Şimdi Ara

telefon alcam bi yardım lütfen

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
715
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ewt arkadaşlar bu aralar yeni bi tel almayı düşünüyorum şimdi bende k700i var ama artık miladı doldu benim için

istediğim özellikler: ses kalitesi çok iyi olsun, kendi hafızası baya iyi olsun, kamresı 2mp en az ve autofocus macro olmalı, symbian olmamalı java olsun, video konusunda 320x240 olcak en az ve benim için kare hızı önemli 30 olmasını isterim
    fiyat aralığı ise 1200 civarı aklımda w900i var ama yinede sormak istedim başka tercihler var mı?

• up up
  • quote:

Orijinalden alıntı: atorce

up up
    bi ara w810i yi övüyordun bence onu al
    video konusunda hiç bi telefon tatmin edici şekilde video çekemiyor tammanasıyla
    600e felan w810 al
    kalan paraya da en babasından videolu bir fotoğraf makinası...!(bence)
  • quote:

Orijinalden alıntı: ScORphY

bi ara w810i yi övüyordun bence onu al
    video konusunda hiç bi telefon tatmin edici şekilde video çekemiyor tammanasıyla
    600e felan w810 al
    kalan paraya da en babasından videolu bir fotoğraf makinası...!(bence)

Alıntıları Göster
    quote:

istediğim özellikler: ses kalitesi çok iyi olsun, kendi hafızası baya iyi olsun, kamresı 2mp en az ve autofocus macro olmalı, symbian olmamalı java olsun, video konusunda 320x240 olcak en az ve benim için kare hızı önemli 30 olmasını isterim

Belirttiğin özelliklerin hepsi ve fazlası Sony Ericsson W900i'de bulunuyor. Tercihin oldukça iyi.

• quote:

Orijinalden alıntı: ..Knight..

quote:

Belirttiğin özelliklerin hepsi ve fazlası Sony Ericsson W900i'de bulunuyor. Tercihin oldukça iyi.

Alıntıları Göster
    video 320x240 olmasından ve hafızadan ödün verirsen bir w810i de işini çok iyi bir şekilde görür

• quote:

Orijinalden alıntı: MC GRADY

video 320x240 olmasından ve hafızadan ödün verirsen bir w810i de işini çok iyi bir şekilde görür

Alıntıları Göster
    Kardeş sen istediklerini yazarken zaten W900'ü tarif etmişsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: boramir1903

Kardeş sen istediklerini yazarken zaten W900'ü tarif etmişsin

Alıntıları Göster
    W810 dan pişman olmazsın diye düşünüyorum. Bende K700 kullanıyorum, bende değiştirirsem kesin 810 alırım.

• quote:

Orijinalden alıntı: blue_wind

W810 dan pişman olmazsın diye düşünüyorum. Bende K700 kullanıyorum, bende değiştirirsem kesin 810 alırım.

Alıntıları Göster
    K790
  • quote:

quote:

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: ..Knight..

quote:

+1 ama telefon baya büyük yaw.Hele açılınca kocaman oluyo.

Büyüklük önemli değilse w900,yok kalas gibi telefon kullanamam diyosan w810

• quote:

Orijinalden alıntı: _jackal_

quote:

Orjinalden alıntı: ..Knight..

quote:

+1 ama telefon baya büyük yaw.Hele açılınca kocaman oluyo.

Büyüklük önemli değilse w900,yok kalas gibi telefon kullanamam diyosan w810

Alıntıları Göster
    W900 iyi tercih olur ancak eskidi artık ...N73'e bir baksana her ne kadar ses konusunda tatmin etmesede diğer açılardan çok iyi

• quote:

Orijinalden alıntı: over and under

W900 iyi tercih olur ancak eskidi artık ...N73'e bir baksana her ne kadar ses konusunda tatmin etmesede diğer açılardan çok iyi

Alıntıları Göster
    w810 tabiki
  • quote:

Orijinalden alıntı: diego-21

w810 tabiki

Alıntıları Göster
    w900 elbette
  • quote:

Orijinalden alıntı: 2wicky

w900 elbette

Alıntıları Göster
    w810 i alman lazım.hem hafıza kartı var (512 mb) hem müzik kalitesi güzel (walkman) autofocus yok heralde ama kamerası var (2mp) kamerası iyi fakat bu senin söylediğin miktarın çok altında bir fiyatta.630ytl. yani güzel özellikler ve hesaplı fiyat var bunda.ama illaki 1.200 e telefon alıcaksan w900i alabilirsin o da güzel.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MesthLeS

w810 i alman lazım.hem hafıza kartı var (512 mb) hem müzik kalitesi güzel (walkman) autofocus yok heralde ama kamerası var (2mp) kamerası iyi fakat bu senin söylediğin miktarın çok altında bir fiyatta.630ytl. yani güzel özellikler ve hesaplı fiyat var bunda.ama illaki 1.200 e telefon alıcaksan w900i alabilirsin o da güzel.

Alıntıları Göster
    quote:

W810i'de autofocus özelliği, macro modu, çeşitli fotoğraf modları, çift led flaş vb. bulunuyor. Telefonun kamera özellikleri K750i ve W800i ile tamamen aynı.

W810i, ne yazık ki Sony Ericsson'un ürettiği son autofocus özellikli kameraya sahip walkman telefondur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ..Knight.. -- 18 Kasım 2006; 14:18:04 >

• quote:

quote:

W810i'de autofocus özelliği, macro modu, çeşitli fotoğraf modları, çift led flaş vb. bulunuyor. Telefonun kamera özellikleri K750i ve W800i ile tamamen aynı.

W810i, ne yazık ki Sony Ericsson'un ürettiği son autofocus özellikli kameraya sahip walkman telefondur.

Alıntıları Göster
    cevaplarınız için teşekkür ederim arkadaşlar w900i yi alcam gibi gözküyor benim için büyüklük pek sorun değil w810i de olabilrdi fakat ekran büyüklüğü video kalitesi ve ses kalitesi 3g gibi farklarıyla w900i daha çok ilgimi çekiyor tekrar teşekkürler akadaşlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi atorce -- 17 Kasım 2006; 21:55:09 >

• quote:

cevaplarınız için teşekkür ederim arkadaşlar w900i yi alcam gibi gözküyor benim için büyüklük pek sorun değil w810i de olabilrdi fakat ekran büyüklüğü video kalitesi ve ses kalitesi 3g gibi farklarıyla w900i daha çok ilgimi çekiyor tekrar teşekkürler akadaşlar

Alıntıları Göster
    Almadan önce 6233 ü de incele istersen tasarım ve malzeme kalitesi açısından
  • quote:

Orijinalden alıntı: ferduh

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: ferduh

6233 fena değil fakat arkadaşımda vardı inceledim kamresı beni tatmin etmedi videosu 15 kare benim için hızı önemli ekranıda küçük w900i ye göre yinede saol

• quote:

quote:

6233 fena değil fakat arkadaşımda vardı inceledim kamresı beni tatmin etmedi videosu 15 kare benim için hızı önemli ekranıda küçük w900i ye göre yinede saol

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: atorce

quote:

6233 için çok çabuk karar verme foto kalitesi açık alanda çok kaliteli,
    ekran çözünürlüüğü 320*240
    videosunun (640*480)15 fps olması bence yeterli, karelenme ve takılma gibi
    şeyler yok gayet akıcı ve kaliteli,mp3 ses kalitesi muhteşem,
    stereo çift hoparlör surround sound ve 3D
    paslanmaz çelik kasa....

6233 ü bir daha düşünün derim..

• quote:

Orijinalden alıntı: soylu

quote:

Orjinalden alıntı: atorce

quote:

6233 için çok çabuk karar verme foto kalitesi açık alanda çok kaliteli,
    ekran çözünürlüüğü 320*240
    videosunun (640*480)15 fps olması bence yeterli, karelenme ve takılma gibi
    şeyler yok gayet akıcı ve kaliteli,mp3 ses kalitesi muhteşem,
    stereo çift hoparlör surround sound ve 3D
    paslanmaz çelik kasa....

6233 ü bir daha düşünün derim..

Alıntıları Göster
    telefonu almaya gittiğimde iki telide alıp elime incelerim ama 6233 de af ve macro yok bunlar benim için önemli hem dediğim gibi tip olarak 6233 ü beğenmiyorum hem 15fps olanlar karanlık ortamlarda video çekerken takılma yapıyor galba üstelik w900i de geforce 4800 grafik çipi var ekran kalitesi açısından

yinede saol bakıcam ikisinede

• quote:

telefonu almaya gittiğimde iki telide alıp elime incelerim ama 6233 de af ve macro yok bunlar benim için önemli hem dediğim gibi tip olarak 6233 ü beğenmiyorum hem 15fps olanlar karanlık ortamlarda video çekerken takılma yapıyor galba üstelik w900i de geforce 4800 grafik çipi var ekran kalitesi açısından

yinede saol bakıcam ikisinede

Alıntıları Göster
    bişey sormak istiyorum istanbulda oturuyorum en ucuz nerde bulabilirim bu w900i yi ve ses kalitesi k750i ve w800i den yüksek mi dış hoperlör ve kulaklıkta test etmiş birisi cevaplarsa sevinirim

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.