Şimdi Ara

TELEDÜNYA LANET OLSUN SANA YA

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
1.551
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ya resmen 1 aydır sinema kanallarını izleyemiyorum .filmin en heyecanlı yerinde şifreli kanal conax diyo
    50 defa aradım düzelicek beyefendi diyolar ama tın tın düzelme falan yok .. çıkıcam bu aşaalık teledünyadan

• Normal Teledünya cihazlarında böyle bir sorun yoktur
  • quote:

Orijinalden alıntı: fb.serkan

Normal Teledünya cihazlarında böyle bir sorun yoktur

Aynı sorun bendede var Normal Teledünya cihazı kullanıyorum.http://forum.donanimhaber.com/m_51228369/tm.htm şurayı bir oku

Teledünyaya verdiğim her kuruş haram zıkkım olsun
  • evde hem conax hem box kullanıyorum, hiç sorun yaşamadım. Kartı değiştirsen sorun çözülür diye düşünüyorum...Umarım düzelir...
  • quote:

Orijinalden alıntı: skyy

ya resmen 1 aydır sinema kanallarını izleyemiyorum .filmin en heyecanlı yerinde şifreli kanal conax diyo
    50 defa aradım düzelicek beyefendi diyolar ama tın tın düzelme falan yok .. çıkıcam bu aşaalık teledünyadan

genel olarak bu sorun var.teknik serviste biliyor bu durumu
  • evet var bu sorunu callcenterda kabul ediyor fakat 15 günlük genel arızaya bile para iadesi yapmıyor neyse hatırlamak bile istemiyorum çıldırcam yoksa
  • 2 gündür evde tüm sinema kanallarım açıldı !!! kesin bir sorun var haklısınız...
  • şfireleme sistemlerinde sıkıntı vardır hocam
  • Sorun yok diye yazıp durmayın.Var işte adam yazmış.Biz de yazdık.Aynen 1 aydır sorunlu.Karttan falan da değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cvek

Sorun yok diye yazıp durmayın.Var işte adam yazmış.Biz de yazdık.Aynen 1 aydır sorunlu.Karttan falan da değil.

kesinlikle katılıyorum bunu zaten callcenterda kabul ediyor. Fakat neye istinaden hala yok diyorsunuz ?

başından gecenleri buyrun okuyunhttp://forum.donanimhaber.com/m_51228369/tm.htm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi istcool -- 5 Ağustos 2011; 22:29:05 >
  • Problemle ilgili yaklaşık 1 ay önce ilk başladığı zamanlarda aramıştım.
    Sorun sinema tv de bazı aboneler sinema tv ve aile kanalında problem yaşıyor bazıları 2 si açıkken 3. bozuluyor vb detaylı bilgi vermişlerdi.
    Ama seyredemediğim, düzelmeyen bir servise para ödemekten ben de sıkıldım.
    Önümüzdeki ay taahhüt biter bitmez aynen iptal ediyorum.
  • kesinlikle taahhüt bitsin teledünya sinema kanalları iptal böle saçma sapan birşeyi güzel bir reklama kanıp aldığıma inanamıyorum
  • Arkadaşlarhttp://turksatkablo.com.tr/iletisim.aspx adresine şikayetimi belirttiğimde bu problemin Teledünya dan kaynaklanmadığını SinemaTV yayını veren firmadan kaynaklandığını belirttiler.
  • Hep baskalarinin üstüne atarlar zaten yok sunlarin sucu yok bunlarin sucu
  • quote:

Orijinalden alıntı: tasanmt20

Arkadaşlarhttp://turksatkablo.com.tr/iletisim.aspx adresine şikayetimi belirttiğimde bu problemin Teledünya dan kaynaklanmadığını SinemaTV yayını veren firmadan kaynaklandığını belirttiler.

Banada aynısını söylediler bende dedim ki, sözleşmede 24 saati gecen arızalardan siz sorumlusunuz parasını size veriyorum.

Bana söylenen laf şu, bizim yapabileceğimiz birşey yok !!!

Bu saçmalık değil de ne? parayı her ay tıkır tıkır alıyorlar... Veremediğiniz hizmetin parasını faturadan düşün o zaman ! haksızmıyız?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi istcool -- 12 Ağustos 2011; 5:17:57 >

• Haklisin ama o ödedigin faturayi türkiye degil avrupa ülkelerinde olsaydin catir catir geri alirdin arti birde sana hediye 1 ay bedava gibi seyler verirlerdi! Ama türkiyede ne yazikki müsteri hizmeti sifir
  • Teledünyada müşteri hizmetleri diye birşey yokki oraya oturttukları insanlar sadece kayıt acıyor birde güncel fiyatları bir yerden sana okuyor

işte teledünyanın müşteri hizmet anlayışı....

birde şikayet kayıtlarını da kapatmaları çok komik herkese aynı yazıyı alıştırıyorlarmış bumuda yeni farkettik binada bir komsu var onunda sinema tv kanalları sorunluydu şikayet kaydı oluşturduk aynı yazıyı benim şikayet kaydına yazılan yazıyı tekrar bize okudu.

içimden hadi canım diyerek uzun bir süre güldüm ve yapılcak birşey yok demeye başladım...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi istcool -- 1 Eylül 2011; 1:42:36 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.