Şimdi Ara

'Tedarik zincirleri daha büyük ekranlı iPhone hazırlığında' (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
73
Cevap
0
Favori
1.462
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • yakında akıllı gozlukler cıkacak daha buyuk muyuk ekran tartısması yasanmayacak...apple ekranı buyuteceğine akıllı gozluk uretsin..daha mantıklı..

sbh52 sony kulaklık+samasung note 10.1 2014 almayı planlıyorum...her işe en optimal cozum fazlasıyla şimdilik bu gibi gozukuyor...

• quote:

Orijinalden alıntı: muhamnet

quote:

Orijinalden alıntı: MegaWolt38

Hödük Samsung un S3 ve S4 modellerindeki iğrenç boyutlar ve tasarım gibi olmasın zaten. Ne kullanılabilirliği var bu boyutların ne de cebe sığması. Apple asla tek elle kullanılabilirliği sonlandırmasın da ne yaparsa yapsın.

Note 2 kullanıyorum ve son derece rahat yaşıyorum. Salak apple in tük kadar ekraninda uğraşmak kadar aptalca birşey olamaz. bazıları ekran büyüdü diye apple marka telefonlara hücum edileceğini zannediyorlar haspam... android sadece ekrandan dolayı değil sunduğu sınırsız özgürlüklerden dolayı tercih ediliyor.

O bahsettiğin Note 2 zaten telefon değil daha onu bilmiyorsunuz. Phablet denen melez birşey.
    İkincisi onu tek elle hayatta kullanamazsın.
    Büyük ekranda iş görmek istiyorsan tablet denen bir icat var, alırsın ipad mini keyfine bakarsın.
    Gelipte burada android gibi aptal, yavaş, problemli bir işletim sistemini övmen de bilgisizliğini gösteriyor zaten.

• quote:

Orijinalden alıntı: vamp

Yania androidin bindiği dalı kesmek sadece 4.5" ekran ve 2300mah+ pil ile mümkün iken hala 64 bit saçmalığı ve 5c rezilliği üstüne üstlük 330ppi olan günümüzün en düşük piksel yoğunluğundaki telefonu çıkartıyorsun. Hevesliler için 4" telefon yine yap ama piyasa artık 4.5" ve üzeri modellerde tatmin oluyor. O ekran büyümediği sürece telefon yanında şarj cihazı bağımlılığı sona ermeyecek.

Eksiledim.iPhone 4ü tanıtırken Jobs özellikle bu ppi oranında zaten pixellerin görünemeyeceğini söylemişti.5-6 inç boyut her ne kadar telefon anlamında çok çok büyük ve abartı kaçsada fhd çözünürlük için çok çok küçük bir boyut.Yani fhd sadece göz boyama aslında.Aksine telefonun şarjını daha çok yiyor ve doğal olarakta daha çok ram yiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ZenciPriapus -- 12 Ekim 2013; 14:06:30 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Bu kadar abartmaya gerek yok.Neremize sokucaz afedersiniz? telefonmu taşıyalım ekmek tahtasımı? Sırf şu samsung yüzünden zaten piyasada takoz plastikler dolaşıyor.Millet neresine sokuyor o kadar şeyi anlamadım gitti.4-4.3 inç idealdir.Samsung gibi gidip 5-6 inç çıkarmaya gerek yok.Onları alanlarında akıl sağlığından şüphe duyuyorum.

• http://jpegy.com/images/uploads/2012/09/iphone-20-and-the-Samsung-galaxy-S23.jpg

• note2 kullaniyorum bu saatten sonra 5.5"alti telefonlar beni tatmin etmez. phtablet olayi da hikaye. bildigin buyuk ekran telefon. samsung uretecegi zaman kestiremiyo tabi alacagi tepkiyi. o yuzden bu boyutta ekrani koyunca phtablet bu diyo. sonra tutunca simdi s serisi bile ayni olculere yaklasti. neremize sokacaz deyince valla 1.71 boyunda gobekli bi herifim yani oyle dev gibi bi adam degilim cebime gayet sigiyor. yazin sortumun cebine koydum. abartmayi ne kadar seven bi milletiz. bu telefonun tek el kullanim modu var hangi elinizi kullaniyorsaniz ona gore ozellestirebiliyorsuniz. neyse apple da olayi gormus olacak ki planlari ona gore yapiyor.

• 4.5 yerine 4.7 ile gelirse iphone büyük atak yapar ama taaa seneye kadar bekle dur
  • evet beyler karşınızda iphone ekran boyutları

'Tedarik zincirleri daha büyük ekranlı iPhone hazırlığında'
  • Ekran büyürse batarya da büyür apple hastaları sevinin sarjınız yarım günden daha fazla gider

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 'Tedarik zincirleri daha büyük ekranlı iPhone hazırlığında'

• 'Tedarik zincirleri daha büyük ekranlı iPhone hazırlığında'
  • 4" yeterli bence.
  • Açıkçacı büyük ekran taraftarı değilim. 4.7" ekranlı bir telefon kullanıyorum ve 1.90 boyum var ellerim de uzundur yani. Buna rağmen köşelere ulaşırken barı indirirken falan elimden kaydırıyorum. Birkaç defa düşürdüm hatta. Biraz açgözlülük gibi geliyor bana. Ama yine de Apple 5C gibi saçma bir hamle yapacağına 5S dışında birde 4.3 veya 4.5" ekranlı ayrı bir model çıkarabilirdi. Yine de 5s'in ekranını ideal buluyorum.
  • bu tür konularda en rahat firma samsung galiba dedikoduya firsat kalmadan yeni telefonu çıkarttığı için millet dedikodu yapma fırsatı bile bulamıyor :d samsung şöyle telefon yapmayı düşünüyor diye pek nadir haber görünüyor :d samsung galax ailesine 1346489789746541121 ferdini kattı diye genelde haberler oluıyor :d:d

• 4,5 veya ince çerçeveye sahip 4,7 ideal. Bir elin nesi var iki elin sesi... Tek elle kontrol çok önemli ise ipad i de küçük yapsaydı... Sonradan 7 inçlik yaptı... Bu kadar adam 5 ve üzeri telefonu mal mı da alıyor?

• quote:

Orijinalden alıntı: engurlu

'Tedarik zincirleri daha büyük ekranlı iPhone hazırlığında'

İnan bana apple'ı sevmiyorum ama şu caps'te artık baydı

• ya bi büyük ekranlı model bi küçük olması doğru ama donanımları farklı olacak tasarımı farklı olacak ille pahalısını aldırtacak aç 4-5-6 imzalarını yap 5 inç model 4 inç model ikisinede aynı donanım aynı/benzer tasarım yap bitti
  • quote:

Orijinalden alıntı: ZenciPriapus

quote:

Orijinalden alıntı: vamp

Yania androidin bindiği dalı kesmek sadece 4.5" ekran ve 2300mah+ pil ile mümkün iken hala 64 bit saçmalığı ve 5c rezilliği üstüne üstlük 330ppi olan günümüzün en düşük piksel yoğunluğundaki telefonu çıkartıyorsun. Hevesliler için 4" telefon yine yap ama piyasa artık 4.5" ve üzeri modellerde tatmin oluyor. O ekran büyümediği sürece telefon yanında şarj cihazı bağımlılığı sona ermeyecek.

Eksiledim.iPhone 4ü tanıtırken Jobs özellikle bu ppi oranında zaten pixellerin görünemeyeceğini söylemişti.5-6 inç boyut her ne kadar telefon anlamında çok çok büyük ve abartı kaçsada fhd çözünürlük için çok çok küçük bir boyut.Yani fhd sadece göz boyama aslında.Aksine telefonun şarjını daha çok yiyor ve doğal olarakta daha çok ram yiyor.

Benim orda anlatmak istediğim full hd mevzusu değilki :) başarısız bir 5c ve bataryası yetmeyen 4" bir telefon. Ama bu anlattıklarımı siz dahil bütün forum anlayamamış. Bende altına edit yapmıyorum. Eksileyin sorun değil açıkçası. Ben gerçekte olması gerekeni yazdım sadece.

• Apple konsept firmasıdır. Diğerleriyle bu şekilde rekabete girmesi kendi zararına olur. Bence kendi çizgisinde devam etmeli. Aslında yapması gereken gereksiz masraftan kaçınıp cihazın maliyetini ve dolayısıyla fiyatı daha aşağı çekmektir. Eğer büyük ekran bir cihaz yapmak istiyorsa İphone'dan bağımsız ayrı bir cihaz üretebilir ve phablet kategorisine sokabilir. Adı da malumunuz İphab olur heralde.

• 4.7" veya 5" ideal Bir adet büyük ekranlı bir adet te şimdiki ekran boyutunda telefon getirse herşeye yeter

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.