallah 10 bin tl iç dekor için uygun bir fiyat tabiki bu tutacağınız dükkanın içi yer kaplaması ışıklandırma sistemiyle daha da düşebilir yada artabilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: ar-te

bizimde kendi çapında işleyen bi dükkanımız var hatayda ben son dönemlerde farkettiğim bişeyden bahsetmek istiyorum sana belki sadece burdadır ama tabelalardaki isim değişiklikleri çok dikkatim çekti bu aralar yani el değiştirmeler bizim işlerde de yaklaşık %30 düşüş var yani şu dönem risk almak için ne kadar uygundur bence tekrar düşün hesabını iyi yap derim

hemşerim antakyadamı işyerin? adını ve yerini söylersen uğrarım arada
  • antakya süper bi yer
  • quote:

Orijinalden alıntı: tacoist06NL

antakya süper bi yer

• arkadaşlar yorumlar için teşşekürler,.

bu arada sadece telefon işi olmıycak yani en aından öle düşünüyorum. toner- kartuş dolum merkezi de olucak.

sanırım söylediklerinize göre 10,000 yeterli olucak bu iş için.
  • arkdşlar yokmu başka yardımcı olabilecek arkdş....
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.