Şimdi Ara

Telefon Tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
779
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar. Çok araştırdım fakat istediğim gibi bir telefon bulamadım. Var mı onu dahi bilmiyorum. O yüzden burada sizlere danışmak istedim, belki bir fikriniz vardır. Aradığım telefonda kesinlikle olmasını istediğim özellikler çok net ve aslında pek de beklentim yok denilebilir sanırım. Çünkü telefon kullanım amacım yalnızca internet. Yani fotoğrafla, videoyla, oyunlarla pek de işim yok. Hızlı bir arayüz, hızlı şarj özelliği, 5-5.5 inç arası 1080p, parlak ve canlı bir ekran, 4.5G, fiziksel bir parmak izi okuyuculu home tuşu, suya ve toza dayanıklılık kesinlikle olmasını istediğim özellikler. Onun dışında marka takıntım yok, kamera megapikselleriyle, işlemciyle, gpu'yla, ıvır zıvırla (arayüz ve basit programların kullanımını [facebook, whatsapp, web browser, mail, cloud, office vb.] etkilemediği sürece) alakam yok. Günlük işlerde çok ısınmaması, iyi bir ses kalitesinin olması, telefonun sağlam ve dayanıklı olması da çok işime gelir. Kibar ve ince, narin bir şey olmasına lüzum yok. Fiyat aralığı da maksimum 2-2.5 bin arası olursa sevinirim. Şimdiden çok teşekkür ederim arkadaşlar!

• xperia xz. Ama istediğiniz özelliklere xperia x de uyuyor. Ikisinden birini alın geçin. Ama benim önerim xperia x. Kalan parayla başka bir şey alırsınız.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mr. Kvnç kullanıcısına yanıt
    Peki uzun ömürlü, sağlam bir telefon mudur bu?
  • kronik sorun yok. 5 sene bile kullanabilirsin. Bozulmazsa. Samsung lg gibi değil yani.

• sony güzel ama, teleservice firması çok berbat yani teknik servisi berbat..htc one a9 al derim..asus zenfone 3 de güzel..huawei p9 da ideal bir tercih olabilir.daha az para vereyim diyorsan samsung a7 işini görecektir.
  • telemcii kullanıcısına yanıt
    ben de sony'yi biraz araştırdıktan sonra tercih etmek istemedim. bir de bu bahsettiğin telefonların hiçbiri suya dayanıklı değil fakat benim aradığım telefonda kesinlikle bu özelliğin olması gerek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Time Lord -- 6 Şubat 2017; 22:11:47 >
  • ne yazık ki henüz istediğim özelliklerde bir telefon bulamadım. başka önerisi olan var mı?
  • nova plus hem hesaplı hemde güzel..yakında geliyor.resmi siteye bakabilirsin huawei nova plus
  • quote:

Orijinalden alıntı: telemcii

nova plus hem hesaplı hemde güzel..yakında geliyor.resmi siteye bakabilirsin huawei nova plus

maalesef bu da suya dayanıklı değil :D
  • Time Lord T kullanıcısına yanıt
    sanırım meslek olarak dalgıç falansınız..yoksa suya dayanıklı her modeli zor bulabilirsiniz..alacağınız en güzel model z5 premium.bence
    Sony Xperia XZ ya da Iphone 7 Plus.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Whippoorwill -- 8 Şubat 2017; 18:15:46 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Evet maalesef. Sony içime sinmedi, iPhone 7 Plus için de zaten o kadar para veremem. Fakat iyi haber şu ki aradığım özelliklerdeki telefonu buldum ve hoşuma da gitti açıkçası. Samsung A5 2017 veya A7 2017. Fiyatları 2-2.5 arası fakat sanırım yine de Turkcell'den alma imkanım olabilir. Herkese teşekkür ederim yardımları için.
  • o para verilirmi o telefonlara..yazıktır günahtır. bence çöp..
    Onlar yerine Sony Xperia XZ daha mantıklı duruyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    o paraya s7ler xzler var.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.