Şimdi Ara

telefon konusunda kararsizim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
210
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İyi gunler ya ben telefon alicam ama karar veremiyorum butcem yaklasik 1000 lira herkes xperia sp diyor neden sp telefon islerinden anlamam bi yardimci olsaniz telefon aslinda biraz buyuk ekranli hizli ve en onemlisi kamerasi iyi olsa cok guzel olur tabi ama bu paraya ne kadar olur bilemem

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: sogukkahve

İyi gunler ya ben telefon alicam ama karar veremiyorum butcem yaklasik 1000 lira herkes xperia sp diyor neden sp telefon islerinden anlamam bi yardimci olsaniz telefon aslinda biraz buyuk ekranli hizli ve en onemlisi kamerasi iyi olsa cok guzel olur tabi ama bu paraya ne kadar olur bilemem

Sp olmazsa Lumia 1320

• Peki neden sp veya lumia

• xperıa sp 900 altında en ust ıslemcı ve gpuyu bunyesınde barındırır,xperıa z dekı gpu var spde,buda oyunlarda oldukca ısıne yarar 1000 tl altında hatta yenı gelen xperıa m2 de yada htc one mınıde yada s4 mınıde falan hep sp den dusuk gpu vardır..

xperıa sp 1.7 ghz hızındakı ıslemcıyı adreno 320 gpusu ve 2370 batarya ıle cazıp fıyattan verıyor boylece hem hesaplı fıyat hemde oyunalrda falan sıkıntı cıkartmayacak ıslemcı ve gpu var ustelık batarya ıyı gıdıyor ve sd kart takma avantajında var bu yuzden sp s-p olarak cok cok cazıp suan,daha alt guctekı cıhazlar sp den 50-100 pahalıya verılıyor..
  • Sp ya da m2

• bulabilirsen nexus 4 al geç Bulamazsan sp ya da m2 al..Performans istiyorsan sp almalısın..Beklemeye devam edebilirsen Eylül de Türkiye'ye Xiaomi gelecek diyorlar...Onu da düşünebilirsin
  • haziranın 2. haftası dediler xiaomi için gelmedi şimdi de eylül diyolar bakalım daha ne kadar oyalayacaklar bende xperia sp ye karar kıldım şu saatten sonra isteyen istediği kadar karalasın (bi problemi varsa kendi gözlerimle görürüm artık)
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Loner

bulabilirsen nexus 4 al geç Bulamazsan sp ya da m2 al..Performans istiyorsan sp almalısın..Beklemeye devam edebilirsen Eylül de Türkiye'ye Xiaomi gelecek diyorlar...Onu da düşünebilirsin

+1 tamamem katiliyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: destinati0n

haziranın 2. haftası dediler xiaomi için gelmedi şimdi de eylül diyolar bakalım daha ne kadar oyalayacaklar bende xperia sp ye karar kıldım şu saatten sonra isteyen istediği kadar karalasın (bi problemi varsa kendi gözlerimle görürüm artık)

beklemen her anlamda daha iyi olacaktır...Kim bilir 2 ay sonra ne modeller çıkar..Bekleyemez isen sp al..
  • sp den çok şikayetçi var önermem 1000 tlye g2 mini veya htc one mini alabilirsin tabi herşey donanım değil bence o yüzden söyledim yoksa sp forever
  • 1000 liraya 2. el temiz G2 buldum bizim mahalleden satan adam ama bizizm Kocaman 2. el almam diyor
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.