Şimdi Ara

tek uydu kablosunu çoğaltıp 2 recieverde kullanmak mümkünmü (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
49
Cevap
2
Favori
101.396
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Malesef merkezi sistem ve ayri hat cekme sansim yok. Nasil bir cozum bulabilirim? Ya da bulabilir miyim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hebeley -- 7 Ocak 2017; 20:14:48 >
  • Dikey dikey

Yatay yatay izlenebilir tek kablonun çoğaltımıyla.
  • hebeley H kullanıcısına yanıt
    var olan kablonun yerine ikiz mini twin kablo çektirmenizi tavsiye ederim bende bu şekilde çözdüm kabloyu siz alır çekerseniz 50 lira elektrikçiye çektirirseniz 100 lira masrafı olur .bahsettiğim kablo kalın uydu kablosunun yarısı kadar incelikte olup tek boru dan iki kablo geçebilecek kalınlıktadır.50 metreye kadar sinyal kaybı yaşatmaz.
  • Multiswich den eve gelen tek kabloya splitter taktım. 2 tv yi aynı anda acarsaniz sinyal var ama 1 i kapaliysa öbürü de gostermiyor. Neden olabilir?
  • TiSKE kullanıcısına yanıt
    Bu çoğaltıcı ile sadece tek tv izlenebiliyor. Peki bu iki çıkıştan birine sinyal güçlendirici taksam iki tvde izlenir mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar televizyonum Samsung smart TV şimdi bende tivibu var kendime ait uydu anteninden gelen tek kablo yu hem tivibuya hem de televizyona baglamak istiyorum (bu arada tivibu da aynı televizyona bağlı) istediğim zaman tivibuyu izlemek istediğim zaman normal Türksat yayını izlemek istiyorum çünkü tivibunun kanal listesini değiştiremiyorum annem babam yaşlı Türksatı onlara göre ayarladım hem tivibuyu hemde televizyonu aynı anda calıstırmayacagım zaten TV nin kendi uydu alıcısı içinde ben tivibuyu çalıştırmak için kumandadan HDMI yi seçiyorum
    Siplinter yada t şeklinde cogaltıcılar var onları kullansam sorun olurmu.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tivibu ya ve tv nin uydu alicisina ayni anda lnb voltaji oluşacağın dan dolayı kartlari yakarsın dikkat et tivibu izleyecegin zaman tv nin arkasindaki anten girisini kapatman gerek

Ayrica tivibu da mod tusu var ve kendin istedigin gibi ayar yapabiliyorsun kanal listesini de duzenlersin

Üstelik tivibu kanallarida bu modda görüntüleyip sifresini cozerek izletiyor sıkıntı yok yani

• Güncel

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.