Şimdi Ara

TELEFON KULÜBESİ MATRAX TAN ÇALINTIDIR !!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
1.226
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • MATRAX YİNE ÇALINDI!.. AMA BU KEZ SESSİZ KALMAYACAĞIZ!...

Talk show, radyo programları derken Matrax'tan esintiler şimdi "telefon kulübesi" isimli yarışma programında. Telefonda sinirli, sabırısz, söylediklerinin hemen yapılmasını isteyen gizemli bir ses yarışmacıya halay çekmekten, bir arabanın lastiklerini takmaya, minik bir arabanın içine 7 kişi sığdurmaya kadar Matrax'ta gecenin kahramanlarına önceden yaptırılan, Matrax'ta sokak matraksiyonlarına Zeki Kayahan Coşkun tarafından yaptırılan ne varsa onları istiyor...

ZKC'nin Yanıtıdır:

Strix firması bu yarışma formatını ne zaman 'yarattı' bilmiyorum ama...
    Matrax 2002'den beri, bizzat tarafımdan oluşturulmuş bir radyo programıdır. Sloganımız yıllardır sokağı radyoya, radyoyoyu sokağa taşıyan radyo programıdır.
    Gecenin kahramanı, rahat batması ve çatacak yer arıyorum bölümlerinde, dinleyicilerden absürt tuhaf isteklerde bulunduğumu, bu isteklerimi elinde cep telefonuyla oradan oraya koşturarak yerine getirmeye çalışan dinleyiciler olduğunu herkes bilir...
    İstediklerim yerine getirilirse biz ona Matrax dinleyicileri olarak gecenin kahramanı payesini veriyoruz bazen...
    Bazen rahatı battığı yerden çıkardık galiba diye çocukça seviniyoruz.
    Sokakta halay da çekildi...
    Banyo da yapıldı...
    Bir aracın içine 21 kişi sığmayı da başardı...
    İç çamaşırlarıyla koşan da oldu...
    Hatta gece bikinisiyle dışarı çıkan kişi de...
    Arabanın lastikleri de söküldü...
    O lastikle lokantaya gidip çorba içen de oldu...
    Ve daha neler neler...
    Elinde üçlü koltuk koşturan öğrenci grubu...
    Bacaklara koli bandıyla ağda...
    Fırça ve arap sabunuyla sırt yıkanması...
    Tüm bunları sadece ben yalnız yapmadım...
    Dinleyicilerim de bu isteklerin şekillenmesinde, senaryonun ortaya çıkmasında şahane katkılarda bulundular...
    Şimdi çıkıp Strix firması falan demesin kimse...
    Şayet Strix firması 2002, 18 Şubat'ından önce bu fikri ortaya attıysa, özür dilerim, formatımı ben onlardan çalmışım(!) derim...
    Ama bu firmanın adını bile duymadığım gibi, tüm içtenliğimle söylemek isterim ki, Matrax'ta olan biten ne varsa aklımın bana armağanı ve dinleyicilerimin katkılarıyla oluşmuştur...
    Fakat günümüzde emek hırsızlığı, kılfına çok rahat uydurulmaktadır...
    Gidip bir fikri, düşünceyi hukuk yoluyla kayıt altına aldırmanız bile o fikrin çalınmayacağı anlamına gelmiyor artık...
    "4 domates, 2 yumurta, tuz ve baharatla menemen yapılır" fikri size ait olsa ve bunu korumaya alsanız bile...
    Bir başkası çıkıp...
    " 2 yumurta 4 domates, baharat ve tuzla menemen yapılır" fikiri de bana ait deyip yoluna devam eder...
    Ama vicdan?
    Ama ahlak?
    Onur?
    Bunların ne önemi var ki?
    Yapılan bu ayıbı protesto ediyorum ve bunu yalnız değil; Matrax'ın her gününde katkısı olan, Matrax'ı Türkiye'nin en çok ödül kazanan, en çok dinlenen radyo programı haline getirmiş dinleyicilerimle yapacağımı, ortaya çıkan sonucu da kamu vicdanının tam ortasına bırakacağımı belirtmek isterim.
    Minareyi çalanın diktirdiği kılıf, minareyi örtse de bu ayıbı, ahlaksızlığı hiç bir zaman örtmemiştir, örtemeyecektir.
    Saygılarımla...

Zeki Kayahan Coşkun

• Tel: 0216 322 93 00
    GSM: 535 700 63 00
    Web:www.telefonkulubesi.tv

buralardan tepkimizi gösterebiliriz
  • zeki abartıyor
  • Kanıt ? Zekinin patentimi varmış
  • quote:

Orjinalden alıntı: Death Note

Kanıt ? Zekinin patentimi varmış

patenti varmış hukuk yollarına başvuracaklarmış
  • quote:

Orjinalden alıntı: gorkemvw

quote:

Kesin varmı patent . Dava aççam dedi ama patent yoksa ki inş. yoktur . Gidip o tv programı alsa ne kadar mutlu olurum.
  • quote:

quote:

quote:

Kesin varmı patent . Dava aççam dedi ama patent yoksa ki inş. yoktur . Gidip o tv programı alsa ne kadar mutlu olurum.

18 Şubat 2002'de patent yaptırmış lütfen dikkatli dinleyin.
  • quote:

Orjinalden alıntı: unforgiv3n

quote:

quote:

quote:

Ne dinliycem onu ya . Patenti varsa hakkı ama abartıyor yada bana öyle geliyor. Adamn acayip g*tü kalkık ondan yaptıgı hareketler daha cok batıyor gözüme

• quote:

quote:

Orjinalden alıntı: unforgiv3n

quote:

quote:

Ne dinliycem onu ya . Patenti varsa hakkı ama abartıyor yada bana öyle geliyor. Adamn acayip g*tü kalkık ondan yaptıgı hareketler daha cok batıyor gözüme

Dinleme dostum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kuzey Kafkasya -- 23 Haziran 2009; 0:47:53 >

• televizyonda bence daha güzel olur.
  • kim dedi,ne dedi,ne zaman dedi
  • Evet doğru matrax'tan çalıntıdır. Bu tv projesinden çok önce zeki yapıyordu. Ayrıca zkc gayet de zeki bir insandır insanın psikolojisine hitab eder. Göze batmasaydı bulunduğu noktaya daha geç gelirdi.
  • quote:

quote:

quote:

Kaybederse sana kına yollıycam söz..

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.