Şimdi Ara

Telefon Şirketi Kuruyorum ! Cihaz Kesinleşti (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
939
Cevap
17
Favori
16.684
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
38 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki

Telefon Şirketi Kuruyorum ! Cihaz Kesinleşti

(En Son Oy Tarihi: 18.12.2020)
Giriş

Orijinalden alıntı: Eredesma

quote:

Orijinalden alıntı: AkselEsEs

Çok bilgili arkadaşım sende önerde görelim.Yalnız fiyatı iyi ayarla.Çünkü dalga geçtiğin kişi ona göre yorumda bulundu.Bizde S810 koymayı bilirizde fiyatı 1500 TL olur.

OnePlus Two 380 dolar 1100tl falan yani

Rezil bir islemci koyup,tavandan ram vermek neyin kafasi bunu aciklayin bakayim .d

Sen herhalde DH lansmanını incelemedin.Orada Türkiyedeki satış fiyatınada değindiler.Hesaplarına göre 1700 TL civarına satılacak sen neden bahsediyon? xD

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: ewferofking

quote:

quote:

Ciddi olduğunu varsayarak sunu derim.

İslemci:Exynos 5(Galaxy S4'un işlemcisi) yada o ta core mtk işlemci

RAM:2GB(abartmaya gerek yok belki 4GB çıkarırsınız tutarsa)

Kamera:Dandik 12-16MP

Hafıza degisebilirise çok cok iyi olur.

Fiyatları alabilirmiyim varsa merak ettim.

Exynos5 yada Mtk işlemci ve 2gb ram yada 4gb ram miş, öyle telefon mu olur la hahaha sen bunlara kaldiysan şirket kurmayı bırak sirk bile kuramazsin

O fbli trollcuk damlamis yüreğimi dağlamış

Bi de sen öner millete burada laf yapmayı çok iyi biliyorsun.

Sanki ben çok iyi şey yaptım dedim.Pro falan degilim iddiam da yok.

O trollcük..Anladın sen onu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

Çok bilgili arkadaşım sende önerde görelim.Yalnız fiyatı iyi ayarla.Çünkü dalga geçtiğin kişi ona göre yorumda bulundu.Bizde S810 koymayı bilirizde fiyatı 1500 TL olur.

Rezil bir islemci koyup,tavandan ram vermek neyin kafasi bunu aciklayin bakayim .d

Mtk 2014'te ortalığın içine eden meizu mx4'un islemcisidir hatirlatirim

• quote:

quote:

quote:

Sen herhalde DH lansmanını incelemedin.Orada Türkiyedeki satış fiyatınada değindiler.Hesaplarına göre 1700 TL civarına satılacak sen neden bahsediyon? xD

Dh beni takip etsin,baska isim gucuk yok Mesut Cevik i mi izleyecegim.

Hadi baska kapiya ben sizi aşarım. :) kendi seviyelerinizde insanlar bulun

• Girişimci ruhunuzu tebrik ediyorum ancak ülkedeki tek akıllı siz mi kaldınız diye sormaktan da kendimi alamıyorum.

• Trolle bak sanki dünyayı kurtarmış ilkokullu sözleri yok o trollcuk vs. vs. Hocam boşverin su ilkokulluyu dont feed the troll.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Verecek cevabın olmadığından kaçıyorsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: Lawlord

Girişimci ruhunuzu tebrik ediyorum ancak ülkedeki tek akıllı siz mi kaldınız diye sormaktan da kendimi alamıyorum.

Doğru hocam ama hayali bile sebepsizce güzel geliyor

Türk yapımcıların yaptığı tr de vergi sınırı olmayan enfes ucuz telefon akılalmaz

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Verecek cevabın olmadığından kaçıyorsun.

Lan takip etmiyorum mesut cevik mis ,erdi gozubag imis ne cevap vereyim,kendini bilgili sanan,bilgisiz insanlarla tartisacak bos vakitim yok benim,siz burada bos muhabbet,ve bos hayaer devam edin..Su davetiye gelsin kullandigim telefonu satip OnePlus Two alayim .d 370dolara

• quote:

Girişimci ruhunuzu tebrik ediyorum ancak ülkedeki tek akıllı siz mi kaldınız diye sormaktan da kendimi alamıyorum.

Teşekkür ederim.Haklısınız sadece benim aklıma gelmemiştir elbet.Ama böyle bir atılımda bulunan pek olmuyor.Ben hayellerimin peşinden koşmak istiyorum.Az üretelim az satalım.Şimdilim mantık bu ;)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AkselEsEs -- 29 Temmuz 2015; 19:38:58 >
  • quote:

Arkadaşlar akıllı telefon işine giricem.Benimle varmısınız ?

Açıklama : İlk önce çince bilen bir tercüman ve 1000 TL buluyoruz.Daha sonra Çine gidicez orada gözümüze kestirdiğimiz F/P cihazın firmasıyla anlaşcaz.Ülkemize 100 adet telefon getirip kendi markamızı üstüne basıp,satıcaz.Birkaç satıştan sonra Çinden 3 rom geliştiricisiyle anlaşcaz.Onlara aylık 1000 TL maaş bağlıycaz.Bunlar telefonumuza sürekli güncelleme vericek.Tek cihazla 2 sene ilerliycez.Daha sonra Çindeki fabrikalardan küçük bi bölümünü bizlere ayırıp kendi tasarım ve özelliklerimizde cihazlar üretcez.Reklam kampanyamız DH olucak.Resimli pankart yapıp kalabalık yerlerdeki otobüslere,sokaklara basıcaz.Diğer internet sitelerinede inceleme,reklam vericez.Hedef büyük ülkede 5 milyon satış bekliyom.Daha sonra Apple,Samsung,Motorolaya rakip olucaz.Eee nediyonuz ?

Not: Bankadan 50.000 TL kredi çekicez.

Sizler nasıl bir cihaz istiyorsunuz ? Söyleyin biz yapalım.

Firmayla anlaşacağız diyorsun da adamlar 100 ürün için anlaşırlar mı , hadi anlaştık bu cihazlar 100 tane sonuçta gümrükte sakatlık çıkmasın bunun vergisi ithalat sertifikası bilmem neyi var onları nasıl halledeceğiz ithalat sertifikası
    EVET CİDDİYE ALDIM

• O bahsettigin kişiler Türkiyenin en büyük teknoloji haber sitelerinden birini işletiyorlar.Sende şuan o sitenin forumundasın.Burada olmaman gerekli.Ayrıca yazdıklarından anlaşılacağı üzere onlar senden kat be kat bilgililer.

• quote:

quote:

Doğru hocam ama hayali bile sebepsizce güzel geliyor

Türk yapımcıların yaptığı tr de vergi sınırı olmayan enfes ucuz telefon akılalmaz

Sizin projenizi Vestel gerçekleştirmeye Çalışıyor. Ancak pek başarılı olduğu söylenemez. Vestel'in bu işe yatırdığı sermayeyi siz düşünün.

• Bu arada hala konunun troll olma ihtimali ni düşünüyorum hatta 50000'le olmaz bu işler diyorum ama belki olur da türklerin de teknoloji de bir yeri olur diye desteklemeye çalışıyorum.

• quote:

quote:

Teşekkür ederim.Haklısınız sadece benim aklıma gelmemiştir elbet.Ama böyle bir atılımda bulunan pek olmuyor.Ben hayellerimin peşinden koşmak istiyorum.Az üretelim az satalım.Şimdilim mantık bu ;)

Karşınıza hayal edemeyeceğiniz kadar Bürokratik engel çıkacaktır. Bu ülkede bir şey yapmak ne yazık ki mümkün değil.

• AkselEsEs A kullanıcısına yanıt
    yaş kaç dostum? Sanırım eskisehirdesin. Benimde aklımda boyle bir fikir var. Ciddiysen dön bana adalarda buluşalım.

• quote:

Orijinalden alıntı: alpaydin35

quote:

Arkadaşlar akıllı telefon işine giricem.Benimle varmısınız ?

Açıklama : İlk önce çince bilen bir tercüman ve 1000 TL buluyoruz.Daha sonra Çine gidicez orada gözümüze kestirdiğimiz F/P cihazın firmasıyla anlaşcaz.Ülkemize 100 adet telefon getirip kendi markamızı üstüne basıp,satıcaz.Birkaç satıştan sonra Çinden 3 rom geliştiricisiyle anlaşcaz.Onlara aylık 1000 TL maaş bağlıycaz.Bunlar telefonumuza sürekli güncelleme vericek.Tek cihazla 2 sene ilerliycez.Daha sonra Çindeki fabrikalardan küçük bi bölümünü bizlere ayırıp kendi tasarım ve özelliklerimizde cihazlar üretcez.Reklam kampanyamız DH olucak.Resimli pankart yapıp kalabalık yerlerdeki otobüslere,sokaklara basıcaz.Diğer internet sitelerinede inceleme,reklam vericez.Hedef büyük ülkede 5 milyon satış bekliyom.Daha sonra Apple,Samsung,Motorolaya rakip olucaz.Eee nediyonuz ?

Not: Bankadan 50.000 TL kredi çekicez.

Sizler nasıl bir cihaz istiyorsunuz ? Söyleyin biz yapalım.

Firmayla anlaşacağız diyorsun da adamlar 100 ürün için anlaşırlar mı , hadi anlaştık bu cihazlar 100 tane sonuçta gümrükte sakatlık çıkmasın bunun vergisi ithalat sertifikası bilmem neyi var onları nasıl halledeceğiz ithalat sertifikası
    EVET CİDDİYE ALDIM

100 ürün için anlaşmaya zorlıycaz.Zaten küçük firmalarla ilgileneceğimizden ikna ederiz.100 adet getirilmesinin sebebi kalan paramıza imei kaydı,servis ağı parası ve patent sertifikası için harcancak.Tekefonları fabrikadan çok ucuza mal etmeyi planlıyoruz.100$ üründen 250 tane getirebiliyoruz.Biz 100 tane alıcaz.Yani 25000 TL civarı harcama olucak.

• quote:

O bahsettigin kişiler Türkiyenin en büyük teknoloji haber sitelerinden birini işletiyorlar.Sende şuan o sitenin forumundasın.Burada olmaman gerekli.Ayrıca yazdıklarından anlaşılacağı üzere onlar senden kat be kat bilgililer.

Gshbakxojcjfnjwojsnncoaonwh ihwbduvisoks
    jshdbdhshnskdjxjd
    ddjfjfjfjjsoqocojvjdhwucuhwnxohw.d
    dmjddm
    dd
    d
    ffidjdhsbns
    s
    s.f
    f
    fdjdjjd
    a
    s
    s
    fjfjdhshsjsndd
    Mfjms
    fmjfm
    dfkmfmdk

Bi gidin olum suradan ya,ne kadar seviyorsunuz bos muhabbeti
  • quote:

Orijinalden alıntı: Int32.Parse

yaş kaç dostum? Sanırım eskisehirdesin. Benimde aklımda boyle bir fikir var. Ciddiysen dön bana adalarda buluşalım.

15 yasinda .d.d
  • quote:

Orijinalden alıntı: Int32.Parse

Yaşım 19.Eskişehirliyim ama Ankarada yaşıyorum şuan.Eğer ciddiysen bir buluşma ayarlarız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AkselEsEs -- 29 Temmuz 2015; 19:50:31 >
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.