Şimdi Ara

tefal mi philips mi ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
13
Cevap
0
Favori
15.107
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Philips GC 4870 Azur İyonik Buharlı Ütü nasıl bir ütü?

• Hem tefal hem philips kullanan biri olarak kesinlikle Philips derim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: seyyah-16

Hem tefal hem philips kullanan biri olarak kesinlikle Philips derim.

aynen!
    azur iyonik çok iyi bi ütü.
  • teşekkürleer:)
  • tefal ütüde tek geçerim hocam
  • Tefal alınabilir bir marka olduğunu kanıtlamış durumda.
  • annemler 3tane tefal ütü kullandı hangisi alman gerektiğini bilemiyorum ama tefal almaman gerektiğini söyleyebilirim.ütü konusunu çok araştırdım tam philips almaya karar vermiştim ki(tam da bu modeli yani 4870) bir tanıdığım bu parayı verdikten sonra buhar kazanlı bir ütü almamı ve delonghi den çok memnun oluduğunu söyledi,bakalım philips ve delonghi arasında tercih yapacağım.
  • Tefal ütümüz vardı garantisi bitti ütü de bitti.Taban değişecekmiş servis 90tl istedi.
    Bende gittim Philips 4870 aldım kampanya ie 195tl ye geldi.
    Bunca zaman ütü yapmadığı anladım annem.
    Süper ötesi bir alet tavsiye ederim.
  • garantisi devam eden tefal markalı ev aletinin garantili olarak tamir gördüğünü gören hiç tanıdığım yok... "sen kimseyi tanımıyorsun o zaman" diyen olabilr ama kendi başımdan geçen bir blender hikayesi var:iyisi pahalı olanıdır deyip tefalden bir blender set aldım. aldığım set 3 ay olmadan bıçaktan ses yapmaya başladı.kulak tırmalayan bu ses için servise gönderdim. servisin bana verdiği cevap:"elektrikli aksam olmadığı için ücretli değişim yapılması gerekmektedir.ama bu seslede kullanılabilir.sesi azaltmak isterseniz bıçağın dişlisine her kullanımdan önce bir damla sıvı yağ damlatın ses kalmaz" verilen cevabın ürüne verilen parayla ne kadar alakasız olduğuna bakın lütfen!!! inanamadım bu cevaptan sonra müşteri hattını aradım. bana aynı cevabı verdiler. ürünü bu sesle ve arada yağlayarak kullanmaya devam ettim sonrada rondo aksamının baş kısmı kitlendi. yeniden servise verdiğimde verilen cevap yine aynı oldu.müdadillerine nazaran 2 kat verdiğim ve sürekli elde yıkadığım set evde yatmakta gelen misafirlerime göstermekteyim. sizlerde bir ürün alırken tefal markasına lütfen aldanmayın....

• quote:

Orijinalden alıntı: seyyah-16

Hem tefal hem philips kullanan biri olarak kesinlikle Philips derim.

4870 kullanıyorum mükemmel.
  • Bence elektronik ev eşyasında philipsden vazgeçilmemeli.
  • İkiside alınabilir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kesinlikle tefal
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.