Şimdi Ara

telefon tavsiye edebilir misiniz ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
239
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar fiyatı 1000TL yi geçmeyecek telefon önerebilir misiniz ?

• diğer arkadaşada tavsiye ettiğim gibi büyük telefon seviyorsanız general mobil 5 plus işinizi fazlalıkla görür üzmez sizi.söylediğiniz fiyat bandında bana göre alınacak en iyi telefon...
  • erciyes08 kullanıcısına yanıt
    düşündüğüm telefonlardan birini söylediniz, birde xperia m4 aqua var sizce o nasıl ?
  • ikiside üzmez sizi burda seçiminiz 5,5 inçmi yoksa 5 inçmi olacak ona karar verin bence.yoksa ikiside güzel...
  • erciyes08 kullanıcısına yanıt
    5,5 inç olmasını tercih ederim ama m4'ü su geçirmezlik özelliğinden dolayı düşünüyorum
  • gm5 plus almadan önce yeni sürümlerinin sorunlu olup olmadığını öğrenmek için bekleyin. m4 aqua modeli 8 gb dahilisi var ve sd karta uygulama yükleyememe sorunu var. yani telefonu kısıtlı kullanıyorsunuz. android 6.0 ile düzeltilecek denildi ama noldu sonuç bilgim yok. telefonu nerden almayı düşünüyorsunuz ? internetten alma imkanınız var mı yoksa magazadan mı ?
  • torkema61 kullanıcısına yanıt
    mağazadan alacağım.
  • oyun oynayan biri değilseniz Lenovo A7010 önerebilirim. performans da isterseniz orta ayarda gm 5 plus, Lenovo Vibe S1 veya Sony Xperia M4 aqua öneririm. ama dediğim gibi GM 5 Plus yeni sürümlerin durumunu arastırman lazım, M4 Aqua sd kart problemini android 6.0 ile düzeltecek mi onu takip etmen lazım. Lenovo Vibe S1 modelini önerdim ama kimisi olumlu kimisi olumsuz yorum yazmış ondan bişey diyemeyeceğim onla ilgili.
    verdiğiniz bilgiler oldukça faydalı oldu ama başka soru işaretleri oluştu.
  • mağazadan çok fazla bişey gelmiyo aklıma hocam. forumda önerilen modellerden size önerdim bunları. internetten alıcam derseniz xiaomi mi4 falan önerirdim. şu an aklıma bunlar geliyor malesef.
    yine de teşekkür ederim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.