Şimdi Ara

Tecrübeli arkadaşlar bakabilir mi?(discovery içerir)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
1
Favori
419
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Telefonların biri ilk çıktığı zaman(beyaz olan)diğeri 12. ayda alındı.İlk zamanlar önemsemedim ancak ekranda bariz şekilde farklılık beni epeyce rahatsız etmeye başladı.

Küçük bir araştırma sonucunda (her ne kadar anlamasam da ) ilk gelen partilerin IPS olduğu sonradan gelenlerin ise farklı bir ekran ile geldiğini okudum.Böyle bir durum söz konusu olabilir mi,haklarım nelerdir.Elite Lite modelini ciddi anlamda düşündüğüm günlerde böyle bir durum gerçek ise benim için vazgeçme sebebi olacak.

Cevaplar için şimdiden teşekkürler.Keyifli forumlar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ..NeyzeN.. -- 27 Mart 2014; 22:41:53 >

• Güncel...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ..NeyzeN.. kullanıcısına yanıt
    İphone ekranlarında bile farklılık var.

Siz ekrana baktıgınızda renkleri her açıdan görebiliyorsanız sorun yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: tcdd4242

İphone ekranlarında bile farklılık var.

Siz ekrana baktıgınızda renkleri her açıdan görebiliyorsanız sorun yok

Yandan bakınca bariz fark belli oluyor,ayrıca yine buradan edindiğim bilgi ile ekran bastırılınca soluk olan telefonda izler çıkıyor beyaz olan da her hangi bir iz kalmıyor
    Yani cihazın ips ekran olmadıgınımı düşünüyorsunuz
  • tcdd4242 kullanıcısına yanıt
    Düşünmüyorum soruyorum
    Dediğim gibi hocam yan veya dik açılardan baktıgınızda farklılık varsa panelinde sıkıntı vardır o zaman.
  • tcdd4242 kullanıcısına yanıt
    Tekrar kontrol edeceğim teşekkürler...
  • Ben media markt çalışanına sordum (o söylenenlerin hepsi yalan) dedi.Ve bende demesi üzerine 16 GB beyaz modelini aldım. Dediği gibi ekran IPS çıktı bende sorun yok.Ama çok da önemli değil açıkçası

• Arkadaşlar post kasmayalım yukardaki resimlere bakarsanız birinde mat koruyucu film olduğu açıktır. Elinde orjinalinde tamir görmemiş yani kasası ellenmemiş ips olmayan tft ekranlı olan varsa 1000 tl nakite alabilirim maksatım firmaya tazminat davası açıp yolumu bulmaktır.

• quote:

Orijinalden alıntı: 0z0z

Arkadaşlar post kasmayalım yukardaki resimlere bakarsanız birinde mat koruyucu film olduğu açıktır. Elinde orjinalinde tamir görmemiş yani kasası ellenmemiş ips olmayan tft ekranlı olan varsa 1000 tl nakite alabilirim maksatım firmaya tazminat davası açıp yolumu bulmaktır.

Mat ekran koryucusu olduğuna nerden vardin?

• Resmi büyütüp siz de iyice bakın resmin sağındaki olanda mat ekran koruyucu görürsünüz.

• quote:

Resmi büyütüp siz de iyice bakın resmin sağındaki olanda mat ekran koruyucu görürsünüz.

Arkadasim resmi çeken benim o ekrandaki elimin ter izi

Bu durumu yasayan sadece ben değilim bir çok ornegide var

Hoş telefonu sattim konuda eski dikkat edersen...

• Tft olduğu kesin miydi birilerine incelettiniz mi? Eğer öyleyse yazık olmuş dedim ben olsam mahkemeye verirdim tazminat alırdım.

• quote:

Tft olduğu kesin miydi birilerine incelettiniz mi? Eğer öyleyse yazık olmuş dedim ben olsam mahkemeye verirdim tazminat alırdım.

Bende bilmediğim için konu acmistim...

Çok sinirlendim bu duruma biraz arastirirsan bu sikintiyi yasayan bir çok insan var.

Aslında söylediğin mantikli mahkemeye verilebilirdi ama uğraşmaya zamanim yok daha doğrusu uuğraşmak istemedim.

Enteresan olan bir öneri denemiş olmam yani TFT ekrani bastirinca golgelenme olur diye okudum IPS de bu durum olmaz diye yazilmis ve öylede oldu

• Ben ciddiyim yolda beride elinde discovery olanları telefonlarına eğilip büyülüp bakıyorum adamlar deli mi diye bana bakıyorlar 1 tane tft yakalasam teklif edip alacağım firmayı mahkemeye verip para alnak için inanın hiç denk gelmedi .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 0z0z -- 15 Haziran 2014; 21:04:13 >
  • quote:

Ben ciddiyim yolda beride elinde discovery olanları telefonlarına eğilip büyülüp bakıyorum 1 tane tft yakalasam teklif edip alacağım firmayı mahkemeye verip para alnak için inanın hiç denk gelmedi .

Geri mi aksak

Olan oldu,forumdanda cevap gelmeyince satmaya karar verdim.

• https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=85299349&p=1#

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ..NeyzeN.. -- 15 Haziran 2014; 21:06:42 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ..NeyzeN..

https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=85299349&p=1#

Sayende sayfalar dolusu forumu okudum. Yorumum orada

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ..NeyzeN..

https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=85299349&p=1#

Sayende sayfalar dolusu forumu okudum. Yorumum orada

evet o forumda mecaz arkadaşın fotoğrafları çok ilginç geldi. general mobile yazılı koruyucusu olan telefon tft olma olasılığı yüksek gibi görünüyor. tüketici hakem heyeti yerine ticaret mahkemesine gitsin bence bir ev araba parası çıkabilir bu işten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 0z0z -- 15 Haziran 2014; 22:24:16 >

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.