Şimdi Ara

Teknosa'da Philips Design Line 46PDL8908S 1.999 TL ye düştü (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
82
Cevap
1
Favori
14.490
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
-1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    kapalı kutumu yoksa teşhir mi acaba? hangi magazadan aldınız? bir de fiyat 1999 tl değil miydi? 74 niye
    teşekkürler
  • İndirim çeki vardı.İnternetten aldım gelmedi
  • 2 gündür kapalı kutu araştırıyr magaza da ondan sordum
  • quote:

Orijinalden alıntı: heroesx

Teknosadan 1974,00 TL aldık bekliyoruz gelmesini.1TL ek sehpayı eklemeyi unutmuşum.Talep ettim umarım kıllık çıkarmazlar.

Bugun geldi banada playstation 4 Bayram etti 😀 iki tane pta 509 model gözlük çıktı..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Buzmavili -- 20 Ekim 2014; 22:21:28 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Buzmavili kullanıcısına yanıt
    nasıl sistem. panel görüntü. ilk izlenimler
  • Başlığı güncelleyin bari bi an 3500 tl sanıp yorum yaptım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi artemisbd -- 20 Ekim 2014; 22:27:19 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: merkep

nasıl sistem. panel görüntü. ilk izlenimler

vay be 22:22:22 de göndere basmısım
    Kurulumu ne çabuk yaptırmışsınız. Sehpa işe yarar birşey mi?Göndermezlerse inada binip tv iptal etmiyim onun yüzünden . Güle güle kullanın
  • quote:

Kurulumu ne çabuk yaptırmışsınız. Sehpa işe yarar birşey mi?Göndermezlerse inada binip tv iptal etmiyim onun yüzünden . Güle güle kullanın

Yok özel baska bi sehpa var aklımda,sehpa felan yoktu yanında Mağazası'ndan aldım son kutuluyu.tesekkurler ☺️

Teknosa'da Philips Design Line 46PDL8908S 1.999 TL ye düştü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Buzmavili -- 20 Ekim 2014; 23:52:33 >

• Başlığı güncelledim. Fiyat sahiden muhteşem oldu artık.
  • Stok yok ki. Magazalarda da teshirler kalmis sadece.

Merhaba,nasılsınız?kapalı kutu ürünü mü 1.999'a aldınız?Bugün teşhiri bu fiyata satıyorlar,fiyat mı arttı sonradan acaba?,hayırlı olsun bu arada...Birşey sormak istiyorum,mac yayınlarında,kamera yakın cekimde değil de,uzaktan çekim yaptığında,çimlerde netleşip,fluğ gösterme gibi bir sorun var mı acaba?,kamera tam odaklanamıyor gibi olup,çimleri bazen net,bazen bulanık gösterir gibi olması gibi bir durum yani...Bütün tv lerde bu sorun var da...Sd ve hd yayınlar olmak üzere her iki yayın için soruyorum...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Turk1965

Merhaba,nasılsınız?kapalı kutu ürünü mü 1.999'a aldınız?Bugün teşhiri bu fiyata satıyorlar,fiyat mı arttı sonradan acaba?,hayırlı olsun bu arada...Birşey sormak istiyorum,mac yayınlarında,kamera yakın cekimde değil de,uzaktan çekim yaptığında,çimlerde netleşip,fluğ gösterme gibi bir sorun var mı acaba?,kamera tam odaklanamıyor gibi olup,çimleri bazen net,bazen bulanık gösterir gibi olması gibi bir durum yani...Bütün tv lerde bu sorun var da...Sd ve hd yayınlar olmak üzere her iki yayın için soruyorum...

Kapalı kutu evet hocam fiyatı artdı su an,2000'e aldım doğru..cim olayına gelince hiçbir flu olma durumu olmadı muazzam bir cihaz ps3 ve 4 performansı bir o kadar goz alıcı.bu yaz 3.500'e bile goz kirpmisti 4k ucuzlar diye vazgeçtim bu fiyata düşmesi piyango oldu biraz benim ıcın..bu cim olayı ve HD slow motion'larda gayet tatmin edici..uydu receiver'i güncel gunümüz HD receiver'larla boy olcusemez o yüzden kendi guzel bir HD receiver'iniz varsa onu kullanmanızı tavsiye ederim ..

• quote:

TV'niz geldimi günceleme yaptınız mı? ne gibi artı veya eksieri oldu teşekkürler...
  • xbox2 kullanıcısına yanıt
    Yok arkadasim teknosa hicbir sebep soylemeden kendi kafasına gore iptal etti.

Teşekkür ederim yanıtınıza,güle güle,sorunsuz kullanın...
  • abarisa kullanıcısına yanıt
    he abi sen devam et
  • Ürünü sipariş edipte gelen oldu mu?
  • Antalyada erasta bimeks magazasinda urunun teshiri var. 2009 tl fiyat veriyorlar teshir icin. 3 aydir teshirdeymis. Temiz gibi gorunuyor. Almak isteyen varsa bakabilir.

• quote:

Ürünü sipariş edipte gelen oldu mu?

Benim ürün geldi, fakat ben fiyat düştükten 1 saat filan sonra sipariş vermiştim.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.