Şimdi Ara

Telefon piyasasının bir dönem lideri Nokia’nın büyük umudu Lumia'ya ne oldu? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
1.255
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • SonatTürkoğlu QUHSD S kullanıcısına yanıt

Bu Microsoft'un telefonda ikinci windows işletim sistemi denemesiydi. İlkini çıkardığında apple daha bu kadar palazlanmamıştı, android emekliyordu. Batırdı.

Filmlik bişey yok. Komple teorisine de gerek yok MS bu sefer Nokia ile girdi. Cihazı da vardı. Milyar dolarlar sıvadı, tekrar beceremedi bıraktı.

Zaten Wİndows dışında neye el atsa hemen hemen batırdı. Bkz Microsoft Zune, groove music, Bing, Band (Xiaomi'den çok önce çıkardı) .

Yahu MSN'in içine etti bıraktı adam ötesi var mı?

Hepsi multi milyar $$$ emdi, yok oldu gitti.

• Microsoft işletim sistemi olduğu için pek tutulmadı benim vardı güzel ve kullanışlıydi ama Android olamadığı için sattım bende
  • MunOG kullanıcısına yanıt

6230i sahibi olupta etrafımda özelliklerini kullanan tuşlu aç kapa konuş sanardı.

Gprs üzerinden internet erişimi, youtubedan video i izleme, şarkı ve resim indirme. Java uygulama ve oyun yükleme. Facebook lite da vardı.

Hafıza kartından 3gp video oynatma

Multimedya mesaj desteği.

Kamerada gece modu,portre modu , vardı .

Gece modun max isoyu ve max ışığı ayarlardı.

Kulaklık olarak hds-3 kullanırsanız . Dahili amfili bir sahip oluyordunuz. İçinde devre kartı ve entegre var . 320kbps mp3 parçalarda mükemmel bas tiz ayrımı ve stereo deneyimi sunuyordu.

Biy

X700 bilmem ama d600 kullandım . Eziyetti.

K790i daha iyiydi.

• steve06 kullanıcısına yanıt
    Bada eski android sonrası Tizen diye bir sistem daha çıkardılar. Baktı olmuyor tvlerde kullandılar sonra
  • Geçenlerde MS söylemiş Windows Mobile'dan vazgeçmek büyük hataydı diye. Bence zararın neresinden dönsen kardır kafasıyla geri dönebilirler.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.