Şimdi Ara

★Telefon Tavsiyeleri Her Bütçeye Uygun★(Ana Konu)★ (597. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12.038
Cevap
183
Favori
521.768
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 595596597598599
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Mağazalarda M serisi satılmadığı için ellerinde ki cihazları önermişlerdir, klasik satış taktikleri. Galaxy M34 alabilirsiniz.

• çift kamera ekran kaydı yapan telefon arıyorum. bazı telefonlarda ikili kayıt olarak da geçiyormuş galiba. yani hem ön hem arka kamear çalışacak ve ekran kaydı olacak? hangi telefonlarda bu özellik var araştırıyorum. tavsiye edebileceğiniz bir model var mı?

• Engin8479 E kullanıcısına yanıt

samsunglarin en az 3-5 yıllık güncelleme garantileri olayi degistiriyor ..infinix ile herhangibir güncelleme alabilecekmiymissiniz ?

https://www.epey.com/akilli-telefonlar/karsilastir/754792-757736-817861-844696-845864-877145/samsung-galaxy-a33-5g_samsung-galaxy-m33-5g_samsung-galaxy-a23-6-128gb_samsung-galaxy-a34_samsung-galaxy-a24_samsung-galaxy-m34-5g/

a34 güzel şıklardan biri tabi ancak bütçemi arttiramam derseniz a24 de çok vasat sayılmaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi streamin -- 12 Şubat 2024; 14:36:58 >

• streamin S kullanıcısına yanıt
    Peki m34 ile a24 arasında kıyas yapacak olursak durum nedir

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Engin8479 E kullanıcısına yanıt

1500 tl civari fiyat farki var yalnız ...tabiki alabiliyorsaniz a34 , m34 bakınmak lazim yoksa a24 kötü bir şık degil ..

• 15-20k bandında bir telefon bakıyorum. Gözüme kestirdiklerim redmi note 13 pro, poco x6, poco x6 pro, honor 90, s23fe. Onceki telim mi note 10 lite, cok memnun degildim acikcasi software buglardan ötürü ama işimi de gordu 3 senedir, simdi bozulma sinyalleri veriyor, gec olmadan degistireyim diyorum.

Oyun oynamıyorum, ama ui hızlı olması ve uzun süre kullaniyorum telefonu vs avantaj o yüzden yüksek ramli, güçlü islemcili tellere bakiyorum. Kamera iyi olsa güzel olur, pil ömrü uzun olsa super olur.

Tavsiyelerinizi merak ediyorum. Mediatek islemciler verimli mi, s23 fe rami dusuk olmasına ragmen tercih edilir mi, 15-16kya bi telefon alıp devam etsem mi gibi sorular var aklimda.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • onno92 kullanıcısına yanıt
    Mi13 t neden almıyorsun.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • glumerna G kullanıcısına yanıt

Çünkü 25bin tl.

• Babamın s20 telefonunu yeğenim yere düşürdüğünden çift sim özelliği bozuldu biri çalışmıyor.Geçenlerde 350 liraya yaptırdı ama yine bozuldu Samsung yetkili servisten yaptırsak şimdi 1 bin 2 bin lira para isteyebilir. Bize fiyat performans bir ürün tavsiye verir misiniz.basit oyunlar dışında oyun oynanmayacak ve grafik önemli değil. Ama torunları çok yere düşürüyor telefon sağlamlığı önemli babam için. Kamerası da orta seviyelerde s20 den aşağı kalmayan bir kamera istiyor. Fiyat olarak 7-8 bin bandında 10 bin lirayı geçmese iyi olur. Teşekkür ederim arkadaşlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AlbatrosD.IIIFazılBey -- 18 Şubat 2024; 15:20:40 >
    < Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • arkadaşlar media markt den 1 hafta ara ile 2 tane iphone aldım.

denizbank 0 faiz kredi veriyor bilginiz olsun. 45 gün erteleme +3 taksit yapıyor.

yalnız anlamadığım nokta ikinci kez başka media markt gittim orası siz bu fiyata nasıl aldınız felan diye laga luga yaptı kasko vs satmaya çalıştı çıktım önceki aldığım yere gidip aldım.

• Sar1Lac1 kullanıcısına yanıt

kim kime ne kaptırırsa

• Merhaba, 9500 tl devlet öğrenci desteğini geçmeyen uygun bir telefon arıyorum, mümkün olduğunca uzun süreli kullanabileceğimiz bir telefon olsun yeterli

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • THE CERN T kullanıcısına yanıt

samsung a24

https://www.epey.com/akilli-telefonlar/samsung-galaxy-a24.html

1-2 bin tl butce artisina ise samsung a33-34, m33-m34 bakılabilir (10-11 bin tl bandında)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi streamin -- 20 Şubat 2024; 9:11:12 >
  • 10 K altı, bataryası uzun gidecek önerilere açığım.

• Shadowylord kullanıcısına yanıt
    Fiyat olarak 3 aşağı 5 yukarı çocuklarıma yeni aldığım telefonları yazıyorum. Hepsini de ara ara elime alıyorum. Kendimde tecno phantom x kullanıyorum.Hepsinide ne isterlerse onu aldım bütçeleri 10k civarıydı. Yaşları 9 10 11 :)

Camon 20pro 5g , a34 5g, note 12 pro 4g hepsi yurtiçi telefonlar

A34 5g

Bana göre ekran, işletim sistemi en iyisi Ama arayüz bana göre çöp. Sevemedim kişisel yorumum, ama şarj konusunda gerçekten alışmışız 67w a. Evde şarj sıkıntısı çekiyorlar beraber oyun oynarken . Cihaz sıfır aldık belki 1 2 haftaya kalibre olur umarım. Pubg de hdr özelliği ile diğerlerine göre baya kalitede fark ettiriyor.

Note 12 pro 4g yurt içi.
    Hızlı şarjı, ve batarya kullanım süresi olarak klasik Xiaomi.Gayet tatminkar. Dün hyper OS güncelleme aldı. Bizimki dünyayı kurtardığını sanıyor. 😅 2. Sıradaki favorim içlerinde.

Camon 20 pro 5g

Tecno ya alışkın olduğum için aldım açıkcası. Birde fiyat olarak uyguna geldi 1 haftalık. Tecno alacak arkadaşlara uyarım, güncelleme desteği konusunda birşey beklemesinler. Güncelleme kolay kolay almayacak emin olun. Kamerası a34 ile aynı kıvamda ama arayüz hızlı.

Toplam bütçe 30k civarıydı. Eğer sizde benim gibi Samsung arayüzünü sevmiyorsanız resmi note 12 pro, ha yok seviyorsanız kesinlikle a34.

Camon 20 pro 5g ise tamamen fiyat olarak uygun bulursanız alın. Ois güzel iş yapıyor

• Hassonica H kullanıcısına yanıt
    Note 12 batarya olarak daha üstün belli ki. Teknik destek vb konularında iyi midir?

• Shadowylord kullanıcısına yanıt
    İyi hocam tavsiye derim. İlk çıktığında eşime de s8+dan sonra Vodafone dan almıştım. Hala taş gibi maşallah. Yurt içi alırsanız mieko evofone vs gibi distribütör den destek alabilirsiniz. Tahtakaleden de ucuza her şeyini çözebilirsiniz.

• Arkadaşlar merhaba, Parasal bir nedenden ötürü Kullandığım P60 Pro modelini satmayı düşünüyorum, Bunun yerine şuan Annemin kullandığı eski telefonum olan Phantom X'i kullanmayı düşünüyorum ve Annem için yeni telefon bakıyorum...

Kullanımı kolay olan ve bataryası iyi olacak bir cihaz lazım ortalama olarak 10K bütçe belirledim, Genelde sadece youtube'da bakınır ne var ne yok diye birde konuşma işte başka birşey yok siz olsanız hangi cihazı seçerdiniz bunlar arasından veya önereceğiniz başka cihaz varmı?

Tecno Camon 20 veya 20 Pro, Camon 18 var biraz eski tabi ama özellik olarak işini görür diye düşündüm.

Vivo Y36 çok bi kullanıcı yorumu yok

Samsung A24-A25 veya A34 aralarında çok fark olurmu bilmiyorum bu kullanım senaryosunda.

• Glorfindel1907 kullanıcısına yanıt

bu kriterlere y22s öneririm hocam y36 dan farkı daha önce çıkmış olması

• Küçük telefon arıyorum arkadaşlar, iPhone mini serisi dışında şöyle 6'' ten küçük telefon var mı? Kamera önemsiz, oyun oynamam amiral gemisi olması da şart değil. Bulduğum seçenekler ya 6.1" lik iPhone lar ya da Samsung Galaxy s23. Lakin bu kadar üst donanıma da ihtiyacım yok, nispeten yeni ve küçük olması yeterli. Var mı farklı önerisi olan?

• 
Sayfa: önceki 595596597598599
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.