Şimdi Ara

tektaş pırlanta fırsatı , foruma özel !!! (39. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.349
Cevap
362
Favori
537.922
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
42 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3738394041
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 18 ayarda tahmini 150 tl kadar ilave oluyor , iyisi olsun derseniz vs öneririm vvs olmasına özel bir istek olmadıkça gerek yok, onun yerine renk olarak daha yüksek alınsa daha iyi renk pırlantadan anlamayan birini bile cezbeden bir husus.
  • ferhat bey ilk sayfadan bakıyorum şu an ama geneli hep H renk F,G 0,40 ct olarak farklı alternatifler mevcut değil mi ilk sayfa haricinde acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: digital_dark

ferhat bey ilk sayfadan bakıyorum şu an ama geneli hep H renk F,G 0,40 ct olarak farklı alternatifler mevcut değil mi ilk sayfa haricinde acaba

evet şu ara 40 lıklar azaldı yeni parti gelecek onların içinde olabilir gelince zaten ilave ederim listeye
  • pm atıldı ferhat bey.
  • quote:

Orijinalden alıntı: rabbitdarko

pm atıldı ferhat bey.

yanıtlandı :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: hunter06

quote:

Orijinalden alıntı: digital_dark

ferhat bey ilk sayfadan bakıyorum şu an ama geneli hep H renk F,G 0,40 ct olarak farklı alternatifler mevcut değil mi ilk sayfa haricinde acaba

evet şu ara 40 lıklar azaldı yeni parti gelecek onların içinde olabilir gelince zaten ilave ederim listeye

40 lıklar gelince haberimiz olsun...
  • liste yeni gelen taşlar ile güncellendi
  • 0.75 CT D VS2 7100 TL 1129987202

Mükemmel bir taşmış valla piyasada 15.000 tl den aşağı bulunamaz yatırımlık bile alınır bu taş
  • 1.40 - 1.50 ct H'e kadar vs1 hic tasiniz yok mu ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: aLLyC

1.40 - 1.50 ct H'e kadar vs1 hic tasiniz yok mu ?

1 carat ve uzerini siparisle getirtiyorum stokta bekletmiyorum zira fiyatlari var biraz, istiyorsaniz ofise sorariz fiyat ve ozelliklerini begenirseniz getirtirim .

• arkadaşlar acil cvp verişeniz memnun olurum

http://www.markafoni.com/product/4111773/ bu ne kadar eder satsak ne kadar
    http://www.markafoni.com/product/4111843/
    http://www.markafoni.com/product/4111820/

bunların acil ederlerini alıp satsak ne kadar eder arkadaşlar kampanya bugün bitiyor sanırım

• ne içtinde geldin la buraya :)
  • Merhabalar.
    Tamtur denilen yüzük modelleri var mı elinizde? Hani şu etrafı tamemen küçük taşlarla çevrili olanlardan. O yüzüklerde fiyatlama nasıl oluyor?

• Bu aralar bolca pırlanta araştırması yapan biri olarak fiyatlar oldukça dikkatimi çekti. Keşke istanbulda olsaydınız hemen gelip inceleme yapmıştım. Yanlız aşağıdaki rakamlar kafamı karıştırdı .

Birde GIA ın sitesinde taşların kodlandığına dair bir ibare göremedim açıkçası. Birkaç farklı kaynaktan böyle taş üzeri numarandırma yapıldığı ancak bununda isteğe bağlı yapıldığı bilgisine ulaştım. Bu devirde lazerler heryer herşey yazılabildiği için yine kafam karıştı açıkçası , yanlış anlamayın lütfen.

0.40 CT D SI2 1830 TL 2146764563

0.40 CT E SI2 2100 TL 5156016343
  • acaba size yüzük modeli göstersek bize aynısını yapabilir misiniz?
    hediye almak istediğim yüzük kral tacı şeklinde son dönemde popüler olan bir yüzük ama nerede satıldığını bulamadım bir türlü sizin yapma imkanınız var mıdır?
  • quote:

Orijinalden alıntı: alivebora

Merhabalar.
    Tamtur denilen yüzük modelleri var mı elinizde? Hani şu etrafı tamemen küçük taşlarla çevrili olanlardan. O yüzüklerde fiyatlama nasıl oluyor?

Tamtur birkac model var genelde olcu sıkıntısı oldugu icin o yuzuklerde siparisle yapılıyor . Kullanilan tasin buyukluk ve cokluguna fiyat degisiyor . Ortalama gorunen bisey 1000 tl civarindan baslar

• quote:

Orijinalden alıntı: Revolutions

Bu aralar bolca pırlanta araştırması yapan biri olarak fiyatlar oldukça dikkatimi çekti. Keşke istanbulda olsaydınız hemen gelip inceleme yapmıştım. Yanlız aşağıdaki rakamlar kafamı karıştırdı .

Birde GIA ın sitesinde taşların kodlandığına dair bir ibare göremedim açıkçası. Birkaç farklı kaynaktan böyle taş üzeri numarandırma yapıldığı ancak bununda isteğe bağlı yapıldığı bilgisine ulaştım. Bu devirde lazerler heryer herşey yazılabildiği için yine kafam karıştı açıkçası , yanlış anlamayın lütfen.

0.40 CT D SI2 1830 TL 2146764563

0.40 CT E SI2 2100 TL 5156016343

Begendiginiz tasi istanbuldan teslim yapabilirim . Yazi olayina gelince gercek sertifikasyon icin bu numaralandirma islemi olmazsa olmazdir . Gia in web sitesine bu numaralari girdiginizde tasin sertifika bilgilerini tüm detayları ile gorebilirsiniz bu numaralar baska kaynaklarca yazilmis olsa resmi web sayfasindan dogrulatabilme imkaniniz olmazdi .

O iki tasa gelince D olan daha pahali olmasi lazim ama kesim kaliteai olarak D olan tas daha alt sinif o yuzden fiyati uygun

• quote:

Orijinalden alıntı: KekiR

acaba size yüzük modeli göstersek bize aynısını yapabilir misiniz?
    hediye almak istediğim yüzük kral tacı şeklinde son dönemde popüler olan bir yüzük ama nerede satıldığını bulamadım bir türlü sizin yapma imkanınız var mıdır?

Istediginiz modelin bir resmini temin edebilirseniz aynisini yapariz sorun degil ama 5-10 gun sure gerekebilir

• quote:

Orijinalden alıntı: hunter06

quote:

Orijinalden alıntı: alivebora

Merhabalar.

Tamtur birkac model var genelde olcu sıkıntısı oldugu icin o yuzuklerde siparisle yapılıyor . Kullanilan tasin buyukluk ve cokluguna fiyat degisiyor . Ortalama gorunen bisey 1000 tl civarindan baslar

Elinizde olan modellerin fotolarını yükleyebilir misiniz? Beğendiğimiz model olursa ben size ölçüyü verip sipariş oluşturabiliriz.

• şu anda elimde sadece ilk mesajda resmi olan model var beğendiğiniz modelin linki vs varsa aynısı yapılabilir
  • 
Sayfa: önceki 3738394041
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.