Şimdi Ara

Tekrar için Kimya Soru bankası

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
592
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar ygsden önce tüm kimya konularım bitti ama bir süredir çalışmadığımdan unutulan konular var, tekrar konulara çalışmak istemiyorum, sorular üzerinden giderek hatırlama düşüncem var. Bunun için önereceğiniz soru bankası var mıdır ?

• fem iyi dostum 350 sayfa civarı
  • sıradışı analiz yayınları tamamı çözümlü soru bankasını tavsiye ederim.hem kısa özetler var hemde çözemedin soruya direk arkadan bakarsın.Mesela reaksiyon hızı konusunda 2-3 sayfa özet var yaklaşık 15 sorulu 5 test var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ewildanger

fem iyi dostum 350 sayfa civarı

Teşekkür ederim dostum inceleyeceğim..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: episkey

sıradışı analiz yayınları tamamı çözümlü soru bankasını tavsiye ederim.hem kısa özetler var hemde çözemedin soruya direk arkadan bakarsın.Mesela reaksiyon hızı konusunda 2-3 sayfa özet var yaklaşık 15 sorulu 5 test var.

Daha önce çözdüm ama sanki soruları fazla kolay gibi geldi. İlk öğrenmelik idealdi.

• Başka fikri olan var mı ?

• Esen on numara ama kalin yetismez.

• Tekinay yayınlarının çözümlü kimyası var lys için bir incele derim ben beğeniyorum zor sorularda bol
  • 3 hamlede lys (fem)
  • Entropii kullanıcısına yanıt
    hocam mesela bir gaz konusundan kaç testi var ve gerçekten zormu işlemsel sorular çok varmı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ebeci

hocam mesela bir gaz konusundan kaç testi var ve gerçekten zormu işlemsel sorular çok varmı ?

İşlem sorusu var ama çok görmedim, 7-8 test sanırım bide sonlarda karma testler oluyor orda da gazlardan sorular var.Bence zor ama isterseniz kitapçıda inceleyin derim
  • palme al bence, organik kimya soru bankası çok iyiydi lys'sini bilmiyorum ama iyidir bence. FEM'de kısa ve yeni müfredat ağırlıklı o da çözülebilir.
  • Gianuzzi Yarımayı kullanıcısına yanıt
    ygs full lys ise 25+ için kimya konu anlatım olarak ne önerirsin?
  • palmenin ygs soru bankasını çözmüşlüğüm var palme iyidir hatırlatmalar var yanlarında en azından ygssinde vardı lysside iyidir organik kimyasınada baktım oda iyidi bir bak derim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: lucifer**

ygs full lys ise 25+ için kimya konu anlatım olarak ne önerirsin?

Güvender tabii ki şu ana dek gördüğüm en iyi konu anlatımlı kitap. Ama organik için birey öneririm bireyin organik tarzı güzel, öğretici.
  • Bilfenin soru bankasıda güzel konunun başında özetide var hem.
  • Çok teşekkür ederim arkadaşlar. Hepsini inceleyip başlayacağım. Palme ve fem özellikle iyigibi geliyor ..

• quote:

Orijinalden alıntı: Dattiri dat dat

3 hamlede lys (fem)

Genel olarak nasıl 3 hamle dostum ? Tarama niyetine çözülür mü 1 haftada falan ?

• Soru bankası bence hocam kısıtlı zamanda sorun yaratır en iyi 3 hamlede gibi çözmek.

• quote:

Orijinalden alıntı: 06_EMRE

Soru bankası bence hocam kısıtlı zamanda sorun yaratır en iyi 3 hamlede gibi çözmek.

Teşekkür ederim mantıklı geldi bana da. Peki çözdün mü sen dostum 5 hamle basitti 3 hamle de aynı seviyede mi acaba ?

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.