Şimdi Ara

telefon tavsiyesi 5,5'' istiyorum(editlendi)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
772
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Samsung s6 edge ayarında bir telefon arıyorum s6 edge fiyat bakımından yüksek, note edge düsünüyorum kamerası s6 edge kadar iyi degil gibi. note 4 kamerası s6 edge ile aynımı ? asusun kamerası nasıl kullanan var mı ?

Kamerası s6 edge ayarında bir telefon önerebilirmisiniz max. limit 2000
    .
    edit: daha once belirtmemistim ekran 5,5" dusunuyorum is icinde ideal olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi r0di -- 27 Ocak 2016; 18:18:59 >

• ustad 2000 tlye s6 edge bulmanız mümkün. neden fiyat yüksek diyorsunuz anlamadım. direk s6 edge alın madem...
  • quote:

Orijinalden alıntı: cagataybas

ustad 2000 tlye s6 edge bulmanız mümkün. neden fiyat yüksek diyorsunuz anlamadım. direk s6 edge alın madem...

evet arastırdım biraz da fiyatları çok degisken aynı özelliklerde farklı bir marka yada model bulabilirmiyiz acaba, 2 tarafı köşeli olmasını sevmedim açıkçası.
  • note 5 nasıl hocam ihtiyacınızı gorur mu bilmiyorum ama hem kamera ozellikleri hemde diger ozellikleri olsun sizi tatmin edecegini dusunuyorum. 2000 tl civarında zorlarsanız hediye çeki ile vs. bulma ihtimaliniz yuksek...
  • quote:

note 5 nasıl hocam ihtiyacınızı gorur mu bilmiyorum ama hem kamera ozellikleri hemde diger ozellikleri olsun sizi tatmin edecegini dusunuyorum. 2000 tl civarında zorlarsanız hediye çeki ile vs. bulma ihtimaliniz yuksek...

note 5 tam istedigin özellikler de fakat uygun bir fiyata nasıl alırım bilmiyorum, lg g4 kamerası çok iyi diyorlarda acıkcası çok kararsızım
  • r0di R kullanıcısına yanıt
    bence şu saatten sonra lg g4 e girilmez. yani sıfır duşunceniz var ise note 5 i butcenizi cok az zorlayarak bulabilirsiniz kampanya vs. takip edip. çok zor degil. forumun cek alım satım bolumune bakın bi isterseniz. ama az kullanılmıs temiz garantili note 5 lerde işinizi gorecektir. Bence samsung'da note serisinden baska cihaz alınmaz diye dusunuyorum...
  • Kesinlikle G4 tavsiye esiyorum. Bende var f1.8 diyagram. En dusuk 1.550 gibi bir telefon. Bomba bir telefon hemde ucuz.
    Tavsiye ederim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

bence şu saatten sonra lg g4 e girilmez. yani sıfır duşunceniz var ise note 5 i butcenizi cok az zorlayarak bulabilirsiniz kampanya vs. takip edip. çok zor degil. forumun cek alım satım bolumune bakın bi isterseniz. ama az kullanılmıs temiz garantili note 5 lerde işinizi gorecektir. Bence samsung'da note serisinden baska cihaz alınmaz diye dusunuyorum...

note 4 yada note edge hakkında bilginiz var mı ikisinin arasında kamera farkı var sanırım
    note 4 kullandım hocam kamera olarak sizi tatmin etmez ama note edge hakkında hiç bilgim yok inanin...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ArduYusmus

Kesinlikle G4 tavsiye esiyorum. Bende var f1.8 diyagram. En dusuk 1.550 gibi bir telefon. Bomba bir telefon hemde ucuz.
    Tavsiye ederim

ısınma problemı var diyorlar, dogrumu ? kamera ve hız konusunda tereddüttlerim var.
    normal s6 alın
  • quote:

Orijinalden alıntı: patren

normal s6 alın

kamerası ve tum özellikleri aynımı ?
    daha güçlüdür s6
  • note ve note 5 arasinda kaldim arada 600tl fark var ve note5 bu farki hakedecek kadar farklimi sizce ?

• Updullaaahhhh

Asus alan ve kullanan var mi ?

note 5 artıları
    * daha iyi ön kamera
    *daha ince ve şık görünüm
    *tema desteği ve daha uzun süre güncelleme alır

note 4 artıları
    *çıkarılabilir arka kapak ve batarya
    *pil daha iyi ama kullanımda arada fark yok diyorlar
    *daha ucuz ama 5 e göre eski tabi
    *son olarakta daha dayanıklı duruyor

özetle 2100 tl ve altında bulursan note 5 al
  • Müslümano Ronaldo kullanıcısına yanıt
    1 haftalik 2100 civari note5 var alinir mi sizce, birde note edge ile arasinda cok fark var mi ? bu saatten sonra note edge mantiklimidir uretimi tukenmis diyorlar fiyati dusmesi zor gibi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi r0di -- 29 Ocak 2016; 1:12:19 >
  • G4
    Note 4

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • G4 dqha akil kari samsunglarin sorunlu arayuzu ile sayisal nelere bakiorsaniz bakin yine bir muddet sonra donma kasma yasarsiniz

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.